loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. مالیات کسب و کارهای اینترنتی
منیجر بازدید : 9 يكشنبه 20 مرداد 1398 نظرات (0)
با سلام خدمت دوستان من یک وب سایت دارم میسازم که نحوه کارکردنش مثل پونیشا ست به اینصورت که یکی کاری سفارش میده دیگری اون کار انجام میده ما این وسط درصد مون میگیریم خب اگر فرض کنیم من ماهی 30 تومن بیاد تو حسابم و فقط 2 تا 3 تومنش مال من باشه من باید بابت 30 تومن مالیات بدم
خب اینجوری که ما آسفالت میشیم
حالا تکلیف چیه من باید چیکار کنم

با تشکر
منیجر بازدید : 16 شنبه 17 فروردين 1398 نظرات (0)
سلام دوستان.
من دو تا سوال از شما دارم، چه از کسایی که فروشگاه اینترنتی دارن و چه افرادی که به عنوان بازاریاب در همکاری در فروشا کار می کنن.

1. شما تا حالا شده مالیات بپردازید؟!
برام سواله که مثلا یه کارگر با حقوق 700 هزار تومان سرماه قبل از این که حقوقش واریز بشه، مالیاتش رو کم می کنن، اما درباره داستان فروشگاه اینترنتی کسی اصلا حرف مالیات نمی زنه! با این که بعضی از مدیر فروشگاه اینترنتی ها درآمدشون چندین برابر یه کارگر هست.

2. شما خودتون رو بیمه کردید؟ منظورم اون بیمه ایه که یه مقدار هر ماه باید واریز کنید و بعد از 30 سال، اون دیگه بازنشستگی بهتون پرداخت می کنه. راستی اسم این بیمه چیه؟
منیجر بازدید : 21 شنبه 06 بهمن 1397 نظرات (0)
با سلام خدمت دوستان من یک وب سایت دارم میسازم که نحوه کارکردنش مثل پونیشا ست به اینصورت که یکی کاری سفارش میده دیگری اون کار انجام میده ما این وسط درصد مون میگیریم خب اگر فرض کنیم من ماهی 30 تومن بیاد تو حسابم و فقط 2 تا 3 تومنش مال من باشه من باید بابت 30 تومن مالیات بدم
خب اینجوری که ما آسفالت میشیم
حالا تکلیف چیه من باید چیکار کنم

با تشکر
منیجر بازدید : 19 جمعه 25 آبان 1397 نظرات (0)
سلام دوستان

بنده تقریبا یک سال پیش ، یه نماد اعتماد فعال داشتم ، که مدتی قبل دوستان در انجمن اعلام کردند که از سایت های نماد اعتماد مالیات می گیرند . چند روز پیش خود بنده رو احضار کردند که برم اداره ، که متوجه شدم بابت دامنه ی دارای نماد هست
که گفتم فعالیت ندارم و ... گفتن ما خودمون بررسی می کنیم با این کد ملی شما سایتی بالا باشد دارای نماد مالیات این چند سال رو براتون می نویسیم
حالا دوستانی که حقیقی هستند و نماد دارند هر چه سریعتر به اداره ی مالیات مراجعه نمایید چون مالیات این چند سال رو اگر دیر مراجعه کنید ازتون میگیرند و دلیلشون هم اینه که شما اظهارنامه پر نکردید !!! براتون هم پرونده درست می کنند ... و جریمه عدم پر کردن اظهارنامه مالیاتی رو هم میزنند ...
پرونده ی بنده در حال بررسی هست و به هر مرحله ای رسید نتایج رو خدمت دوستان اعلام می کنم


پیروز و پاینده باشید
منیجر بازدید : 29 سه شنبه 08 آبان 1397 نظرات (0)
سلام و عرض وقت بخیر
مدتی هست در تاپیک ها دارم می بینم که دوستان نسبت به نماد و مالیاتی که قراره براشون بریده بشه استرس دارن و نگران هستن
این وسط هم بعضی از دوستان بر حسب دلسوزی یا عدم آگاهی کاربران رو تشویق به این موضوع می کنن که پیگیر کار مالیاتیشون نباشن
اما نکته ای که بیان نمیشه...

باید خدمتتون عرض کنم از ابتدا هم بحث ای نماد و اجبار بانک مرکزی برای اخذ اون قبل از اعطای درگاه پرداخت و .... همه و همه معلوم بود که نقشه هایی در پس این ماجرا نهفته هست که بزرگترین نقشه که کاملا هم واضح بود بحث اخذ مالیات از کسب و کارهای اینترنتی بود! متاسفانه یا خوشبختانه به صورت دستوری از همگان خواسته شده که درآمدهای نفتی خودمون رو کاهش بدیم و به درآمدهای غیر نفتی بپردازیم و دمه دست ترین درآمد غیر نفتی که البته قابلیت نقدشوندگی بالایی هم داره بحث مالیات و دارایی هست اما متاسفانه اون چیزی ه تو کشور ما باب هست اینه که از کوتاهترین دیوار شروع میکنن تا برسن به دیوارهای بزرگ!

چند شب پیش تو برنامه پایش شبکه یک ، شهرام فخار موسس و مدیر رستوران های زنجیره ای پدر خوب رو آورده بودن . جالبه وقتی مجری بعد از دو ساعت صحبت ازش پرسید بیشتر از همه چیز چی تو رو اذیت میکنه توی کار ، گفت اداره مالیات و دارایی! :دی مثال بالا رو زدم که بدونید این مالیات و دارایی همه رو اذیت میکنه و فقط ما و شما نیستیم! :دی

ببینید بزرگواران
من این صحبت ها رو میکنم اما برخی از دوستان میان و مثل قبل اعتراض میکنن یا میگن نفست از جای گرم در میاد یا ... مادامی که برای شما اجباری وجود نداره بهتره که سمت مالیات و دارایی نرید! مثلا یک دوستی میگفت من کتابفروشی دارم و شامل حامل من نمیشه یا یکی میگفت من نماد ندارم و فقط فروشگاه دارم و با کارت به کارت کار میکنم یا موارد مشابه! مادامی که باهاتون کاری ندارن یا اجباری نشده شما هم سمتش نرید اما وقتی شناسایی شدید یا وقتی براتون دعوتنامه اومده یا به هر نحوی ازتون خواسته شده که تشریف ببرید برای تشکیل پرونده یعنی اسمتون تو سیستم رد شده ، اگر خودتون برید و زودتر کارهاتون رو انجام بدید هم خیالتون زودتر راحت میشه ، هم اذیت ها کمتر میشه و باز زودتر تموم میشه و هم جریمه پرداخت نمی کنید!

اما حالا فرض رو بذارید بر اینکه نرید ، اشکال نداره ، همه چیز هم گل و بلبل هست اما بالاخره ی روزی سراغ شما هم خواهند اومد! یا با مسدود کردن حساب هاتون ، یا با ممنوع الخروج کردنتون یا با ابزارهای متعدد و پرزوری که خیلی راحت مودی رو پای میز مذاکره میاره! به این فکر کنید به ازای هر ماهی که تاخیر بیفته 2% به جریمه شما اضافه میشه و این باعث میشه بدهی های مالیاتی شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا کنه!

نترسید! شما تازه شروع کار هستید! نه مالیاتی براتون بسته شده و نه جریمه ای . اگر هم براتون نامه ای نیومده نیاز به پیگیری نیست و کارتون رو با خیال راحت انجام بدید . اما اگر براتون دعوتنامه اومده به نظرم فرصت رو هدر ندید هر چه زودتر برید دنبال کارهاتون . چرا که ماها هممون مجبوریم!

ما مادامی که داریم در بستر اینترنت کار می کنیم ، چه بخایم نقدی بفروشیم و چه پستی ، مجبوریم نماد داشته باشیم . و گرفتن نماد یعنی اینکه اطلاعاتمون رو دو دستی تقدیم کردیم به یک وزارتخونه و بهشون گفتیم ما درآمد داریم اما تا الان مالیات ندادیم! معلومه که اولین کار ساماندهی این مودی های اینترنتی هست و این دعوتنامه دیر یا زود به دست همه ما میرسه! حتی کنسل کردن نماد هم فایده ای نداره چون اطلاعاتتون یک بار ثبت شده! پس به فکر کنسل کردن نماد نباشید . پیشنهادم اینه که اگر هنوز براتون از مالیات و دارایی نامه ای نیومده کارهاتون رو انجام بدید و نگران نباشید . اگر هم براتون از نماد و دارایی نامه اومده ، سیر قانونیش رو طی کنید و باز هم نگران نباشید!

ما در یک مرحله گذار هستیم ، قبول تغییرات برامون سخته اما خواه ناخواه باید با شرایط خودمون رو تغییر بدیم! راه اندازی gateway یادتونه؟ اولای enamad یادتونه؟ psp ها یادتونه؟
همه تغییرات اوایلش سخت و ناخوشاینده اما باید در مسیر رودخونه شنا کنیم اگر میخایم دووم بیاریم! شاید این تغییرات باعث بشه کیفیت خدمات و محصولات فروشگاه های اینترنتی افزایش پیدا کنه یا شاید باعث بشه دیگه کمتر شاهد جنس های چینی قاچاق باشیم یا حتی خیلی از این فروشگاه های خورده پا که نه پشتیبانی دارن و نه محصول با کیفیت و فقط به خاطر خراب کردن بازار و ایجاد بدبینی نسبت به خریدهای اینترنتی ایجاد شدن از بین برن...

هر چیزی که هست خواستم اینه که ترسی نداشته باشید! درسته مالیات و دارایی معمولا سختی ها و مشکلات خودشو داره اما اگر قرار بود همه از زیر مالیات در برن یا اونقدر اذیت بکنن که آدم از کار خودش پشیمون بشه ، هیچ وقت اینقدر مغازه و فروشگاه و کسب و کار وجود نداشت . آرامش خودتون رو حفظ کنید و سعی کنید تا حد ممکن به آینده خوشبین باشید...
منیجر بازدید : 34 سه شنبه 13 شهريور 1397 نظرات (0)
سلام
مساله ای ذهن من رو مدتی است مشغول کرده
اگر مواد اولیه ای رو به قیمت 1000 تومان خریداری کنیم و تبدیل به موادی با قیمت 1400 تومان بکنیم و از آنجایی که دیگران ( که زیرزمینی کار میکنن ) مالیاتی پرداخت نمیکنن ما نیز مجبور شویم از جیب خودمان مالیات ارزش افزوده را بدهیم تا بتوانیم به قیمت آنها بفروشیم در این صورت تکلیف چیست ؟ چرا که سودی برای تولیدی باقی نمیمونه

ماده اولیه 1000
قیمت فروش 1400
مالیات ارزش افزوده 150
هزینه تولید 150

همان طور که مبینید فقط 100 تومان سود باقی میمونه یعنی زیر 10 درصد سود تازه مالیات مستقیم هم حساب نکردیم که احتمالا اگر اون رو هم اضافه کنیم سود هر واحد محصول تولیدی به زیر 5 درصد سقوط میکنه!!! خب تکلیف یه همچین واحد تولیدی چی میشه ؟
یعنی حتما ما هم باید به صورت زیر زمینی کار کنیم ؟
منیجر بازدید : 30 جمعه 09 شهريور 1397 نظرات (0)
سلام
دوستان تا مدت ها پیش بحث بر این بود که اشخاصی که فروشگاه اینترنتی دارند و به نوعی کسب در آمد میکنند باید به ازای درآمدشون مالیات پرداخت کنند ، این موضوع معلق موند تا اینکه قانون جدیدی اومد تحت این عنوان که کسایی که نماد اعتماد دارند فقط باید مالیات بدن ، از اونجایی که جمعی از فروشگاه داران اینترنتی نامه سرگشاده به خطاب به مرکز تجارت الکترونیکی ارسال کردند و تهدید به جمع آوری وب سایت و یا غیر فعال نمودن نماد اعتماد کردند ، پاسخشون این شد که دریافت مالیات ارتباطی به داشتن یا نداشتن نماد اعتماد نیست ! و افراد تحت هر شرایط باید مالیات بپردازند!
در این وسط افرادی تو انجمن که میشه گفت حق حساب هم میزنن گفتند که یک کارت شارژ 1000 تومنی چقدر سود داره که بخوایم مالیات بدیم؟!
افرادی هم گله کردند که بخاطر چه خدماتی از مشاغل خانگی که از بی کاری به این سیستم روی آوردند مالیات بگیرند؟
دوستان و همکاران عزیز ، الان چیکار میکنیم؟! آیا مالیات میدیم نمیدیم، هماهنگ میشیم نمیشیم ، خب نظر اساتیدی که اینجا جمع شدند بطبع باید مهم باشد حتی برای رئیس مرکز تجارت الکتریکی!
منیجر بازدید : 40 چهارشنبه 07 شهريور 1397 نظرات (0)
درود خدمت همه دوستان

امروز رفته بودم اداره مالیات برای انجام کارهای مالیاتی خودم
دیدم دوستانی که سایت و فروشگاه اینترنتی داشتن و طبق دعوتنامه ای که براشون ارسال شده بود یا تلفنی بهشون ابلاغ شده بود اومده بودن برای تشکیل پرونده مالیاتی جهت مالیات بر درآمد و مالیات ارزش افزوده و داشتن با راهنمایی های سر ممیزشون کارهاشون رو پیگیری و انجام میدادن . پیشنهاد می کنم سایر دوستان هم کم کم امور مالی خودشون رو شفاف کنن ، برای خرید ها و فروش های خودشون فاکتور داشته باشن ، هزینه و درآمدهای خودشون رو به صورت صادقانه و شفاف محاسبه و یادداشت کنن که ایشالا من بعد به مشکلی بر نخورن . جای ترس یا نگرانی هم وجود نداره و اگر ممیزتون آدم منصف و صادقی باشه خیلی خوب براتون وقت میذاره و شمارو راهنمایی میکنه .

تا جایی که من تا اینجا اطلاعات کسب کردم مالیات بر ارزش افزوده که از خریدار گرفته میشه و به اداره مالیات تحویل داده میشه یعنی این وسط قرار نیست چیزی شما پرداخت کنید . مالیات بر درآمد هم این هست که شما تمام درآمدهای یک سالت رو جمع می کنی ، هزینه هایی هم که کردی جمع میزنی ، از هم کم کنی میشه یک عددی ، با توجه به مقدار اون عدد ، درصدی از سود به عنوان مالیات بر درآمد از شما گرفته میشه . اینجا هم باید دقت کنید که خیلی وقت ها بسته به مشاغل یا درآمد شامل معافیت مالیاتی میشید و چیزی از شما گرفته نمیشه به عنوان مالیات .

در صورتی که سوال یا موردی بود داخل تاپیک مطرح کنید تا در حد توان راهنمایی تون کنم . . .
منیجر بازدید : 33 يكشنبه 31 تير 1397 نظرات (0)
سلام دوستان.
لطفا کسانی که در جریان هستن راهنمایی کنن.

یه دامنه ثبت کردیم که میخوایم روش کار برند سازی برای فروشگاه اینترنتی انجام بدیم.
به نظرتون اگر شرکت به اسم همین نام و فروشگاه ثبت کنیم، ولی خود فروشگاه به اسم حقیقی باشه و نامی از شرکت در نماد و ... برده نشه، میشه برای خود شرکت عدم فعالیت رد کرد برای اداره مالیات؟
در واقع میخوایم کسی دیگه به اسم این فروشگاه روی دامین با پسوندهای دیگه فعالیت نکنه چون میخوایم هزینه های برندسازی براش کنیم.
1

تعداد صفحات : 1

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari

 • هاست اشتراکی ایران

 • فروش (46) دامنه رند آی آر هرکدام 15

 • گم شدن دو مرسوله پستی به ارزش 450

 • JQuery

 • فروش انواع گواهینامه SSL

 • مینی کار: کار ایجاد کن

 • سئو ایندکس

 • Time & Date

 • [ - Custom PHP Code - ] نمونه کد

 • سرور مجازی هلند 11

 • پوستر

 • تعرفه طراحی وب سایت

 • در کنار شما

 • خرید و فروش گیرنده دیجیتال

 • ex40-ssd

 • ثبت دامنه org=14

 • آموزش (15) mcsa

 • سایتم هک غیر حرفه ای شده

 • پرسیوا

 • فروش ویژه مجموعه مقالات

 • 90درصد تخفیف! فروش ویژه سوپر آلفا

 • فروش سرور اختصاصی ex40

 • فروش دامنه sharjemoft.com

 • Reboot

 • Virtualizor

 • علمی

 • cpanel
  آمار سایت
 • کل مطالب : 16
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 10
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2,835
 • باردید دیروز : 4,263
 • بازدید هفته : 2,835
 • بازدید ماه : 2,835
 • بازدید سال : 1,013,749
 • بازدید کلی : 2,419,956