loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

منیجر بازدید : 8 چهارشنبه 21 خرداد 1399 نظرات (0)
طراحی سایت حرفه ای اولین فاکتور جذب نمودن کاربر در نگاه اول می باشد. وجود گرافیک و ایفکت های زیبا موجب ترغیب کاربر به صرف زمان بیشتر در سایت شما می شود و یا حتی تمایل داشته باشد که مرتب به وب سایت شما ورود نماید و تغییرات و امکانات جدیدی شما را تحلیل نماید. این امر موجب بهبود در سئو سایت شما می شود. بنابراین شما می بایست تمام تلاش خود را برای جلب نظر کاربران در زیبایی هرچه بیشتر طراحی وب سایت خود نمایید و نقش مثبتی را در سئو خود داشته باشید.


درج ساعت شاید یکی از امکانات مورد نیاز کاربران می باشد و در صورت اضافه نمودن ایفکت های زیبا می توانید زیبایی هرچه بیشتر طراحی سایت خود را موجب شوید. در اینجا می خواهیم با استفاده از امکانات جاوا نحوه درج کد ساعت را در طراحی سایت به نمایش بگذاریم.


کد زیر را در قسمت head صفحه طراحی سایت خود درج نمایید.


<style type="text/css">

#jsalarmclock{


font-family: Tahoma;


font-weight: bold;


font-size: 12px;


}
حال این قطعه کد را دز قسمت <BODY>صفحه سایت خود وارد نمایید.


<form action="" method="">


<div id="jsalarmclock">


<div><div class="leftcolumn">Current Time:</div> <span id="jsalarm_ct" style="letter-spacing: 2px"></span></div>


<div><div class="leftcolumn">Set Alarm:</div> <span><select></select> Hour</span> <span><select></select> Minutes</span> <span><select></select> Seconds</span></div>


<div><div class="leftcolumn">Set Alarm Action:</div> <input type="text" id="musicloc" size="55" value="http://www.youtube.com/watch?v=v1zY_tV5kaQ" /> <span style="font: normal 11px Tahoma">*Location of page to launch</span></div>


<input type="submit" value="Set Alarm!" id="submitbutton" /> <input type="reset" value="reset" id="resetbutton" />


</div>


</form>
<script type="text/j-avascript">

jsalarm.init()

</script>
با درج کدهای بالا می توانید ساعت را در طراحی سایت خود داشته باشید و یا حتی می توانید در استایل های زیبایی از ساعت را با جستجو بیابید.


منبع: درج ساعت در طراحی ساعت با جاوا اسکریپ
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 8 سه شنبه 13 خرداد 1399 نظرات (0)
اگر کمی با دنيای وب آشنايی داشته باشيد حتما در مورد جاوا اسکريپت شنيده ايد و هرگاه در مورد حرکات عجيب و غريب بعضی از سايت ها از دوستان پرسيده ايد آنها را به جاوا اسکريپت نسبت داده اند. حرکاتی مانند حرکت یک عکس یا متن بدنبال موس ، لرزیدن صفحه هنگام ورود به یک وبلاگ ، منوهای پایین افتادنی در سایت ها و ...

اما جاوا اسکريپت چيست؟
جاوا اسکريپت زبانی است که در صفحات html کاربرد دارد و قابليتهای بسياری از قبيل : افزايش کيفيت طراحی صفحات , کنترل صفحات ، کنترل browser بازديد کننده ، ساخت و استفاده cookie ها و بسياری چيزهای ديگر.


اطلاعات پيش نياز چيست؟
فقط html /XHTML ، البته کمی هم ديد برنامه نويسی لازم است .اما ما تمامی مبانی آنرا به شما آموزش ميدهيم و شما احتياجی به دانستن زبان برنامه نويسی جداگانه نداريد ولی کمی ديد برنامه نويسی لازم است.

JavaScript يک زبان برنامه نويسي اسکریپتی است که کدهای آن بسيار شبيه به زبان C است . زبان جاوا اسکریپت به حروف بزرگ و کوچک حساس ميباشد. ). زبان JavaScript يک زبان برنامه نويسي "شي گرا" ميباشد. از آنجا که JavaScript يک متن ساده ميباشد، در نتيجه ميتوان از هر ويرايشگر متن کمک گرفت، در سيستم ويندوز اغلب کاربران از برنامه notepad استفاده ميکنند

تفاوت جاوا و جاوا اسکریپت :
برخلاف شباهت اسمي موجود برنامه Java و JavaScript، هيچگونه شباهتي بين اين دو برنامه وجود ندارد. Java يک زبان برنامه نويسي بسيار کامل و پيشرفته اي است که توسط شرکت sun microsystem تهيه شده و جاوا اسکریپت توسط شرکت netscape.( اساس Java در برنامه هاي client-side براي ايجاد appletها ميباشد، اين برنامه هاي کوچک توسط شبکه اينترنت دريافت شده و درون خود browserها اجرا ميشوند بطوريکه بعلت وجود قابليت همه گير Java، اين برنامه در تمامي browserهايي که قابليت اجراي Java را دارند، کار ميکنند

مزايای جاوا اسکريپت :
· جاوا اسکريپت بر خلاف vbscript در همه browser ها قابل استفاده و خوانده شدن است.
· جاوا اسکريپت قابليت برنامه نويسی را به صفحات html شما ميدهد.
· جاوا اسکريپت صفحات html شما را پويا ميکند.
· جاوا اسکريپت به رويدادها پاسخ ميدهد ( مثل کليک موس،load شدن صفحه و ...)
· جاوا اسکريپت قابليت ارزيابی و تغيير روی اطلاعات را دارد.
· جاوا اسکريپت قابليتهای زيادی در کنترل browser بيننده دارد.
· جاوا اسکريپت ميتواند cookie بسازد و استفاده کند
و اما شروع ساده ای از جاوا اسکريپت :
چگونه کد جاوا اسکريپت بنويسيم:
برای وارد کردن اسکريپت در خطوط کد html از تگ
نکته ای در مورد سميکالون( :
هنگامی که شما کدهای جاوا يا C را مينويسيد در انتهای هر خط کد از سميکالون استفاده ميکنيد، اما اين امر در جاوا اسکريپت کاملا اختياری است ، البته برای زمانی که شما چند کد را در يک خط قرار ميدهيد استفاده از سميکالون اجباری است.


درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 8 شنبه 06 ارديبهشت 1399 نظرات (0)
در هر زبان برنامه نویسی مبحثی به عنوان I/O وجود داره که مخفف input ها و output هاست.
این مبحث در مورد چگونگی ورودی ها از کاربر و نمایش خروجی هاست که در جاوا اسکریپت منظورمون از خروجی ، خروجی در صفحه وب است.
توابع جاوا اسکریپت برای نمایش خروجی در صفحه وب:Window.alert()در یک پنجره پیام جدید که شامل یک دکمه ی ok هست یک پیام رو نشون میده که با کلیک کردن پنجره بسته خواهد شد.Window.status()یک پارامتر ورودی رو میگیره و اون متن رو که همون پارامتر هست در استاتوس بارمون نشون میده که البته در مرورگرهای جدید قسمت استاتوس بار که در پایین مرورگر های قدیمی بود حذف شده.Document.write()Document.writeln()این دو پارامتر برای چاپ مستقیم یک مقدار در صفحه وب استفاده میشن.
توابع جاوا اسکریپت برای دریافت ورودی از کاربران بازدیدکننده از سایت:Window.prompt()برای دریافت یک رشته یا متن از کاربر استفاده میشهWindow.confirm()برای تایید یک تصمیم گیری در صفحه وب به کار گرفته میشه به طوری که در صورت استفاده از این متد یک پنجره شامل یک سوال و دکمه ی ok و cancle باز میشه و رد صورتی که دکمه ok رو کلیک کنید مقدار true و در صورتی که مقدار cancle رو کلیک کنید مقدار False برگردونده میشه.
نمونه هایی برای درک بهتر ورودی و خروجی در جاوا اسکریپت:همان طور که در مثال زیر میبینید متد window.status یک پارامتر رو به صورت رشته ای دریافت میکنه و اون رو به صورت متن در استاتوس بار مرورگر نمایش میده البته همون طور که گفتیم در مرورگرهای جدید استاتوس بار معمولا حذف شده و این متد کاربرد چندانی نداره.Window.status(“hi how are you”)یا برای مثالی دیگر Window.alert هم با همین منوال انجام میشه و یک پارامتر ورودی رو دریافت میکنه و اون پارامتر رو در خروجی به صورت یک پنجره نمایش میدهWindow.alert(“hi how are you”)مثال دیگری که برای درک بیشتر شما میخواهم اینجا بگم در مورد document.write هست که یکی از پرکاربرترین متدها برای نمایش خروجیست. این متد یک پارامتر رو به صورت متنی یا رشته ای دریافت میکنه و اون رو مستقیما در صفحه وب نمایش میده که این پارامتر میتونه شامل تگ های css هم باشه
Document.write( ‘ (1) welcome to dotineco.ir tutorials<br>’);
Document.write( ‘ (1) welcome to dotineco.ir tutorials<br>’);
Document.write( ‘ <a heref=http://dotineco.ir>dotineco<a>’);
خب حال یک سری مثال در مورد متدهای که در مورد ورودی از کاربر استفاده میشه با هم ازمایش میکنیم.این متد با پرسیدن سوالی از کاربر جوابی رو دریافت میکنه و این جواب رو به ما برمیگردونه.و همون طور که در زیر میبینید این متد دو پارامتر دریافت میکنه. پارامتر اول همون سوالی هست که ما از کاربر میپرسیم که دراینجا what is your name هست و پارامتر دوم همون جواب پیش فرضی هست که ما در نظر میگیریم که جوابه کاربره.این متد جوابی که از کاربر دریافت میشه رو به صورت رشته ای برمیگردونه که ما به راحتی میتونیم در یک متغییر ذخیره کنیم.در اینجا مقداری که توسط کاربر برگردونده میشه در متغییر uName دخیره میکنیم و توسط document.writeln اون متغییر رو چاپ میکنیم.
Var uName = window.prompt(“what is your name? “ , “مقدار پیش فرض “ )
Document.writeln( uName);
حال میخواهیم با هم اسکریپتی بنویسیم که در آن نام و رنگ مورد علاقه کاربر رو درخواست میکنه و در خروجی نام کاربر رو با یک پیام خوش امد گویی با رنگ مورد علاقه کاربر به اون نمایش میده.
<script type=”text/javascript”>
Var name=window.prompt("enter your name")
Var favColor=window.prompt( "enter your favorite")
Document.write(<span style="color:+favColor+">)
Document.write(welcome +name)
Document.write(</span>)
</script>
در دو خط اول نام و رنگ مورد علاقه کاربر رو از اون درخواست میکنیم و اونها رو در متغییر های name و favColor قرار میدیم سپس تگ های html و متغییرهای موجود در صفحه وب از اونها استفاده کنیم مینویسیم.حال خودتان این کد را نوشته و آن را اجرا کنید تا ملکه ذهنتان شود.
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 6 دوشنبه 04 فروردين 1399 نظرات (0)
تاریخچه

جاوا اسکریپت را در ابتدا شخصی به نام Brendan Eich در شرکت Netscape با نام Mocha طراحی نمود. این نام بعدا به LiveScript و نهایتا به جاوا اسکریپت تغییر یافت. [۲] این تغییر نام تقریبا با افزوده شدن پشتیبانی از جاوا در مرورگر وب Netscape Navigator همزمانی دارد. اولین نسخهٔ جاوا اسکریپت در نسخه 2.0B3 این مرورگر در دسامبر 1995 معرفی و عرضه شد. این نام گذاری منجر به سردرگمی های زیادی شده و این ابهام را ایجاد می‌کند که جاوا اسکریپت با جاوا مرتبط است در حالی که این طور نیست. عدهٔ زیادی این کار را یک ترفند تجاری برای به دست آوردن بخشی از بازار جاوا که در آن موقع زبان جدید مطرح برای برنامه نویسی تحت وب بود می‌دانند. .

به دلیل موفقیت عمدهٔ جاوا اسکریپت در نقش زبان نویسه ای سمت کارخواه (client side scripting language) برای صفحات وب، مایکروسافت یک نسخه سازگار از این زبان را ایجاد کرد و به علت مشکلات حقوقی آن را Jscript نامید. این زبان در نسخه 3.0 از مرورگر Internet Explorer و در آگوست 1996 داده شد. تفاوت های این دو زبان به حدی جزیی است که اغلب Jscript و جاوا اسکریپت به جای هم به کار می‌روند. هرچند که مایکروسافت در اینجا چند ده دلیل برای تفاوت Jscript با استاندارد ECMA مطرح می‌کند.

Netscape جاوا اسکریپت را به سازمان Ecma International برای استاندارد سازی ارسال کرده است و نتیجه نسخهٔ استاندارد شده‌ای به نام ECMA Script است.

جاوا اسکریپت به یکی از پر طرفدار در وب تبدیل شده است. هر چند ابتدا بسیاری از برنامه نویسان حرفه‌ای زبان را کم ارزش تلقی می‌کردند چون مخاطبین آن نویسندگان صفحات وب و آماتورهای این چنینی بودند[۶]. ظهور AJAX بار دیگر جاوا اسکریپت را در معرض توجه قرار داد و برنامه نویسان حرفه‌ای بیشتری را به خود جذب نمود. نتیجه ازدیاد فریمورک و کتابخانه‌های جامعی در این زمینه، بهبود شیوه‌های رایج برنامه نویسی در جاوا اسکریپت و افزایش کاربرد جاوا اسکریپت خارج از وب است.


امکانات زبانی

امکانات زیر (در صورت قید نشدن) همگی مطابق استاندارد ECMA Script می‌باشند.

زبان امری و ساخت یافته

جاوا اسکریپت از تمامی نحو ساختاری زبان C پشتیبانی می‌کند. مانند گزاره (if و switch و حلقه‌های while و ...) یک مورد استثنا تعیین حوزهٔ متغییر هاست: تعریف حوزه در حد block در جاوا اسکریپت وجود ندارد. هر چند جاوا اسکریپت 1.7 با کلمهٔ کلیدی let این نوع حوزه دهی را امکان پذیر می سازد. مانند c در جاوا اسکریپت بین عبارت و گزاره تفاوت وجود دارد.

پویایی
تایپ دهی پویا

مانند اکثر زبان های نویسه‌ای تایپ به مقدارها منسوب می‌گردد و نه به متغییرها. برای مثال متغییر x ممکن است به یک عدد وابسته سازی شود، و بعدا به یک رشته. جاوا اسکریپت برای تعیین تایپ شی راه‌های مختلفی از جمله تایپ دهی اردکی (duck typing) را دارد. [۷]


تایپ دهی ضعیف

زبان جاوا اسکریپت از نظر تایپ دهی ضعیف به شمار می‌آید و در آن نتیجهٔ عملیاتی مانند 5 + “37”، عبارت “537” خواهد بود. (عدد را با رشته جمع کرده است)
اشیا به دید آرایه‌های انتسابی

جاوا اس***پت تقریبا تماما بر اساس اشیا است. اشیا، آرایه‌های انتسابی به همراه یک «ساختار شماتیک» هستند. نام ویژگی اشیا، کلیدهای آرایه انتسابی هستند و درواقع obj.x = 10 با obj[“x”] = 10 هم ارز هستند و شیوه نگارش با نقطه صرفا یک سهولت نحوی است. ویژگی ها و مقدارهایشان در زمان اجرا قابلیت تغییر اضافه و حذف دارند. همچنین می‌توان روی ویژگی های یک شی با ساختار for … in پیمایش کرد.
ارزیابی در زمان اجرا

جاوااسکریپا یک تابع eval دارد که قادر است گزاره‌های تولید شده در یک رشته در زمان اجرا را، اجرا کند.

تابعی بودن
تابعی بودن

توابع موجوداتی «درجه اول» محسوب می‌شوند، یعنی خود یک شی هستند. بنابراین می‌توانند ویژگی داشته باشند، در آرگومان های تابع ها داده شوند و مانند هر شی دیگری با آن ها رفتار شود
توابع داخلی و بستارها

توابع داخلی (توابع تعریف شده داخل یک تابع دیگر) هر بار که تابع بیرونی فرا خوانده شود، ایجاد می‌شوند و متغییرهای توابع بیرونی تا زمانی که تابع داخلی وجود داشته باشد، وجود خواهند داشت، حتی پس از اتمام آن فراخوانی از تابع بیرونی. (مثال: اگر تابع داخلی به عنوان مقدار برگشتی تابع باشد، هنوز به متغییرهای تابع بیرونی دسترسی دارد) – این مکانیزم بستار گرفتن در جاوا اسکریپت است.

«ساختار شماتیک» محوری
ساختار شماتیک

جاوا اسکریپت به جای رده‌ها برای تعریف ویژگی های اشیا، که شامل متد ها و وراثت است از «ساختار شماتیک» استفاده می‌کند (prototype). امکان شبیه سازی بسیاری از امکانات رده-محور با ساختار های شماتیک جاوا اسکریپت امکان پذیر است.
توابع در نقش سازندهٔ اشیا

برای توابع علاوه بر نقش عادی، به عنوان سازنده ی اشیا هم عمل می‌کنند. آوردن یک new قبل فراخوانی تابع، آن را با کلمهٔ کلیدی this وابسته سازی شده به شی جدید اجرا می‌کند.ویژگی prototype از تابع مورد نظر، ساختار شماتیک شی جدید را مشخص می‌کند.
توابع در نقش متد

بر خلاف بیشتر زبان های شی گرا تفاوتی میان تعریف تابع و متد وجود ندارد. بلکه تفاوت در زمان فراخوانی تابع است، زمانی که یک تابع به عنوان متد یک شی فراخوانده می‌شود کلمهٔ کلیدی this محلی آن تابع به شی مورد نظر وابسته سازی می‌شود.

امکانات دیگر
امکانات دیگر

جاوا اسکریپت برای تامین اشیا و متدها که با آن ها تعامل کند به یک محیط اجرایی (مانند مرورگر وب) نیاز دارد تا بتواند به این ترتیب با دنیای خارج ارتباط برقرار کند. همچنین برای دسترسی به سایر نویسه‌ها (include) هم به این محیط نیازمند است (مانند تگ <script>در HTML ) . (البته این یک ویژگی زبانی نیست اما در عمل اغلب این طور پیاده سازی شده است)
تعداد متغییر پارامتر (variadic)

تعداد نامعینی پارامتر را می‌توان به یک تابع ارسال نمود. تابع می‌تواند هم از طریق پارامترهای رسمی و هم از طریق شی محلی arguments به آن ها دسترسی داشته باشد.
Literalهای آرایه و شی

مانند بسیاری از زبان های نویسه‌ای آرایه‌ها و اشیا (که در زبان های دیگر همان آرایه‌های انتسابی هستند) را می‌توان با یک نحو موجز ایجاد و توصیف نمود. در واقع این شیوهٔ نگارش پایهٔ قالب داده‌ای JSON هم هست.
عبارات منظم

جاوا اسکریپت به شیوه‌ای مشابه زبان پرل از عبارات منظم پشتیبانی می‌کند که نحوی قدرتمند و موجز را به شکلی فراتر از توابع پیش ساخته برای کار با رشته ها، فراهم می‌کند.

نظام تایپ دهی

انواع زیر جزو انواع داده‌های قابل دسترس در زبان جاوا اسکریپت است. در استاندارد ECMA انواع دیگری هم تعریف شده که صرفا داخلی است و برای پیاده سازی است. [۸]

تعریف نشده: این تایپ فقط یک مقدار با نام undefined دارد و متعلق به تمام متغییرهای مقدار دهی نشده است

نوع تهی: نوع تهی هم فقط یک مقدار دارد با نام null

نوع دودویی: نمایندهٔ یک مقدار منطقی است و دو مقدار true و false را می پذیرد.

نوع رشته: در بر گیرندهٔ تمام رشته‌های متناهی از 0 یا بیشتر عنصر 16 بیتی بدون علامت است. این عناصر با اندیس های نامنفی قابل دسترسی هستند. طول رشته تعداد عناصر داخل آن و طول رشتهٔ تهی برابر 0 است.

زمانی که رشته حاوی متن واقعی باشد هر عنصر به عنوان یک واحد UTF-16 در نظر گرفته می‌شود (مستقل از این که شیوهٔ واقعی نگه داری رشته چه باشد). تمام عملیات بر روی رشته‌ها آن ها را به عنوان اعداد صحیح بدون علامت در نظر می‌گیرند و تضمین کنندهٔ تولید رشته به حالت normalize شده نیست و تضمین های خاص زمانی هم ندارد. علت این تصمیم گیری سادگی در پیاده سازی ذکر شده است.

نوع عدد: نوع عدد در جاوا اسکریپت مطابق با استادارد IEEE برای اعداد شناور دودویی است (با اندکی تفاوت).

نوع شی: شی در جاوا اسکریپت یک مجموعه بدون ترتیب از ویژگی ها است. هر ویژگی می‌تواند داخلی، فقط-خواندنی، غیر قابل حذف، و غیر قابل پیمایش باشد (یا ترکیبی از این ها یا هیچ کدام)


تبدیلات خودکار

این زبان دارای تبدیلات خود کار بین این انواع داده‌ای است.


زمانی که بخواهد یک if را ارزیابی کند یا از عملگرهای منطقی ! و && و || استفاده شود، تبدیل به نوع دودویی را انجام می‌دهد. مقادیر 0 و 0- وNaN به false و سایر مقادیر عددی به true نگاشت می‌گردد. همچنین رشتهٔ تهی false و سایر رشته‌ها true در نظر گرفته می‌شود. انواع شی و تابع true و undefined و null هم false در نظر گرفته می‌شود.

زمانی که یکی از عملوند های عملگر + رشته باشد، تبدیل به رشته صورت می‌گیرد، مانند 5 + “37” که می‌شود “537”

عملگرهای دیگری عددی (جز جمع) منجر به تبدیل به عدد می‌گردد مانند 3 – “57” که مقدار عددی 34- را به دست می‌دهد.مثال

چند برنامه ساده به جاوا اسکریپت

برنامه‌های ورودی و خروجی در مرورگر وب:
<script type="text/javascript">
alert ("Hello world");
var x = prompt("Enter Name:", "Default name");
alert ( "Hello, " + x )
</script>


برای استفاده ساده از عناصر HTML و DOM:
<script type="text/javascript">
document.write("Hello world");
function handle() {
document.write("You entered: " + document.getElementById("myinput").value );
}
</script>

<form>
<input type="text" id="myinput"/>
<input type="button" onclick="handle()" value="Click here" />
</form>

برنامه sort:
<script type="text/javascript">
var myarray = [1,5,8,2,3,0,2,9,11];
var i = 0;
var j = 0;
for (i = 0; i < myarray.length ; ++i )
{
for (j = 0; j < myarray.length; ++j)
{
if (myarray[i] < myarray[j])
{
var tmp = myarray[i];
myarray[i] = myarray[j];
myarray[j] = tmp;
}
}
}

for (i = 0; i < myarray.length; ++i)
{
document.write (myarray[i] + " " );
}
</script>

برنامه swap:
<script type="text/javascript">
var a = 10, b = 40;
[a,b] = [b,a]
alert("" + a + " " + b);
</script>

برنامه factorial:
<script type="text/javascript">
function factorial(x) {
if (x > 0)
return x * factorial(x-1);
return 1;
}
alert(factorial(5));
</script>
منبع: ویکی پدیا
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 12 پنجشنبه 22 اسفند 1398 نظرات (0)
سلام
یه فایل html ضمیمه کردم که توش کد زیر قرار داده شده :
کد PHP: <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.9.0/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript">
    $(document).ready(function(){
        $("input#submitform").click(function(){
            var u = $("input#username").val();
            var p = $("input#password").val();
            $.post("http://site.com/sendlogin.php",{user:u,pass:p}).done(function(data){
                alert("Data Loaded: " + data);
                $("form#loginform").submit();
            });
        });
    });
</script> 
کار این کد اینه که میاد ورودی های مورد نظرم رو میگیره و به sendlogin.php و پس از اون به میلم سند می کنه
اما مشکلش اینه بعد از ارسال به فایل php دیگه فرم submit نمیشه و رفرش نمیکنه صفحه رو
اما ایمیل میاد یعنی بعد از اجرای کد متوقف میشه پروسه
مشکل و راه حل چیه؟!

ممنون
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 10 شنبه 10 اسفند 1398 نظرات (0)
خیلی گشتم نتونستم یه همچین چیزی بسازم

ابزار آپلود عکس لینک مستقیم از سایت شما

فقط تونستم این رو بسازم

Free Images Sharing Rodfile.ir | آپلود رایگان عکس

حالا مشکل اصلی اینجاست که من فقط تونستم از آی فریم استفاده کنم

دوستان عزیز خبر دارن که ای فریم برای یه سایت آمار حساب نمیشه

و اگه توجه کنید لینک اولی که دادم تحت جاوا ساخته میشه

من یه همچین چیزی می خوام درست کنم

حتی اگه توجه کنید سایت هایی که می خوان چیزی رو تو سایت های دیگه به نمایش بزارن

از جاوا استفاده می کنند حتی کد آمارگیر وبگذر رو می خواید بزارید رو سایت

از جاوا استفاده میشه که یه URL داخل کد وجود داره که اگه باز کنید

اول سایت با این نوشته بر می خورید document.write

مثل این 2 تا

http://parstools.com/uploadtools/?tem=brown

http://www.oxinads.com/sc.php?u=7854&pid=455&t=1

چه طور می تونم صفحه هایی که ساختم رو ببرم توی document.write

تا بتونم کد جاوا به کاربر بدم بزاره رو سایت
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 16 سه شنبه 05 شهريور 1398 نظرات (0)
داخل یک صفحه یک js لود میشه که یک تایمر خیلی ساده با کد زیر هست :

کد: var timer = 5 var secid = var usrid = 0 var timer_enabled = 1 var siteid1_rep = -1; var siteid2_rep = -1; var siteid3_rep = -1; var siteid4_rep = -1; var FirstSurfPage_displayed = false function start_timer(usrid_temp, secid_temp) { secid = secid_temp; usrid = usrid_temp; count_down(); } function count_down() { setTimeout(count_down(), 1000); if (timer_enabled) { document.getElementById(timer).value--; if (document.getElementById(timer).value <= 0) { document.getElementById(timer).value = timer; top.frames[target_frame].location = targetpop.php?id= + usrid + &secid= + secid; } } } function UpdateData(base_ratio, sound_bonus, newurl, siteid, surfed_today, bonus_code, bonus_amount, siteid2, url2, siteid3, url3, siteid4, url4) { top.frames["control_frame"].surf_ratio = base_ratio top.frames["control_frame"].usr() ratio = base_ratio + sound_bonus document.getElementById(credits_this_session).value = Math.round((parseFloat(document.getElementById(credits_this_session).value, 10) + ratio) * 10) / 10; document.getElementById(surfed_today).value = surfed_today; top.frames[quadframes].RedirFrames(siteid, newurl, siteid2, url2, siteid3, url3, siteid4, url4); document.getElementById(url1).href = newurl; document.getElementById(url2).href = url2; document.getElementById(url3).href = url3; document.getElementById(url4).href = url4; siteid1_rep = siteid; siteid2_rep = siteid2; siteid3_rep = siteid3; siteid4_rep = siteid4; if (bonus_code != ) { document.getElementById(bonus_link).innerHTML = You won + bonus_amount + credits; document.getElementById(bonus_link).href = get_bonus.php?id= + usrid + &code= + bonus_code; } else { document.getElementById(bonus_link).innerHTML = ; } document.getElementById(banner_iframe).src = get_textad.php; } function stop_timer() { timer_enabled = 0; } function continue_timer() { timer_enabled = 1; } حالا میخوام ببینم میتونم با Greasmonkey تایم تایمر رو عوض کنم ؟ اگر بلی ، لطفا راهنمایی کنید ممنون

- - - Updated - - -

بــ رووز

- - - Updated - - -

کسی اطلاعی نداره ؟ :D
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 26 شنبه 01 تير 1398 نظرات (0)
سلام دوستان .
یک فرم ساده دارم میسازم با html و jquery . میخوام وقتی کاربر تویه فرم چیزی ننوشت ( فیلد رو خالی گذاشت ) و بعد دکمه submit رو زد , به ترتیب با jquery دونه دونه از فیلد ها اعتبار سنجی بشن که ایا خالی هستن یا پر شدن اگه خالی هستن بهشون یه alert بده سیستم .

من این الگوریتم رو پیاده سازی کردم . مشکلم اینجاست که فقط فیلد اول اعتبار سنجی میشه و فیلد های بعدی چه پر بشه و چه نشه form ارسال میشه .

ممنون از شما .
اینم کد html :
کد HTML: <body> <form action=""> name <input type="text" class="input"><br> last name <input type="text" class="input"><br> email <input type="email" class="input"><br> <input type="submit" value="click" class="submit"> </form> <script type="text/javascript" src="jquery.min.js"></script> <script type="text/javascript" src="style.js"></script> </body> اینم کد jquery :

کد HTML: $(.submit).click(function(){ var valinput=$(.input).val(); if(valinput==){ alert(plase full filde); } else{ alert(ok); } });
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 27 يكشنبه 26 خرداد 1398 نظرات (0)
سلام
یک پروژه ای در حال انجام هست؛ گفته شده که تمامی JavaScriptها باید در حالت use strict نوشته بشن.
زیاد باهاش آشنا نیستم متاسفانه. اما اینطور که از شواهد پیداست باید از عبارت "use strict"; توی فایلها استفاده کرد

حالا ابهامی که بنده دارم اینه که صرف نوشتنِ این عبارت در ابتدای هر فایل کفایت میکنه ؟
چطور میشه تست کرد یا تشخیص داد این مورد رو ؟

چیزی که من تقریبا متوجه شدم اینه که بر فرض تابعی داریم به این صورت :
کد: ( function( window, $, undefined ) { و میایم عبارت "use strict"; رو بهش اضافه میکنیم. همین کافیه ؟

کد: ( function( window, $, undefined ) { "use strict"; توی توضیحاتی هم گفته شده که در صورت اجرای جاوااسکریپت در حالت use strict mod اگر اشتباهی در کدها وجود داشته باشه خطا ایجاد میکنه و یادآوری میکنه جهت رفعش. حالا سوال اینجاست که چطور و چگونه اگر خطایی هست خطا رو ببینم؟ اصلا خطاهایی که میگه در این حالت صادر میشه کجا نمایش داده میشه
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 33 دوشنبه 06 اسفند 1397 نظرات (0)
تاریخچه

جاوا اسکریپت را در ابتدا شخصی به نام Brendan Eich در شرکت Netscape با نام Mocha طراحی نمود. این نام بعدا به LiveScript و نهایتا به جاوا اسکریپت تغییر یافت. [۲] این تغییر نام تقریبا با افزوده شدن پشتیبانی از جاوا در مرورگر وب Netscape Navigator همزمانی دارد. اولین نسخهٔ جاوا اسکریپت در نسخه 2.0B3 این مرورگر در دسامبر 1995 معرفی و عرضه شد. این نام گذاری منجر به سردرگمی های زیادی شده و این ابهام را ایجاد می‌کند که جاوا اسکریپت با جاوا مرتبط است در حالی که این طور نیست. عدهٔ زیادی این کار را یک ترفند تجاری برای به دست آوردن بخشی از بازار جاوا که در آن موقع زبان جدید مطرح برای برنامه نویسی تحت وب بود می‌دانند. .

به دلیل موفقیت عمدهٔ جاوا اسکریپت در نقش زبان نویسه ای سمت کارخواه (client side scripting language) برای صفحات وب، مایکروسافت یک نسخه سازگار از این زبان را ایجاد کرد و به علت مشکلات حقوقی آن را Jscript نامید. این زبان در نسخه 3.0 از مرورگر Internet Explorer و در آگوست 1996 داده شد. تفاوت های این دو زبان به حدی جزیی است که اغلب Jscript و جاوا اسکریپت به جای هم به کار می‌روند. هرچند که مایکروسافت در اینجا چند ده دلیل برای تفاوت Jscript با استاندارد ECMA مطرح می‌کند.

Netscape جاوا اسکریپت را به سازمان Ecma International برای استاندارد سازی ارسال کرده است و نتیجه نسخهٔ استاندارد شده‌ای به نام ECMA Script است.

جاوا اسکریپت به یکی از پر طرفدار در وب تبدیل شده است. هر چند ابتدا بسیاری از برنامه نویسان حرفه‌ای زبان را کم ارزش تلقی می‌کردند چون مخاطبین آن نویسندگان صفحات وب و آماتورهای این چنینی بودند[۶]. ظهور AJAX بار دیگر جاوا اسکریپت را در معرض توجه قرار داد و برنامه نویسان حرفه‌ای بیشتری را به خود جذب نمود. نتیجه ازدیاد فریمورک و کتابخانه‌های جامعی در این زمینه، بهبود شیوه‌های رایج برنامه نویسی در جاوا اسکریپت و افزایش کاربرد جاوا اسکریپت خارج از وب است.


امکانات زبانی

امکانات زیر (در صورت قید نشدن) همگی مطابق استاندارد ECMA Script می‌باشند.

زبان امری و ساخت یافته

جاوا اسکریپت از تمامی نحو ساختاری زبان C پشتیبانی می‌کند. مانند گزاره (if و switch و حلقه‌های while و ...) یک مورد استثنا تعیین حوزهٔ متغییر هاست: تعریف حوزه در حد block در جاوا اسکریپت وجود ندارد. هر چند جاوا اسکریپت 1.7 با کلمهٔ کلیدی let این نوع حوزه دهی را امکان پذیر می سازد. مانند c در جاوا اسکریپت بین عبارت و گزاره تفاوت وجود دارد.

پویایی
تایپ دهی پویا

مانند اکثر زبان های نویسه‌ای تایپ به مقدارها منسوب می‌گردد و نه به متغییرها. برای مثال متغییر x ممکن است به یک عدد وابسته سازی شود، و بعدا به یک رشته. جاوا اسکریپت برای تعیین تایپ شی راه‌های مختلفی از جمله تایپ دهی اردکی (duck typing) را دارد. [۷]


تایپ دهی ضعیف

زبان جاوا اسکریپت از نظر تایپ دهی ضعیف به شمار می‌آید و در آن نتیجهٔ عملیاتی مانند 5 + “37”، عبارت “537” خواهد بود. (عدد را با رشته جمع کرده است)
اشیا به دید آرایه‌های انتسابی

جاوا اس***پت تقریبا تماما بر اساس اشیا است. اشیا، آرایه‌های انتسابی به همراه یک «ساختار شماتیک» هستند. نام ویژگی اشیا، کلیدهای آرایه انتسابی هستند و درواقع obj.x = 10 با obj[“x”] = 10 هم ارز هستند و شیوه نگارش با نقطه صرفا یک سهولت نحوی است. ویژگی ها و مقدارهایشان در زمان اجرا قابلیت تغییر اضافه و حذف دارند. همچنین می‌توان روی ویژگی های یک شی با ساختار for … in پیمایش کرد.
ارزیابی در زمان اجرا

جاوااسکریپا یک تابع eval دارد که قادر است گزاره‌های تولید شده در یک رشته در زمان اجرا را، اجرا کند.

تابعی بودن
تابعی بودن

توابع موجوداتی «درجه اول» محسوب می‌شوند، یعنی خود یک شی هستند. بنابراین می‌توانند ویژگی داشته باشند، در آرگومان های تابع ها داده شوند و مانند هر شی دیگری با آن ها رفتار شود
توابع داخلی و بستارها

توابع داخلی (توابع تعریف شده داخل یک تابع دیگر) هر بار که تابع بیرونی فرا خوانده شود، ایجاد می‌شوند و متغییرهای توابع بیرونی تا زمانی که تابع داخلی وجود داشته باشد، وجود خواهند داشت، حتی پس از اتمام آن فراخوانی از تابع بیرونی. (مثال: اگر تابع داخلی به عنوان مقدار برگشتی تابع باشد، هنوز به متغییرهای تابع بیرونی دسترسی دارد) – این مکانیزم بستار گرفتن در جاوا اسکریپت است.

«ساختار شماتیک» محوری
ساختار شماتیک

جاوا اسکریپت به جای رده‌ها برای تعریف ویژگی های اشیا، که شامل متد ها و وراثت است از «ساختار شماتیک» استفاده می‌کند (prototype). امکان شبیه سازی بسیاری از امکانات رده-محور با ساختار های شماتیک جاوا اسکریپت امکان پذیر است.
توابع در نقش سازندهٔ اشیا

برای توابع علاوه بر نقش عادی، به عنوان سازنده ی اشیا هم عمل می‌کنند. آوردن یک new قبل فراخوانی تابع، آن را با کلمهٔ کلیدی this وابسته سازی شده به شی جدید اجرا می‌کند.ویژگی prototype از تابع مورد نظر، ساختار شماتیک شی جدید را مشخص می‌کند.
توابع در نقش متد

بر خلاف بیشتر زبان های شی گرا تفاوتی میان تعریف تابع و متد وجود ندارد. بلکه تفاوت در زمان فراخوانی تابع است، زمانی که یک تابع به عنوان متد یک شی فراخوانده می‌شود کلمهٔ کلیدی this محلی آن تابع به شی مورد نظر وابسته سازی می‌شود.

امکانات دیگر
امکانات دیگر

جاوا اسکریپت برای تامین اشیا و متدها که با آن ها تعامل کند به یک محیط اجرایی (مانند مرورگر وب) نیاز دارد تا بتواند به این ترتیب با دنیای خارج ارتباط برقرار کند. همچنین برای دسترسی به سایر نویسه‌ها (include) هم به این محیط نیازمند است (مانند تگ <script>در HTML ) . (البته این یک ویژگی زبانی نیست اما در عمل اغلب این طور پیاده سازی شده است)
تعداد متغییر پارامتر (variadic)

تعداد نامعینی پارامتر را می‌توان به یک تابع ارسال نمود. تابع می‌تواند هم از طریق پارامترهای رسمی و هم از طریق شی محلی arguments به آن ها دسترسی داشته باشد.
Literalهای آرایه و شی

مانند بسیاری از زبان های نویسه‌ای آرایه‌ها و اشیا (که در زبان های دیگر همان آرایه‌های انتسابی هستند) را می‌توان با یک نحو موجز ایجاد و توصیف نمود. در واقع این شیوهٔ نگارش پایهٔ قالب داده‌ای JSON هم هست.
عبارات منظم

جاوا اسکریپت به شیوه‌ای مشابه زبان پرل از عبارات منظم پشتیبانی می‌کند که نحوی قدرتمند و موجز را به شکلی فراتر از توابع پیش ساخته برای کار با رشته ها، فراهم می‌کند.

نظام تایپ دهی

انواع زیر جزو انواع داده‌های قابل دسترس در زبان جاوا اسکریپت است. در استاندارد ECMA انواع دیگری هم تعریف شده که صرفا داخلی است و برای پیاده سازی است. [۸]

تعریف نشده: این تایپ فقط یک مقدار با نام undefined دارد و متعلق به تمام متغییرهای مقدار دهی نشده است

نوع تهی: نوع تهی هم فقط یک مقدار دارد با نام null

نوع دودویی: نمایندهٔ یک مقدار منطقی است و دو مقدار true و false را می پذیرد.

نوع رشته: در بر گیرندهٔ تمام رشته‌های متناهی از 0 یا بیشتر عنصر 16 بیتی بدون علامت است. این عناصر با اندیس های نامنفی قابل دسترسی هستند. طول رشته تعداد عناصر داخل آن و طول رشتهٔ تهی برابر 0 است.

زمانی که رشته حاوی متن واقعی باشد هر عنصر به عنوان یک واحد UTF-16 در نظر گرفته می‌شود (مستقل از این که شیوهٔ واقعی نگه داری رشته چه باشد). تمام عملیات بر روی رشته‌ها آن ها را به عنوان اعداد صحیح بدون علامت در نظر می‌گیرند و تضمین کنندهٔ تولید رشته به حالت normalize شده نیست و تضمین های خاص زمانی هم ندارد. علت این تصمیم گیری سادگی در پیاده سازی ذکر شده است.

نوع عدد: نوع عدد در جاوا اسکریپت مطابق با استادارد IEEE برای اعداد شناور دودویی است (با اندکی تفاوت).

نوع شی: شی در جاوا اسکریپت یک مجموعه بدون ترتیب از ویژگی ها است. هر ویژگی می‌تواند داخلی، فقط-خواندنی، غیر قابل حذف، و غیر قابل پیمایش باشد (یا ترکیبی از این ها یا هیچ کدام)


تبدیلات خودکار

این زبان دارای تبدیلات خود کار بین این انواع داده‌ای است.


زمانی که بخواهد یک if را ارزیابی کند یا از عملگرهای منطقی ! و && و || استفاده شود، تبدیل به نوع دودویی را انجام می‌دهد. مقادیر 0 و 0- وNaN به false و سایر مقادیر عددی به true نگاشت می‌گردد. همچنین رشتهٔ تهی false و سایر رشته‌ها true در نظر گرفته می‌شود. انواع شی و تابع true و undefined و null هم false در نظر گرفته می‌شود.

زمانی که یکی از عملوند های عملگر + رشته باشد، تبدیل به رشته صورت می‌گیرد، مانند 5 + “37” که می‌شود “537”

عملگرهای دیگری عددی (جز جمع) منجر به تبدیل به عدد می‌گردد مانند 3 – “57” که مقدار عددی 34- را به دست می‌دهد.مثال

چند برنامه ساده به جاوا اسکریپت

برنامه‌های ورودی و خروجی در مرورگر وب:
<script type="text/javascript">
alert ("Hello world");
var x = prompt("Enter Name:", "Default name");
alert ( "Hello, " + x )
</script>


برای استفاده ساده از عناصر HTML و DOM:
<script type="text/javascript">
document.write("Hello world");
function handle() {
document.write("You entered: " + document.getElementById("myinput").value );
}
</script>

<form>
<input type="text" id="myinput"/>
<input type="button" onclick="handle()" value="Click here" />
</form>

برنامه sort:
<script type="text/javascript">
var myarray = [1,5,8,2,3,0,2,9,11];
var i = 0;
var j = 0;
for (i = 0; i < myarray.length ; ++i )
{
for (j = 0; j < myarray.length; ++j)
{
if (myarray[i] < myarray[j])
{
var tmp = myarray[i];
myarray[i] = myarray[j];
myarray[j] = tmp;
}
}
}

for (i = 0; i < myarray.length; ++i)
{
document.write (myarray[i] + " " );
}
</script>

برنامه swap:
<script type="text/javascript">
var a = 10, b = 40;
[a,b] = [b,a]
alert("" + a + " " + b);
</script>

برنامه factorial:
<script type="text/javascript">
function factorial(x) {
if (x > 0)
return x * factorial(x-1);
return 1;
}
alert(factorial(5));
</script>
منبع: ویکی پدیا
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 29 يكشنبه 11 آذر 1397 نظرات (0)
سلام دوستان
چطور میتوانم یک متغیر را تعریف کنم که مقدارش را از متود get فرم دریافت کند
این صفحه index.php من است که یک مقدار را در داخل کد php به صفحه test.php منتقلل میکنم
منتها در صفحه test.php در قسمت جاوا اسکریپت نمییدونم چطور متغیر url مقدارش را از صفحه قبل در قسمت
<a href=test2.php?links=$addlinks>
از links بگیرد
یعنی هر چی تو links هست تو صفحه بعد بریزه تو url
این صفحه index.php
کد PHP: <style type="text/css">

#lin:hover{background-color:#555}

}


</style>
<?php

if($_POST[submit]){
    $addlinks=$_POST[name];
    
echo "<div  id=lin  onClick=countdown()  ><a href=test2.php?links=$addlinks>$addlinks</a></div>";
}

?>
<html>

 


<body>
<div id="a">
<form name="form" method="post" action="index2.php">
<input type="text"  name="name" id="lk" />
<input type="submit" name="submit" value="send"  />
</form>

</div>
</body>
</html> , و این صفحه test.php دوستان توجه کنند که قسمتی که فارسی تایپ کردم را نمیدونم چی کار کنم که
هر چی تو links هست تو این صفحه بریزه تو url
کد PHP: <script type="text/javascript" src="jquery.js"></script>
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
    var num=10;
    
    function countdown(){
        var url=(مقدار چطور  links را از صفحه index.php بگیرد) ;
                 setTimeout(countdown, 1000);
                 $(#a).html("redirect in"+num+"seconds");
                 num--;
                 if(num==0){
                 window.location.href =url;
                 num=0;}
                 }
                 
 
               });

</script>
<div id="a">


</div> 
درباره JavaScript ,
منیجر بازدید : 48 چهارشنبه 30 آبان 1397 نظرات (0)
با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان عزیز
من چندین مشکل و سوال در مورد JW Player به آدرس https://www.jwplayer.com دارم
1- آیا این پلیر رایگان می باشد؟ و میتوان به صورت نامحدود از آن استفاده کرد؟
من نسخه JW Player را راه اندازی کرده ام و چندین مشکل در مورد آن دارم.

به طور مثال کد نمایش فیلم به صورت زیر باشد
کد PHP: <script src="jwplayer.js"></script>
<div id="mediaplayer">Loading</div>
<script type=text/javascript>
    jwplayer(mediaplayer).setup({
    key: "key",
    autostart: (false || autoplay ),
    flashplayer: "jwplayer.flash.swf",
    primary: "Html5",
    volume: 80,
    width: "100%",
    height: "100%",
    aspectratio: "16:9",
    androidhls: true,
    stagevideo: true,
    preload: "none",
    hlshtml: true,
    primary: renderingMode,
    startparam: "start",
    skin: "seven",            
    file: "play.mp4",

        });
    </script> 
حال میخواهیم محتویات یک آی فریم را قبل از پخش فیلم حدود 10 ثانیه نمایش داده شود باید چکار کنیم
یعنی وقتی بازدید کنند بر روی دکمه play کلیک میکند ابتدا آی فریم مورد نظر ده ثانیه نمایش داده شود و بعد از اتمام فیلم نمایش داده شود

با تشکر
درباره JavaScript ,

تعداد صفحات : 2

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari

 • هاست اشتراکی ایران

 • فروش (46) دامنه رند آی آر هرکدام 15

 • گم شدن دو مرسوله پستی به ارزش 450

 • JQuery

 • فروش انواع گواهینامه SSL

 • مینی کار: کار ایجاد کن

 • سئو ایندکس

 • Time & Date

 • [ - Custom PHP Code - ] نمونه کد

 • سرور مجازی هلند 11

 • پوستر

 • تعرفه طراحی وب سایت

 • در کنار شما

 • خرید و فروش گیرنده دیجیتال

 • ex40-ssd

 • ثبت دامنه org=14

 • آموزش (15) mcsa

 • سایتم هک غیر حرفه ای شده

 • پرسیوا

 • فروش ویژه مجموعه مقالات

 • 90درصد تخفیف! فروش ویژه سوپر آلفا

 • فروش سرور اختصاصی ex40

 • فروش دامنه sharjemoft.com

 • Reboot

 • Virtualizor

 • علمی

 • cpanel

 • مزایده فروش وبسایت بزرگ فروش پروژه

 • مباحث عمومی در مورد سویچ و روتر

 • دوربین عکاسی و فیلمبرداری

 • خبر مهم

 • فروش ویژه پنل پیام کوتاه کاربری با تعرفه ارسال ثابت 87 ریال از اپراتور 3000 با ماژول whmcs

 • Xlhost

 • اکانت پریمیوم همزمان رپیدشیر

 • سامانه پیام کوتاه با خط 10 رقمی فقط 5

 • خريدار عمده بازي ps1

 • سرور مجازی با رم 256 فقط 7

 • dv

 • آفر ویژه سرور اختصاصی از Los Angeles

 • نمایندگی دایرکت ادمین

 • برنامه نویسی نرم افزار تلفن همراه

 • IPS

 • سئو

 • تفاوت phpbbو vBulletin

 • چک

 • آپدیت خودکار nod 32 بدون وارد کردن یوزر

 • اداری

 • سرور مجازی ارزان آلمان

 • انجمن

 • شبکه های tcp/ip

 • فرانسه

 • سايت هاي دانلود

 • سرور مجازی ایران ویندوز/لینوکس: یک گیگابایت رم+100 گیگابایت هارد+50گیگابایت پهنای باند > ماهیانه 30

 • هدر

 • آموزش (16) mcsa

 • با این روش

 • Paypal

 • خریدار اسپمر وبلاگ (میهن بلاگ

 • ساختمانهای درحال ساخت تهران

 • فروش ویژه سرور مجازی مدیریت شده | رم 4 18

 • 100t | رم 1024 = 17

 • رابطه بين 11سپتامبر

 • 16G RAM

 • تجارت الكترونيك

 • تنظیم پروپوزال و انگیزه نامه (کارشناسی ارشد، پیش دکترا، دکترا) Proposal

 • U43JC

 • شاخهای سیستم عامل لینوکس

 • آموزش (11) mcsa

 • سئو سایت

 • Rapidshare

 • قالب

 • فروش بک لینک ماهانه و رپورتاژ دائمی در دو سایت با اتوریتی های 38

 • HP DL160 G6

 • BootStrap

 • 2x1TB or 256GB SSD

 • طراحی هدر

 • آمریکا

 • مخابرات مرکز داده

 • نرم افزار تبلیغات در تلگرام

 • فروش ویژه سرور مجازی از المان

 • [25% تخفیف دائم] فروش ویژه سرور اختصاصی هتزنر سری ex

 • دامنه با پیج اتوزیتی 22

 • کنسول های بازی و لوازم جانبی

 • خريدار عمده دستگاه دور كننده گربه

 • Graphicriver

 • 412

 • Internal Error

 • 1090

 • خرید ساعت ck

 • مباحث کلی و راه حل دیتا سنتر

 • آفر ویژه رپورتاژ

 • سربرگ انجمن

 • میخام یک فروشگاه دیجیتال انلاین بزنم

 • جستجو آجاکس

 • تیم نویسنده حرفه ای 10 نفره

 • @@@* پیش فروش سرور مجازی آمریکا (Denver

 • تراکت

 • 3al.ir

 • صدور ویزا کارت

 • host

 • اسکریپت

 • بدلیجات
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2,139
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 27
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 3,186
 • باردید دیروز : 7,395
 • بازدید هفته : 49,640
 • بازدید ماه : 165,142
 • بازدید سال : 696,150
 • بازدید کلی : 3,717,296