loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. ASP-ASP.net-Access-MSSQL
منیجر بازدید : 4 دوشنبه 23 تير 1399 نظرات (0)
10 تغییر اساسی MVC 5 به MVC6

اگر مدتی رو به بررسی MVC 5,6 اختصاص بدهید ، به تغییرات جالب و عمیقی پی خواهید برد که در نسخه بتای ورژن 5گذاشته شده است. باید به این نکته اعتراف کرد که نسخه 5 ، یک نسخه بسیار مناسب و دارای تغییرات مهمی است و میتوانآنرا به یک نسخه بسیار تاثیر گزار در تاریخچه فریم ورکهای ASP.NET MVC قلم داد کرد . باید گفت که بر اساس گفته ماکروسافت، این نسخه تقریبا از صفر نوشته شده است .در این مقاله ؛ به 01 تغییر مهم ورژن 5 و 6 خواهیم پرداخت . امیدوارم اگر شما هم به نکته ای بیشتر از این 01 تا پی بردید ،اونها رو با من و بقیه به اشتراک بزارید .

1- امکان قرارگیری بر بستر Linux و ......
برای اولین بار در تاریخ ASP.NET ، شما میتوانید تولیدات خود در این بستر را روی Linus و OSX اجرا کنید و این میتونه جمعبیشتری از برنامه نویسها رو به این محصول جزب کنه .اکثر برنامه نویسهای قدیمی ماکروسافت و ASP.NET ، در محیطهای بزرگ و شرکتها کار میکنند یا بستر کاری خودشون رومبتنی بر Windows از آماده کردند، ولی خیلی از کسانی که تازه قصد دارند وارد بشوند ، محصوالت Apple و .... رو استفادهمیکنند. حتی بر اساس مشاهدات ، برنامه نویسان دات نتی هم بیرون از محل کارشون عالقه من به استفاده از مثال Macbookهستند. در یک کنفرانس دات نت ، همه لپ تاپهای ویندوزی به دست داشتند ، ولی در یک کنفرانس Jqeury چی ؟!. همه باMacbook و ... شرکت کرده بودند . لذا ماکروسافت خواست این دسته از برنامه نویسان رو هم به جرگه دوستداران و طرفدارانخودش اضافه کنه . ایجاد این امکان برای ASP.NET که بتواند روی Linux و ... اجرا شود خیلی چیزها رو تغییر خواهد داد . برایاولین بار همه برنامه نویسان میتونن روی هر پلتفرمی برنامه نویسی رو با ASP.NET 5 شروع کنند و در عین حال میتونن محیطو سخت افزار و نرم افزار مورد عالقه خودشون رو هم استفاده کنند . در ضمن باید به این نکته اشاره کرد که امکان استفاده ازمحیطهای دیگه مثل Sublime text و WebStorm و لزوما استفاده نکردن از محیط Visual Studio هم امکان پذیر شده است.برای بررسی این موضوع ، بهتره نگاهی به پروژه OmniSharp بزنید تا متوجه چگونگی استفاده از ابزارهایی مثل Sublimeو Atomو Emacs یا Brackets در روند توسعه پروژه های ASP.NET از طریق اونها بشید .WebForm -2 تمام شد !.
اگر نتوانم ادعا کنم ، هزاران ساعت از عمر من طرف WebForm شد ، در صدها ساعت شکی وجود ندارد و من بهشخصه دوستش داشتم ولی االن دیگر وقت خداحافظی است . در نسخه 5 از ASP.NET دیگر Webform وجود نخواهدداشت . حتی در VS2015 هم شما میتوانید به کارتون با WebForm ادامه بدهید ، ولی باید ورژن 4.6 را انتخاب کنید واپلیکیشن شما دیگر از قابلیتهای ورژن 5 که در همین مقاله گفته خواهد شد ، بهره ای نخواهد برد . اگر دوست نداریداز این داستان عقب بمانید ، کم کم وقتشه که پروژه هاتون رو بازنویسی کنید و بهMVC کوچ کنید .


3- با Visual Basic هم خداحافظی کنید !.

بله درست شنیده اید !. در نسخه 5 و به باال ، دیگر Visual Basic هم وجود ندارد و فقط #C ساپورت خواهد شد. آرزوی ماکروسافت این است که این تغییر خیلی دردناک نباشد . ظاهرا فقط 2 نفر در جهان از VB برای توسعهMVC استفاده میکنند و خوب طبیعتا اونها هم باید VB را فراموش کنند . به هر حال ظاهرا یک Convertor هم وجوددارد .http://converter.telerik.com/Tag Helpers -4تگ هلپر ها
یکی از بزرگترین و تاثیر گزار ترین ابزارهایی هستند که در ساختن View شما نقش دارند . تگ هلپر ها جایگزینهایخوبی هستند تا به جای هلپرهای قدیمی استفاده شوند .


View Components -5
با Subcontroller ها خداحافظی کنید و به Viewcomponent ها بپردازید!.در ورژنهای قبلی شما HTML.Action داشتید تا بتوانید یک Subcontroller را صدا بزنید . برای مثال تصور کنید الزم است یک بنرتبلیغاتی در چند View نمایش داده شود . در این موقعیتها ، شما یک Subcontroller خواهید ساخت که حاوی کدهای الزماستخراج محتوای بنر خواهد بود و سپس شما Subcontroller را به وصیله یک()HTML.Action درون View صدا خواهید زد .Subcontoller ها – ()Html.Action دیگر در ورژن بتای MVC6 وجود ندارد و به جای آن یک تکنولوژی جایگزین که View Componentنام دارد وجود دارد .
منبع : http://stephenwalther.com/archive/20...et-5-and-mvc-6


به زودی 5 قسمت دیگر قرار داده میشود
منیجر بازدید : 15 پنجشنبه 08 اسفند 1398 نظرات (0)
سلام
ببخشید لاتین مینویسم، وقت ندارم ترجمه کنم مسافرتم.

Hello,
I have some problems with sql server 2005 remote connection.
I was configured SQL Server 2005 to accept remote connections with this tutorial :
How to configure SQL Server 2005 to allow remote connections
all things done step by step.

Now I want to connect remotely via Sql Server Management studio Express
But this error returned:


Server is windows 2003 serverFirewall is turned off in serverPanel is websitepanelmysql remote port is 1433 (Sql server configuration manager --> Protocols for sqlexpress --> Tcp IP Properties --> IP Address --> Port)

Can Anybody Help Me?

Thank you.

ویندوز و sql server هم ری استارت شدند!

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

متن ارور :
TITLE: Connect to Server
------------------------------

Cannot connect to 184.154.xx.xxx

------------------------------
ADDITIONAL INFORMATION:

A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the pre-login handshake. (provider: TCP Provider, error: 0 - The semaphore timeout period has expired.) (Microsoft SQL Server, Error: 121)

For help, click: Source: ID: ( ) - Events And Errors Message Center: Message Details

------------------------------
BUTTONS:

OK
------------------------------
منیجر بازدید : 14 سه شنبه 29 بهمن 1398 نظرات (0)
باسلام

پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه به زبان C# (سی شارپ) و تکنولوژی Asp.Net و بانک اطلاعاتی Sql Server 2008 نوشته شده است.

پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه دارای امکانات کاملی است که عبارتند از :انتخاب و حذف درس،دیدن لیست دروس،دریافت نمرات،وارد کردن نمرات دانشجو توسط استاد و …

لینک مربوط به دانلود پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در صفحه بعد وجود دارد.

در پروژه وب سایت انتخاب واحد دو پنل اساتید و دانشجویان وجود دارد که دانشجویان با ورود به این سایت می توانند وارد بخش کاربری خود شوند و لیست دروس را مشاهده کنند و درس مورد نظر را انتخاب و یا حذف کنند و همچنین بعد از وارد کردن نمرات توسط اساتید دانشجو می تواند مجدد به بخش کاربری خود شود و نمرات خود را ببیند.


دسترسی های مربوط به دانشجویان :

1- انتخاب واحد،حذف واحد دانشگاه

2- دیدن دروس

3- دریافت نمرات

4- …

دسترسی مربوط به استاتید :

1- وارد کردن نمرات دانشجویان

2- ویرایش نمرات دانشجویان

3- …


محیط پروژه:امکانات پروژه

1- بخش مدیریت وب سایت

2- بخش دانشجویان

3- بخش اساتید

4- بخش تغییر رمز کاربری

5- نقشه سایت

6- بخش برنامه کلاسی

7- برنامه امتحانی

8- مشاهده کارنامه تحصیلی

9- …

امکانات لازم جهت اجرای پروژه :

1- نرم افزار Visual Studio 2010 و ورژن های بالاتر

2- نرم افزار SQL Server 2008

مشخصات پروژه :

نام فایل :پروژه انتخاب واحد دانشجویان –Asp.Net

حجم : 7.53 مگابایت

دانلود فایل + مستندات
منیجر بازدید : 14 شنبه 19 بهمن 1398 نظرات (0)
با سلام خدمت مدیران و کاربران

بنده هاستی پلسک دارم و می خواهم بر روی آن دات نت نیوک نصب کنم
نیازمند راهنمایی دوستانی که در این زمینه متخصص هستند هستم
آپلود شده بر روی سایت ولی نصب نشده ارور زیر را می دهد:
کد: Server Error in /portal Application. Runtime Error Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off". <!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web> </configuration> Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the applications <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL. <!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web> </configuration>
منیجر بازدید : 18 يكشنبه 06 بهمن 1398 نظرات (0)لینک مقاله : http://www.vaniait.com/Articles/entity-framework-training-mvc-net-introduction-65
در این مباحث شما را با مفاهیم پایه ای Entity Framework آشنا خواهم کرد و همزمان نیز پروژه ای را شروع و به پایان می رسانیم. این نوشتارها و آموزش ها بر اساس دو کتاب زیر می باشد :


همانگونه که در کتاب آموزش قبلی یعنی «شروع کار با MVC 5» قول داده بودم ، آموزش Entity Framework 6 Code First به کمک MVC.Net را به مرور در سایت شرکت طراحی وبسایت وانیا قرار خواهم داد. در این مباحث شما را با مفاهیم پایه ای Entity Framework آشنا خواهم کرد و همزمان نیز پروژه ای را شروع و به پایان می رسانیم. این نوشتارها و آموزش ها بر اساس دو کتاب زیر می باشد :


کتاب Getting Started with Entity Framework 6 Code First using MVC 5 انتشارات Microsoft Technology کتاب Programming Entity Framework Code First انتشارات OREILLY


دوستانی که برای بار اول است با نوشتارهای بنده روبرو می شوند باید عرض کنم که بنده (مرتضی پورمحمد) این کتاب ها را به زبان محاوره ای ترجمه و تجربیات شخصی را نیز در آنها دخلی می کنم و برخلاف دیگر دوستان مترجم و دانشمند! تنها به ترجمه ی صِرف بسنده نمی کنم. پس اگر جایی از نوشتارهایم برخلاف گفته ها و یا فصول کتاب/ها است، به همین علت می باشد.
و اما پروژه ای که در این مسیر با کمک شما آن را به نتیجه می رسانیم «دانشگاه آموزشی وانیا» می باشد که در کتاب Getting Started with Entity Framework 6 Code First using MVC 5 تحت عنوان « Contoso University » معرفی شده است. پروژه ی فوق را توسط تکنولوژی های زیر پیگیری خواهیم کرد


Visual Studio 2014 Update 4Net 4.5Entity Framework 6 (EntityFramework 6.1.3 NuGet package)


همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شروع این مباحث ، آشنایی اندکی با مباحث زیر داشته باشید


HTML / CSS / JQueryC#MVC.Net 5


در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نظر نیز می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید:
تلفن شرکت : ۰۲۱۶۶۳۵۹۸۹۸تلفن همراه : ۰۹۱۲۲۸۳۰۷۹۵پست الکترونیک : manager [at] vaniait [dot] comکامنت زیر هر مقاله


و اما شروع. برای شروع باید به ادبیات مشترکی با یکدیگر برسیم تا زبان همدیگر را بهتر بفهمیم.

ORM چیست ؟


قبل از این که بخواهیم باEntity Frameworkآشنا شویم، بهتر است مفهومORMرا بدانیم.ORMیا Object Relational Mappingابزاری است که به وسیله آن می توان جداول پایگاه داده را پردازش کرد و آنها را به فرمت شیءنگاشت کرد که در کدنویسی خواناتر باشند. در کدنویسی به جای این که به صورت مستقیم با جداول پایگاه داده کار کنیم بر روی اشیاء کار می کنیم. به این اشیاء موجودیت یا Entity گفته می شود.


Entity Framework چیست ؟

Entity Framework درواقع یکی از قدرتمندترین ORM های دسترسی به منابع داده است. به وسیله Entity Framework شما می توانید با انواع مختلف دیتابیس از قبیل SQL Server ، Sqlite و … کار کنید بدون اینکه نیاز به عملیات مستقیم در دیتابیس داشته باشید. این تکنولوژی چند ویژگی مهم دارد که توجه اکثر برنامه نویسان را به خود جلب کرده است.


کار کردن با Entity Framework بسیار ساده است.حتی یادگیری آن ده ها برابر ساده تر از مدل های مشابه مانند ADO.NET است.سرعت در دسترسی به داده ها و اجرای دستورالعمل ها بسیار بالاست و در پروژه های بزرگ نیز می توان از آن استفاده کرد.پیاده سازی آن بسیار سریع است و در زمان صرفه جویی می شود.دیتابیس شما در قالب کلاس های شی گرا با سایر اجزای پروژه یکپارچه می شود و علاوه بر خوانایی بالا در کدنویسی، عملیات ارتقا و بروزرسانی نرم افزاری را سرعت می بخشد و از بروز خیلی از خطاها جلوگیری می کند.در برخی از حالت ها شما نیاز به طراحی پایگاه داده ندارید! زیرا با استفاده از امکانات EF خود برنامه دیتابیس را از روی مدل یا کلاس های شما می سازد.


انواع دیتامدل در Entity Framework
در کتاب قبلی کمی درباره ی این مدل ها توضیح داده و قول داده بودم که در این کتاب مفصل در خصوص هر کدام صحبت کنم . چون مقاله ی حاضر مقدمه می باشد ، هر کدام را در فصل های مربوط به خود مفصل به بحث و بررسی خواهیم پرداخت. اما این مدل ها کدامند :

Database First Modeling : در این روش مدل ما از روی یک پایگاه داده موجود ایجاد می شود و می توان از طریق Entity Data Model Designer در Visual Studio تغییرات لازم را بر روی مدل انجام داد.Model First Modeling : در این روش ابتدا مدل توسط برنامه نویس در محیط Entity Data Model Designer ایجاد میشود، سپس بطور خودکار پایگاه داده و کدها و اسکریپ های موردنیاز از روی مدل ساخته میشوند.Code First Modeling: در این روش کلاس های معادل موجودیت ها (جداول) توسط برنامه نویس نوشته میشوند (این کلاس ها POCO-Plain OLD CLR Objects نامیده میشوند) سپس EF بطور خودکار پایگاه داده و مدل را از روی این کلاس ها میسازد. ما در مقالات حاضر با این نوع بیشتر آشنا شده و پروژه ی حاضر نیز تحت همین مدل سپری خواهد شد


مزایای استفاده از Entity Framework چیست ؟

سطح یادگیری ساده: کار با EF به نسبت بقیه ORMها تقریبا ساده تراست.پشتیبانی از پایگاه داده های مختلف در نسخه ۴ به بعد (در حال حاضر نسخه ۶٫۲ وجود دارد).توسعه فعال: Microsoft، قصد جدی در توسعه این قابلیت دارد. اضافه شدن امکانات زیاد به نسخه ۴ به بعد نشاندهنده همین مطلب هست. مثل امکان Code First، Lazy Loading و …که در نسخه ۴ به EF اضافه شده اند.توسعه دهندگان قادرند تا با ساختار شیء گرایانه سازگار با انواع سیستم های مدیریت داده کار کنند.پشتیبانی کامل از Linq.نصب خودکار با Visual Studio.مرتبط شدن چندین مدل مفهومی به یک ساختارپایگاه داده.برنامه های کاربردی قادر خواهند بود تا در مدل مفهومی خود (conceptual model) محوریت بیشتری به خود برنامه ببخشند به گونه ای که شیء گرایی، ارث بری، گونه ها (Type) های پیچیده تر و روابط بین جداول و اشیاء بهتر پیاده سازی شوند.برنامه نویس ها از کدنویسی زیادی پیچیده رها می شوند.بدون کوچک ترین تغییر کد برنامه خواهیم توانست مدل ارتباط بین ساختار پایگاه داده و مدل مفهومی را تغییر دهیم.

چه زمانی از EF استفاده می کنیم؟


زمانی که بخواهیم برنامه ما به پایگاه داده های دیگری به جز Microsoft SQL Serverنیز دسترسی پیدا کند.زمانی که بخواهیم domain models برای برنامه مان تعریف کنیم و از آن به عنوان لایه persistenceاستفاده نماییم.زمانی که از یک راهکار ORMی استفاده کنیم که ممکن است کلاسهایمان رابط های ۱:۱ با پایگاه داده داشته باشد یا ممکن است ساختاری بسیار متفاوت و پیچیده در ارتباط با پایگاه داده دارا باشد.زمانی که میخواهیم از یک ORM استفاده کنیم که ساختارهای سلسله مراتبی در آن، معادل های پایگاه داده ای متفاوتی داشته باشد. مانند وقتی که جدولی جهت نگهداری سلسله مراتب، جداولی برای هر یک ازکلاسها وجدولی جهت نگهداری گونه ای (Type) خاص داریم.زمانی که وقتی میخواهیم از LINQ جهت نوشتن Queryها استفاده کنیم درحالیکه Queryدرپایگاه داده به شیوه خاص و درسلطه سازنده آن عمل میکند.زمانی که استفاده از کلاسهایی که خودمان نوشتیم، درکنار کلاسهای تولیدشده توسط سیستم یا ارث بری ازکلاسهای پایه یا پیادهسازی رابطها درکلاسها.زمانی که استفاده از یک ORM با حفظ کارآیی و امکان بهبود آن از طریقStored Procedureها و Queryهای کامپایل شده.


و نکته ی اخر اینکه ما در مقالات پیش رو قصد راه اندازی یک سایت دانشگاه فرضی را داریم که دانشجو بتواند در آن ثبت نام کند و سپس اقدام به واحد گیری نماید و پس از انتخاب واحد بتواند شهریه ی دانشگاه خود را به صورت آنلاین واریز نماید. این سایت دانشگاه بخش مدیریت دارد که مدیریت سایت می تواند دپارتمان های آموزشی مختلف تعریف، اساتید را اضافه و دروس مختلف را برای واحد گیری دانشجویان تعریف نماید.


/ پایان مقدمه /

لینک مقاله : http://www.vaniait.com/Articles/entity-framework-training-mvc-net-introduction-65
منیجر بازدید : 14 سه شنبه 01 بهمن 1398 نظرات (0)
سلام دوستان. یک پروژه است که باید توی یک هفته انجام بشه.
یک سایت asp.net است که با C# نوشته شده است. یعنی تقریبا cms درست شده. شما باید سورس را از بگیرید کاملتر کنید و اینکه این سایت یک چیزه مهم داره. اونم سیستم کاربری است.
سایت فیفا آنلاین است. شما فیفا را با نت بازی میکنید و نتایج و لیگها و خرید و فروش توپ طلا داره.

قابلیت پرداخت آنلاین هم باید داشته باشه که همین زرین پال کافیه. دوستان پروژه 1 هفته ای باید تحویل داده بشه. از لحاظ مالی هم مبلغ بدی نیست که باید پ/خ بدید تا در جریان باشید.

از تاریخ تحویل فایلها و ... و شروع یک هفته وقت دارید.

اگر برنامه نویش قوی باشد توی چند روز طراحی و برنامه نویسی میکنیدش.

قیافه و تم و گرافیک شبیه به myfc باشه چون myfc تابلو فوتبالی است. اما کار سایت مثله فیفا نیست.

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

هاستش هم آمادست. در ضمن ms sql server 2008 است.
منیجر بازدید : 18 چهارشنبه 04 دي 1398 نظرات (0)
با سلام یک سوال فنی داشتم من دارم داخل asp.net یک iframe می نویسم بصورت زیر یک فایل General دارم یک فایل برای iframe درست کردم به نام testir.cshtml
و داخلش کد

@{
ViewBag.Title = "تست";
Layout = "~/Views/Shared/_Layout.cshtml";
}
<iframe rel="nofollow"
src="http://x.com/"
width="100%"
height="800px"
marginheight="5"
marginwidth="5"
frameborder="0">
Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.
</iframe>
نوشتم بعد داخل پوشه Shared فراخونیش کردم با این لینک در header.cshtml

<li><a href="@Url.Action("Testir","General")"><i class="glyphicon glyphicon-send"></i>پنل 999</a></li>

ولی کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنیم ممنون ایا با فانکشن خاصی بنویسم چون قبلا یک فایل یکی از دوستام در اسکریپتم همین جوری بالا اورد من فانکشن ندیدم داخلش

منیجر بازدید : 20 پنجشنبه 23 آبان 1398 نظرات (0)
سلام به دوستان گل من یک اسکریپت از دستان گرفتم میخوام نصب کنم
فایل های MDF را در پایگاه داده
ریستور کردم
فایل web.config
هم ادیت کردم و یوزر پسورد ورد ها را زدم به شکل زیر
connectionString="Data Source=IPADDRESS;Initial Catalog=NAME Database; User ID=USERNAME DB;Password=Password databse;Integrated Security=False;MultipleActiveResultSets=True"/>
و کنترل پنل بنده وبسایت پنل
ولی این ارور میده در هنگام بار گذاری سایت


Server Error in / Application.


Keyword not supported: initialcatalog.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.ArgumentException: Keyword not supported: initialcatalog.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
Stack Trace:

[ArgumentException: Keyword not supported: initialcatalog.]
System.Data.Common.DbConnectionOptions.ParseIntern al(Hashtable parsetable, String connectionString, Boolean buildChain, Hashtable synonyms, Boolean firstKey) +5374780
System.Data.Common.DbConnectionOptions..ctor(Strin g connectionString, Hashtable synonyms, Boolean useOdbcRules) +95
System.Data.SqlClient.SqlConnectionString..ctor(St ring connectionString) +59
System.Data.SqlClient.SqlConnectionFactory.CreateC onnectionOptions(String connectionString, DbConnectionOptions previous) +24
System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.GetCo nnectionPoolGroup(DbConnectionPoolKey key, DbConnectionPoolGroupOptions poolOptions, DbConnectionOptions& userConnectionOptions) +167
System.Data.SqlClient.SqlConnection.ConnectionStri ng_Set(DbConnectionPoolKey key) +61
System.Data.SqlClient.SqlConnection.set_Connection String(String value) +66
System.Data.EntityClient.EntityConnection.ChangeCo nnectionString(String newConnectionString) +325

[EntityException: The underlying provider failed on ConnectionString.]
System.Data.EntityClient.EntityConnection.ChangeCo nnectionString(String newConnectionString) +391
System.Data.EntityClient.EntityConnection..ctor(St ring connectionString) +43
System.Data.Entity.Internal.LazyInternalConnection .InitializeFromConnectionStringSetting(ConnectionS tringSettings appConfigConnection) +78
System.Data.Entity.Internal.LazyInternalConnection .TryInitializeFromAppConfig(String name, AppConfig config) +33
System.Data.Entity.Internal.LazyInternalConnection .Initialize() +128
System.Data.Entity.Internal.LazyInternalConnection .CreateObjectContextFromConnectionModel() +13
System.Data.Entity.Internal.LazyInternalContext.In itializeContext() +274
System.Data.Entity.Internal.InternalContext.GetEnt itySetAndBaseTypeForType(Type entityType) +18
System.Data.Entity.Internal.Linq.InternalSet`1.Ini tialize() +52
System.Data.Entity.Internal.Linq.InternalSet`1.get _InternalContext() +15
System.Data.Entity.Infrastructure.DbQuery`1.System .Linq.IQueryable.get_Provider() +37
System.Linq.Queryable.Join(IQueryable`1 outer, IEnumerable`1 inner, Expression`1 outerKeySelector, Expression`1 innerKeySelector, Expression`1 resultSelector) +96
TSDAL.MosabegheRep.Get2(Mosabeghe b) in e:PortfoliosTakShootTSDALRepositoryMosabegheR ep.cs:63
TSBL.Bl.MosabegheBl.GetByDate() in e:PortfoliosTakShootTSBLBlMosabegheBl.cs:45

[TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation.]
System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethod(Object target, Object[] arguments, Signature sig, Boolean constructor) +0
System.Reflection.RuntimeMethodInfo.UnsafeInvokeIn ternal(Object obj, Object[] parameters, Object[] arguments) +192
System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture) +155
System.Web.UI.WebControls.ObjectDataSourceView.Inv okeMethod(ObjectDataSourceMethod method, Boolean disposeInstance, Object& instance) +486
System.Web.UI.WebControls.ObjectDataSourceView.Exe cuteSelect(DataSourceSelectArguments arguments) +1609
System.Web.UI.WebControls.Repeater.GetData() +55
System.Web.UI.WebControls.Repeater.CreateControlHi erarchy(Boolean useDataSource) +89
System.Web.UI.WebControls.Repeater.OnDataBinding(E ventArgs e) +61
System.Web.UI.WebControls.Repeater.DataBind() +50
System.Web.UI.WebControls.Repeater.EnsureDataBound () +49
System.Web.UI.WebControls.Repeater.OnPreRender(Eve ntArgs e) +15
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +83
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +155
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +155
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +155
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +155
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +155
System.Web.UI.Control.PreRenderRecursiveInternal() +155
System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +974


Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.34209لطفا اگه میشه کمک کنید
منیجر بازدید : 56 جمعه 19 مرداد 1397 نظرات (0)
درود و احترام دوستان

یه فایلی دارم که به هیچ راهی راست ! نمیشه :دی

وظیفه اش اتصال به پایگاه داده sql2008 ئه

هیچ رقم کانکت نمیشه

ارور سایت: http://epcforce.com/

نام فایل: connection.cs

کد:

کد: using System; using System.Collections.Generic; using System.Data; using System.Data.SqlClient; using System.Linq; using System.Web; namespace epcfprce1.Business { public static class Connection { private static SqlConnection Con { get { return new SqlConnection("Data Source=127.0.0.1SQL2008;Initial Catalog=epcforce_ME3;User ID=ME3;[email protected];MultipleActiveResultSets=True"); } } public static bool RunNonQueryProcedure(string Title, params SqlParameter[] parameter) { SqlCommand Command = new SqlCommand(Title, Con); Command.CommandType = CommandType.StoredProcedure; Command.Parameters.AddRange(parameter); try { Command.Connection.Open(); Command.ExecuteNonQuery(); return true; } catch (SqlException ex) { throw ex; } finally { if (Con.State == ConnectionState.Open) { Con.Close(); } } } public static bool RunScalarProcedure(string Title, params SqlParameter[] parameter) { SqlCommand Command = new SqlCommand(Title, Con); Command.CommandType = CommandType.StoredProcedure; Command.Parameters.AddRange(parameter); Command.Connection.Open(); int C = (int)Command.ExecuteScalar(); if (C == 1) { return true; } return false; } public static DataTable RunReaderproc(string title) { SqlCommand Command = new SqlCommand(title, Con); Command.CommandType = CommandType.StoredProcedure; SqlDataAdapter Adapter = new SqlDataAdapter(Command); try { DataTable dt = new DataTable("Data"); Adapter.Fill(dt); return dt; } catch (Exception ex) { throw ex; } finally { if (Command.Connection.State == ConnectionState.Open) Command.Connection.Close(); } } } } فردا نمایشگاه شروع میشه باید سایت و تحویل بدم بیچاره میشم لطفا کمک کنید

- - - Updated - - -

اینم فایل وب کانفیگ من که درست هم کار می کنه:

<?xml version="1.0"?>

<!--
For more information on how to configure your ASP.NET application, please visit
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=169433
-->

<configuration>
<connectionStrings>
<clear/>
<!--برای استفاده در سرور-->
<add name="DataConnectionString" connectionString="Data Source=127.0.0.1SQL2008;Initial Catalog=epcforce_ME3;User ID=ME3;[email protected];MultipleActiveResultSets =True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<!--برای استفاده در لوکال-->
<!--<add name="DataConnectionString" connectionString="Data Source=localhost;Initial Catalog=EpcForce;Integrated Security=True;MultipleActiveResultSets=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>-->
</connectionStrings>
<system.web>
<compilation debug="true" targetFramework="4.5" />
<httpRuntime targetFramework="4.5" />
<customErrors defaultRedirect="~/Index.aspx" mode="Off"/>
</system.web>

</configuration>
منیجر بازدید : 67 جمعه 22 تير 1397 نظرات (0)

.

لینک مقاله : http://www.vaniait.com/Articles/entity-framework-6-code-first-part1-63
در بخش مقدمه با واژگان و نحوه ی کار entity framework آشنا شدیم و متوجه شدیم چرا باید از این تکنولوژی استفاده کنیم. حال در بخش اول سری مقالات «آموزش Entity Framework 6 Code First» وارد ویژوال استودیو شده و پروژه ی «دانشگاه وانیا» را شروع می کنیم.


ایجاد پروژه MVC
مانند هر پروژه ای ویژوال استودیو را اجرا و از منوی File>New>Project را انتخاب و از پنجره ای که باز می شود ، زیر منوی Visual C# و سپس زیر منوی Web را انتخاب می کنیم و در قسمت پایین نام پروژه ی خود را وارد می نمایید که ما در اینجا نام VaniaUniversity را برگزیدیم. (مانند شکل ۱-۱)


شکل شماره ۱-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


پنجره ی مرحله ی بعدی نوع پروژه است که شما می بایست MVC را انتخاب کنید (مانند شکل شماره ۱-۲)
شکل شماره ۲-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


و سپس روی گزینه ی Change Authentication کلیک کرده تا سطح دسترسی کل پروژه را معین نماییم.


که ما در اینجا گزینه ی No Authentication را بر میگزینیم. (شکل ۱-۳ و ۱-۴)
چنانچه با پنجره ای دیگر مواجه شدید بر روی متن No Thanks.... کلیک کنید

سپس بر روی OK کلیک کرده و منتظر می مانیم تا پروژه بارگذاری شود. همانگونه که در شکل ۱-۶ نیز مشاهده می شود ویژوال استودیو یکسری فایل و محتوا را به صورت پیشفرض برایمان ایجاد کرده. حتی امکان ثبت نام نیز وجود دارد! اما ما میخواهیم از همین اول راه خودمان را برویم و همزمان که بر روی EF کار می کنیم بر روی مواردی که لازمه ی یک سایت دانشگاهی است نیز تمرکز می نماییم. پس تغییرات را از همین قدم انجام میدهیم. از قسمت Solution Explorer به دنبال فایل _Layout.cshtml (مطابق شکل ۱-۶) می گردیم و آن را باز می کنیم.


شکل شماره ۴-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


شکل شماره ۶-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


پیشنهاد می کنم قبل از هرگونه تغییر یکبار پروژه را بیلد و ران کنید تا پس از اعمال تغییرات ، متوجه آن شوید.


CTRL + Shift+ B و سپس CTRL + F5حال تغییرات خود را مطابق کدهای زیر اعمال می نماییم.

کد: <!DOCTYPE html> <html> <head> <meta charset="utf-8" /> <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0"> <title>@ViewBag.Title - دانشگاه آموزشی وانیا</title> @Styles.Render("~/Content/css") @Scripts.Render("~/bundles/modernizr") </head> <body> <div class="navbar navbar-inverse navbar-fixed-top"> <div class="container"> <div class="navbar-header"> <button type="button" class="navbar-toggle" data-toggle="collapse" data-target=".navbar-collapse"> <span class="icon-bar"></span> <span class="icon-bar"></span> <span class="icon-bar"></span> </button> @Html.ActionLink("دانشگاه وانیا", "Index", "Home", new { area = "" }, new { @class = "navbar-brand" }) </div> <div class="navbar-collapse collapse"> <ul class="nav navbar-nav"> <li>@Html.ActionLink("صفحه اول", "Index", "Home")</li> <li>@Html.ActionLink("درباره وانیا", "About", "Home")</li> <li>@Html.ActionLink("دانشجویان", "Index", "Student")</li> <li>@Html.ActionLink("اساتید", "Index", "Instructors")</li> <li>@Html.ActionLink("دوره ها", "Index", "Course")</li> <li>@Html.ActionLink("گروه های آموزشی", "Index", "Department")</li> </ul> </div> </div> </div> <div class="container body-content"> @RenderBody() <hr /> <footer> <p>&copy; @DateTime.Now.Year - VaniaIT.Com </p> </footer> </div> @Scripts.Render("~/bundles/jquery") @Scripts.Render("~/bundles/bootstrap") @RenderSection("scripts", required: false) </body> </html>


در کتاب قبلی درخصوص نحوه ی لینک دهی صحبت کردیم اما برای تکمیل مبحث در اینجا نیز توضیح خواهیم دادخط ۶ - ما در این خط تنها عنوانی استاتیک برای صفحات سایت اضافه کردیم .خط ۱۹ - در عموم سایت ها وقتی روی نام سایت (در منو) و یا لوگو کلیک کنید وارد صفحه ی اصلی می شوید. ما در اینجا نیز تنها عنوانی که نمایش داده می شود را تغییر دادیمخطوط ۲۳ الی ۲۸ - منوهایمان را مطابق نیاز تغییر دادیم. خاصیت @html.actionlink در اینجا وظیفه ی لینک دهی داینامیک را برعهده دارد. این خاصیت دارای چندین خاصیت متفاوت و متعدد است که در حال حاضر تنها سه تای آنها را مورد استفاده قرار دادیم. در اولین کوتیشن ما عنوانی را که می خواهیم نمایش دهیم را می نویسیم. کوتیشن دوم مدلی است که از یک کنترلر که در کوتیشن سوم تعیین کرده ایم فراخوانی می شود. به زبانی دیگر از سمت چپ به راست اینگونه خوانده می شود : وقتی روی این متن کلیک شد برو برام ایندکس رو از کنترلر Student بخون و کاربر رو به اون صفحه هدایت کن


پس از اجرا با صفحه ای مانند شکل ۱-۷ مواحه خواهیم شد

شکل شماره ۷-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )[/caption]


به ویژوال استودیو بازگشته و شروع کار با Entity Framework را آغاز می نماییم. برای شروع نیز می بایست انتیتی فریمورک را نصب کنیم. برای نصب از منوی Tools>Nuget Package Manager>Package Manager Console را انتخاب می نماییم.

شکل شماره ۸-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )

از کنسول باز شده باید انتیتی را از گالری نوگت نصب کنیم. برای این کار نیاز است تا به اینترنت متصل باشیم و فرمان زیر را تایپ نماییم.


کد: Install-Package EntityFramework
شکل شماره ۹-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


همانگونه که متوجه می شوید پس از چند دقیقه فولدر رفرنسی که در سمت راست ویژوال استودیو وجود دارد باز شده و EF را اضافه می کند. چنانچه دسترسی به اینترنت ندارید می توانید این فایل DLL را از انتهای همین مطلب به صورت مجزا دانلود و به صورت دستی به پروژه اضافه نمایید.


[blockquote author="nuget.org"]جهت اطلاع از آخرین نسخه ی Entity Framework و دانلود آن می توانید به گالری NuGet در آدرس https://www.nuget.org/packages/EntityFramework مراجعه نمایید.[/blockquote]


حال شروع می کنیم به کلاس نویسی. اما قبل از آن نگاهی بیاندازیم به آنچه قرار است اتفاق بیفتد


ما سه کلاس اصلی با نام های Course و Enrollment و Student خواهیم داشت که هر سه به یکدیگر متصل هستند یعنی دانشجویان به نام نویسی و دوره ها نیز به نام نویسیشکل شماره ۱۰-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


ایجاد دیتا مدل ها


برای ایجاد دیتا مدل می بایست بر روی فولدر Models رایت کلیک کرده و از گزینه ی Add گزینه ی Class را انتخاب نماییم


شکل شماره ۱۱-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


ما اولین دیتامدل یعنی Student را ایجاد می نماییم


شکل شماره ۱۲-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )
پس از ایجاد این دیتامدل باز شده و شروع به کدنویسی می نماییم. برای این مدل ما نیاز داریم تا اطلاعات اولیه ی دانشجو را در این جدول ذخیره کنیم. کدهای زیر را می نویسیم


کد: using System; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using System.Web; namespace VaniaUniversity.Models { public class Student { public int ID { get; set; } public string LastName { get; set; } public string FirstName { get; set; } public DateTime EnrollmentDate { get; set; } public virtual ICollection<Enrollment> Enrollments { get; set; } } }
خب، نگران نباشید الان همه ی خطوط را توضیح خواهیم داد :دی

خطوط ۱۰ الی ۱۳ ما فیلدهایی را که برای این جدول لازم است را تعریف کرده ایم. و هرکدام را نیز برابر Datatypeی قرار داده ایم.خط ۱۰ فیلد آی دی اختصاصی جدول است که نوع INT و پراپرتری ID انتخاب نموده ایم . در آینده ای نزدیک به خصوصیت GUID شما را آشنا می کنیم و خواهید فهمید که آی دی را بهتر است از این نوع انتخاب کنیم. این فیلد کلید خارجی این کلاس می باشد.خط ۱۱ نام فامیل دانشجو می باشد که از نوع رشته استخط ۱۲ نام دانشجو می باشد که از نوع رشته است.خط ۱۳ تاریخ نام نویسی دانشجو می باشد که از نوع تاریخ است.خط ۱۵ نیز کالکشنی از Enrollmentی است که از دیتا مدلی تحت همین نام فراخوانی می شود. یعنی ما یک دیتا مدلی داریم که در این دیتامدل حاضر یعنی Student فراخوانی می شوند. به زبان دیگر این دو کلاس با یکدیگر ارتباط (relation) دارند. وظیفه ی این خط Navigation Property است، Navigation Property وظیفه ی نگهداری داده هایی را بر عهده دارند که در یک دیتا مدل دیگر کارایی دارند. در این پروژه خصوصیت Enrollments که در همین کلاس Student وجود دارد ، وظیفه ی نگهداری اطلاعات موجود در کلاس Enrollment را بر عهده دارد.شما در خط ۱۵ به جای Enrollments هر اسم خاص دیگری نیز می توانید قرار دهید. ما تنها برای اینکه بدانیم این خصوصیت مربوط به چه چیزی است و هم نام ان نیز نباشد تنها یک "S" به انتهای آن اضافه کردیم. شما هر اسمی که خواستید می توانید بر روی آن بگذارید. این نام قرارداد شماست! (شکل ۱-۱۳ شماره ی ۲)عموماً Navigation properties از نوع virtual ساخته می شوند که از توابع هسته ی مرکزی EF مورد استفاده واقع می شوند، مانند lazy loading. جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می شود این مقاله را مطالعه نمایید.
[/icon_list] [blockquote author="مرتضی پورمحمد"]فرض کنید شما یک کمبوباکس دارید که نام کشورها در آن قرار دارد و در کمبوباکس دیگر نام شهرها. زمانیکه شما نام یک کشور را انتخاب می کنید می بایست نام شهرهای آن کشور در کمبوباکس دیگر نمایش داده شوند. دیتامدل اولی نام کشورها و آی دی یونیک آنها قرار دارد و همچنین کدی که نشان دهنده ی ارتباط این کلاس با کلاس شهرهاست. به این کد ما Navigation Property می گوییم.[/blockquote] چون ما هنوز کلاس های دیگر را نساختیم ممکن است زیر نام Enrollment یک خط قرمز خطا کشیده شده باشد (شکل ۱-۱۳ شماره یک) [caption id="attachment_2112" align="alignnone" width="573"]
شکل شماره ۱۳-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )


نگران این خط قرمز نباشید. اگر شما قبلاً این کلاس را ساخته باشید به صورت اینتلیسنس وقتی حرف اول را تایپ کنید ، نام کلاس را برایتان می آورد.


حال به ساخت دو کلاس دیگر یعنی دیتامدل Enrollment و Course می پردازیم.


کدهای زیر مربوط به دیتا مدل Enrollment می باشد. این کلاس را نیز مانند کلاس قبلی ایجاد می کنیم
کد: using System; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using System.Web; namespace VaniaUniversity.Models { public enum Grade { A, B, C, D, E } public class Enrollment { public int EnrollmentID { get; set; } public int CourseID { get; set; } public int StudentID { get; set; } public Grade? Grade { get; set; } public virtual Course Course { get; set; } public virtual Student Student { get; set; } } }
توضیحات مربوط به این کلاس نیز به شرح زیر می باشددو کلاس دیگر با این کلاس ارتباط یک به چند دارند. به همین علت دو خاصیت INT می نویسیم که دو کلاس دیگر را معرفی می کنند . خطوط ۱۶ و ۱۷ما در خط ۹ خاصیتی تحت عنوان Grade از نوع enum ایجاد کردیم و ۵ خاصیت استاتیک را به این خاصیت اختصاص دادیم تا در خط ۱۸ از اینها استفاده کنیم. Enum نوع داده شمارشی جهت تعاریف مقادیر ثابت و قابل شمارش در برنامه می باشد که بسیار کاربرد دارد.دقت داشته باشید که در خط ۱۱ بنده اشتباه نکرد و مطمئناً کمی انگلیسی بلد هستم :دی و میدانم که بعد از D حرف Eقرار دارد، اما چون e یک حرف قراردادیست در اینجا نمی توانم از آن استفاده کنم .در خط ۱۸ نیز این Grade را فراخوانی کرده و نام ان را نیز Grade قرار دادیم. اما جلوی Grade یک علامت سوال قرار دادیم که به معنای Nullable بودن است. یعنی کاربر می تواند آن را پر نکند و خالی بگذارد.خط ۲۰ کلید خارجی ای است برای دیتا مدل کلاس Courseخط ۲۱ کلید خارجی ای است برای دیتا مدل کلاس Student


و در نهایت ایجاد دیتا مدل Course. کدهای زیر مربوط به این کلاس می باشد
کد: using System; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using System.Web; using System.Collections.Generic; using System.ComponentModel.DataAnnotations.Schema; namespace VaniaUniversity.Models { public class Course { [DatabaseGenerated(DatabaseGeneratedOption.None)] public int CourseID { get; set; } public string Title { get; set; } public int Credits { get; set; } public virtual ICollection<Enrollment> Enrollments { get; set; } } }
توضیحات مربوط به این کلاس نیز به شرح زیر می باشد:خط ۱۸ خصوصیت Navigation Property مربوط به کلاس Enrollment است که بالاتر درباره ی آن صحبت شد. داده های این کلاس (Course) باید بتونن با چند داده از Enrollment ارتباط داشته باشند. یعنی کلاس Course با کلاس Enrollment ارتباط یک به چند دارد. یعنی تعدادی از دیتاهای کلاس Enrollment در کلاس Course موجودیت می یابد.خط ۱۳ درباره ی خصوصیت DatabaseGenerated می باشد. در این مقاله مفصل صحبت شده است و ما در آینده نیز به آن خواهیم پرداخت. اما در حال حاضر این را باید بگوییم که برای اجرای درست این خصوصیت نیاز است تا دو فضای نامی (namespace) یا همان using ها را به کلاس اضافه کنیم که ما در خطوط ۵ و ۶ این کار را انجام داده ایم. همچنین DatabaseGenerated جهت معرفی پراپرتی به عنوان Primary Key استفاده می شود. یعنی این خاصیت به پروژه می گوید که خط ۱۴ را PK برای کلاس Course معرفی نماید تا این ملاس بتواند دیتابیس را ایجاد نماید.

ایجاد Database Context


بنده در کتاب قبلی یعنی « آموزش MVC 5 » به شما گفتم که در پایان هر کلاس می بایست دیتاست را ایجاد کرده تا کلاس و دیتابیس ایجاد شود. اما این روند بسیار مبتدیانه است. اینگونه شما به اضای هر کلاس یک دیتابیس خواهید داشت! اگر همان پروژه را نگاه کنید متوجه می شوید که ۷-۸ دیتابیس وجود دارد. که خود این کلی مشکل داشت. فرض کنید شما یک ویو دارید و می خواهید از دو دیتامدل مختلف کمک بگیرید ، اگر از شیوه ی قدیم استفاده کنید هنگام Scaffold با ارور مواجه می شوید . برای همین می بایست تمامی دیتامدل ها را در یک کلاس جداگانه قرار داده و تمامی دیتاست ها را در این کلاس معرفی و تنظیم نماییم. (شکل ۱-۱۴)Dbcontext | Database Context mvc 5

شکل شماره ۱۴-۱ ( جهت مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید )[/caption]


ادامه متن را در لینک اصلی بخوانید
لینک مقاله : http://www.vaniait.com/Articles/enti...first-part1-63

1

تعداد صفحات : 1

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari

 • هاست اشتراکی ایران

 • فروش (46) دامنه رند آی آر هرکدام 15

 • گم شدن دو مرسوله پستی به ارزش 450

 • JQuery

 • فروش انواع گواهینامه SSL

 • مینی کار: کار ایجاد کن

 • سئو ایندکس

 • Time & Date

 • [ - Custom PHP Code - ] نمونه کد

 • سرور مجازی هلند 11

 • پوستر

 • تعرفه طراحی وب سایت

 • در کنار شما

 • خرید و فروش گیرنده دیجیتال

 • ex40-ssd

 • ثبت دامنه org=14

 • آموزش (15) mcsa

 • سایتم هک غیر حرفه ای شده

 • پرسیوا

 • فروش ویژه مجموعه مقالات

 • 90درصد تخفیف! فروش ویژه سوپر آلفا

 • فروش سرور اختصاصی ex40

 • فروش دامنه sharjemoft.com

 • Reboot

 • Virtualizor

 • علمی

 • cpanel

 • مزایده فروش وبسایت بزرگ فروش پروژه

 • مباحث عمومی در مورد سویچ و روتر

 • دوربین عکاسی و فیلمبرداری

 • خبر مهم

 • فروش ویژه پنل پیام کوتاه کاربری با تعرفه ارسال ثابت 87 ریال از اپراتور 3000 با ماژول whmcs

 • Xlhost

 • اکانت پریمیوم همزمان رپیدشیر

 • سامانه پیام کوتاه با خط 10 رقمی فقط 5

 • خريدار عمده بازي ps1

 • سرور مجازی با رم 256 فقط 7

 • dv

 • آفر ویژه سرور اختصاصی از Los Angeles

 • نمایندگی دایرکت ادمین

 • برنامه نویسی نرم افزار تلفن همراه

 • IPS

 • سئو

 • تفاوت phpbbو vBulletin

 • چک

 • آپدیت خودکار nod 32 بدون وارد کردن یوزر

 • اداری

 • سرور مجازی ارزان آلمان

 • انجمن

 • شبکه های tcp/ip

 • فرانسه

 • سايت هاي دانلود

 • سرور مجازی ایران ویندوز/لینوکس: یک گیگابایت رم+100 گیگابایت هارد+50گیگابایت پهنای باند > ماهیانه 30

 • هدر

 • آموزش (16) mcsa

 • با این روش

 • Paypal

 • خریدار اسپمر وبلاگ (میهن بلاگ

 • ساختمانهای درحال ساخت تهران

 • فروش ویژه سرور مجازی مدیریت شده | رم 4 18

 • 100t | رم 1024 = 17

 • رابطه بين 11سپتامبر

 • 16G RAM

 • تجارت الكترونيك

 • تنظیم پروپوزال و انگیزه نامه (کارشناسی ارشد، پیش دکترا، دکترا) Proposal

 • U43JC

 • شاخهای سیستم عامل لینوکس

 • آموزش (11) mcsa

 • سئو سایت

 • Rapidshare

 • قالب

 • فروش بک لینک ماهانه و رپورتاژ دائمی در دو سایت با اتوریتی های 38

 • HP DL160 G6

 • BootStrap

 • 2x1TB or 256GB SSD

 • طراحی هدر

 • آمریکا

 • مخابرات مرکز داده

 • نرم افزار تبلیغات در تلگرام

 • فروش ویژه سرور مجازی از المان

 • [25% تخفیف دائم] فروش ویژه سرور اختصاصی هتزنر سری ex

 • دامنه با پیج اتوزیتی 22

 • کنسول های بازی و لوازم جانبی

 • خريدار عمده دستگاه دور كننده گربه

 • Graphicriver

 • 412

 • Internal Error

 • 1090

 • خرید ساعت ck

 • مباحث کلی و راه حل دیتا سنتر

 • آفر ویژه رپورتاژ

 • سربرگ انجمن

 • میخام یک فروشگاه دیجیتال انلاین بزنم

 • جستجو آجاکس

 • تیم نویسنده حرفه ای 10 نفره

 • @@@* پیش فروش سرور مجازی آمریکا (Denver

 • تراکت

 • 3al.ir

 • صدور ویزا کارت

 • host

 • اسکریپت

 • بدلیجات
  آمار سایت
 • کل مطالب : 5,536
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 23
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 4,645
 • باردید دیروز : 7,604
 • بازدید هفته : 12,249
 • بازدید ماه : 127,751
 • بازدید سال : 658,759
 • بازدید کلی : 3,679,905