loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. اشتراک گذاری
منیجر بازدید : 1 پنجشنبه 23 آبان 1398 نظرات (0)
سلام دوستان

طی یک سهل انگاری و البته کم تجربگی مموری دوربین رو باز کردم ( البته قابش سابق ترک خورده بود ) و میخواستم قاب رو چسب بزنم و اونو اصلاح کنم
fotolia_3344179_XS.jpg

منتهی با این کار کلا مشکلات شروع شد و مموری رو به هیچ عنوان دوربین و رم ریدر ، تشخیص نمیدن

الان چندین روزه درگیرم اما به هیچ صراطی مستقیم نیست و گویا مشکل به خاطر قفل کنار مموریه که ازجاش دراومده

حتی یک رم ریدر رو باز کردم و اتصالات مموری رو روی رم ریدر قرار دادم اما بازم قابل تشخیص نیست

از دوستان اگر کسی با این مشکل مواجه شده و تونسته رفعش کنه ممنون میشم راهنمایی کنن

متشکرم
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 0 پنجشنبه 23 آبان 1398 نظرات (0)
بستر انتقال تصویر در دوربین مدار بسته
در حال حاضر برای دیدن تصاویر از فاصله های زیاد بیشتر از تجهیزات انتقال تصویر در دوربین مداربسته که با خط تلفن کار می کند استفاده می شود. در این روش احتیاج به تجهیزات مخصوص می باشد و عمده مشکل آن سرعت پایین انتقال اطلاعات و در نتیجه کیفیت پایین تصاویر می باشد .

اما با پیشرفت دوربین مدار بسته ها و دستگاههای ضبط تصویر امکان انتقال تصویر از بستر شبکه نیز فراهم شده است. دراین مقاله سعی شده است به طور مختصر این روشها معرفی شود تا بتوان به عنوان یک راه حل صحیح در بحث طراحی انتقال تصویر استفاده شود.

اجزای سیستم مداربسته

[LIST=1][*]تجهیزات دیداری ( دوربین مداربسته)[*]بستر انتقال[*]مرکز کنترل هوشمند ( مغز سیستم)[*]مانیتورینگ[/LIST]

انواع بستر انتقال تصویر در دوربین مداربسته
انتقال تصاویر و دیتا در دوربین مداربسته به دو روش مقدور است :

[LIST=1][*]آنالوگ[*]دیجیتال[/LIST]

انتقال تصویر آنالوگ

الف : کابل کواکسیال :

معمولا در شبکه های محلی از کابل به عنوان محیط انتقال استفاده می گردد. متداولترین توع کابلی که در انتقال اطلاعات استفاده می گردد ، کابل های بهم تابیده می باشند.

باتوجه به نوع( cat6, cat5e ؛ cat5) و همچنین استاندارد آن( FSTP STP UTP ) کابلها حداقل سرعت شبکه 100 مگابیت برثانیه می باشد. باتوجه به این پهنای باند می توانیم تعداد زیادی دوربین را برروی شبکه به طور همزمان داشته باشیم اما در شرایطی که از این بستر بخواهیم بطور همزمان شبکه دیتا نیز داشته باشیم و یا از سرویسهای دیگر شبکه نیز استفاده کنیم. بایستی توسط سرپیچ های مدیریتی پهنای باند را کنترل کنیم .

انواع کابل کواکسیال به تفکیک توانایی در فرکانس 400 مگا هرتز :

RG 59 = MAX 700 m: a

RG = MAX 1000 m: b

RG 211 = MAX 1300 m: c


ب : بیسیم ( WIRELESS )


بییسیمهای دارای مجوز از سازمان ارتباطات رادیویی برای انتقالدیتاو تصویر دارای فرکانسهای 1.2 GHZ ، 2.4 GHZ ، 5.6 GHZ با پهنای باند 108 Mb/S با قدرت هایی از 0.1 W الی 5 W برای مسافت هایی از 100 متر تا 5 کیلومتر در دسترس می باشد که تنها قابلیت انتقالیک تصویر را در این حالت دارد .

ج : جفت سیمه ( TWISTEDPAIR )

برای انتقال دیتا با پهنای باند 4Mb/S برای مسافتهای حداکثر 100 متر قابل استفاده می باشد .


2 – دیجیتال :

برای داشتن اطلاعات با فرمت دیجیتال ، سیگنالها ابتدا باید توسط دستگاه TO TCP/IP MEDIA CONVERTOR به سیگنال دیجیتال با ACCESS CODE IP تبدیل گشته سپس به واسطه بستر های انتقال زیر منتقل گردند :

الف : بیسیم ( WIRELESS )
بییسیمهای دارای مجوز از سازمان ارتباطات رادیویی برای انتقالدیتاو تصویر دارای فرکانسهای 1.2 GHZ ، 2.4 GHZ ، 5.6 GHZ با پهنای باند 108 Mb/S با قدرت هایی از 0.1 W الی 5 W برای مسافت هایی از 100 متر تا 5 کیلومتر در دسترس می باشد که در این حالت توانایی انتقالحداقل 10 تصویر را تواما دارد ، به همین دلیل هزینه های انتقالدیتا بسیار کاهش می یابد .

ب : جفت سیمه ( TWISTEDPAIR )

برای انتقال دیتا با پهنای باند 100Mb/S برای مسافتهای حداکثر 500 متر قابل استفاده می باشد .

ج : کابل های UTP (شبکه)
کاربرد
حداکثر فرکانس دیتا
نوع سیم
TEL RING
برای انتقالدیتا استفاده نمی شود
CAT 1
TEL RING – WRING
4 Mb/S
CAT 2
10 BASED – TOKEN RING 4Mb/S – ISDN LOW SPEED
10 Mb/S
CAT 3
TOKEN RING 16Mb/S
16 Mb/S
CAT 4
100 BASED –ANY LOW TOKEN RING 20Mb/S
100 Mb/S
CAT 5
150 BASED –ANY LOW TOKEN RING 25Mb/S
120 Mb/S
CAT 6

د : فیبر نوری ( FIBER OPTIC )
به واسطه این بستر انتقال پهنای باند 500Mb/S را در اختیار داریم که توان انتقال 15 تصویر همزمان همرا ه با دیتا ( فرامین کنترلی ) و صوت با بهترین کیفیت امکان پذیر می باشد ، لازم بذکر است جدیدترین و توانمندترین بستر انتقال دنیا در حال حاضر این بستر انتقال می باشد .

با توجه به اینکه در شبکه ها با کابل مسی محدودیت فاصله وجود دارد برای فواصل طولانی می توان از بستر فیبر نوری استفاده کرد .

فیبر نوری به دو صورت مالتی مدیا مود و سینگا مود موجود می باشد. برای فاصله کوتاه (زیر 2000 متر ) معمولا از فیبر نوری مالتی مود استفاده می شود و برای فاصله های بیشتر از فیبر نوری سینگل مود استفاده می گردد.

در حال حاضر باتوجه به اینکه تجهیزات فعال (active)برای هردو فیبر نوری تقریبا یکسان می باشد بهتر است در طراحی خود از فیبر نوری سینگل مود استفاده نماییم تا درآینده بتوانیم در صورت نیاز پهنای باند بیشتر احتیاج به تعویض بستر نباشد.

برای انتقال تصویر بر روی فیبر در صورت آنالوگ بودن دوربین بعداز ارتباط دوربین ها بوسیله کابل کواکسیال به دستگاه ضبط تصویر که دارای پورت (Ethernet) می باشد از طریق پورت شبکه و بوسیله یک سوئیچ که دارای ماژول فیبر نوری است یا بوسیله یک مبدل (Media converter) تصاویر را بروی فیبر انتقال داد . البته مبدلهای سوکت BNC به فیبر نوری نیز در بازار موجود می باشد که می توان از آنها استفاده نمود.

اما برای دوربین تحت شبکه موضوع فرق می کند و می توان دوربین را به صورت مستقیم به وسیله کابل شبکه به سوئیچ انتقال داد و از روی سوئیچ نیز تصویر را بر روی شبکه فرستاد.

راه اندازی video serverچند روش برای اتصال دوربین PTZ به دستگاه DVR وجود دارد:

بعضی اوقات لازم است که تنها تصویر دوربین مداربسته برای محل مشخص یا نامشخصی ارسال گردد که بیشتر اوقات از دوربین های تحت شبکه استفاده می شود اما به دلیل مقرون به صرفه نبودن این روش از روشی استفاده می شود که در آن از video server برای تبدیل پروتکل آنالوگ به شبکه استفاده می شود، یعنی این که دوربین مدار بسته آنالوگ را به دوربین مدار بسته شبکه تبدیل می نماید.

مدل آموزشی مورد استفاده برای تبدیل دوربین مدار بسته آنالوگ به تحت شبکه مدل IPV-MJ است که در بیشتر مدل ها برای تبدیل و انتقال تصویر مورد استفاده قرار می گیرد. کار این مبدل تبدیل یک پروتکل بدون IP به پروتکل IPدار است. یک طرف دستگاه دارای ورودی BNC است و بخش دیگر دارای خروجی پورت شبکه است. این دستگاه اجازه انتقال تصویر را بر روی محیط شبکه می دهد.

مشخصات دستگاه video server

Compact design, easy installation

BNC camera input

BNC & Ethernet output

Enables web bowser access to standard CCTV camera

Control PTZ cameras from internet explorer

Pan/tilt/ zoom connection via RS-232 or RS-458

Alarm/ motion detection notify by email or FTP

Record to hard drive as AVI or JPEG

Take still snapshot as JEPG

MJPEG video compression

This IP server is not compatible with 3rd party NVR software system
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 0 پنجشنبه 23 آبان 1398 نظرات (0)
رییس انجمن صنایع چرم ایران با بیان اینکه صادرات پوست گوسفندی در مرحله سالامبور کاری عبث است، گفت: حذف عوارض صادرات سالامبور انگیزه تولید را از بین برده است.

حسن زاده دلیر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه از پوست گاوی برای کیف، کفش و کمربند استفاده می‌شود، اظهار کرد: در کشور ما معمولا مردم بیشتر گوشت گوسفند مصرف می‌کنند و به همین دلیل کمبود پوست گاوی داریم.

وی افزود: امروز کشور همسایه ما، ترکیه با این رقم تولید از همه جای دنیا بسیار راحت پوست وارد می‌کند اما واردات پوست ما با توجه به مقرراتی که دامپزشکی گذاشته است، با مشکل زیادی روبروست.

رییس انجمن صنایع چرم ایران با اشاره به مشکل کمبود مواد اولیه تولید چرم در کشور اظهار کرد: امروزه مواد اولیه هر کالای ما کفاف نیاز داخل را ندهد، باید از جای دیگری وارد کنیم؛ بنابراین زمانی که میزان پوست گاوی در کشور ما کم است و کارخانه‌ها تقاضایشان بالا می‌رود و در عین حال پوستی هم وارد نمی‌شود، قیمت افزایش می‌یابد.

حسن‌زاده دلیر تنها راه متعادل نگه داشتن قیمت‌ها را واردات دانست و تصریح کرد: در بخش پوست گوسفندی، پوست مازاد داریم و سالامبور یعنی همان چرم گوسفند فرآوری نشده، با وجود پتانسیل بالای کارخانجات ما خیلی راحت از کشور صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه دو سال پیش عوارض پنج درصدی برای صادرات سالامبور در نظر گرفتند و سال گذشته این عوارض به 10 درصد رسید، گفت: قرار بود عوارض به صورت پلکانی هر سال پنج درصد افزایش یابد اما در چند ماه گذشته عوارض صادرات پوست گوسفند به طور کامل برداشته شد.

رییس انجمن صنایع چرم ایران صادرات پوست در مرحله سالامبور را کاری عبث خواند و اظهار کرد: با توجه به اینکه برای صادرات سالامبور عوارض وضع شده بود برخی از کارخانجات خودشان را برای تولید تجهیز می‌کردند که ناگهان عوارض حذف شد.


حسن زاده دلیر خاطر نشان کرد: قرار بود درآمد عوارض صادرات سالامبور در صنعت چرم استفاده شده و کمکی باشد برای سرمایه گذاران که با وام کم بهره کارخانه‌های خود را تجهیز کنند که حتی محصولات چرمی را در کشور به طور کامل تولید و صادر کنیم.وی با اشاره به تولید سالانه حدود 18 میلیون جلد پوست گوسفندی در کشور گفت: این مقدار چیزی حدود 120 تا 140 میلیون فوت مربع می‌شود که اگر برای هر کاپشن چرم 40 فوت پوست مصرف شود، می‌توان سه میلیون کاپشن چرمی تولید کرد.رییس انجمن صنایع چرم ایران با بیان اینکه در حال حاضر هر جلد سالامبور به قیمت حدود پنج دلار به فروش می‌رسد، اظهار کرد: به این ترتیب ارزش این صادرات به 80 تا 90 میلیون دلار می‌رسد، در حالی که اگر این میزان پوست تبدیل به چرم شود، با توجه به قیمت 2.5 دلاری هر فوت چرم درآمد کشور از صادرات این چرم به حدود 400 میلیون دلار می‌رسد؛ یعنی ارزش افزوده پنج برابری.


حسن زاده دلیر با بیان اینکه امروزه یک کاپشن چرمی در بازار جهانی به قیمت حدود 250 تا 300 دلار فروخته می‌شود، تصریجح کرد: اگر سه میلیون تا 3.5 میلیون کاپشن چرمی از این مقدار پوست تولید کنیم ارزش آن رقمی برابر 900 میلیون تا یک میلیارد دلار خواهد شد و از سوی دیگر برای جوانان بیکار کشور نیز اشتغال زایی خواهد کرد.


وی یکی از مشکلات صنعت چرم را اجرای قوانین اشتباه در این حوزه دانست و گفت: ما مواد اولیه‌ای داریم که باید قدرش را بدانیم، در عین حال سرمایه‌گذار نیز به اندازه کافی داریم، اما باید قوانینی را اجرا کنیم که برای کارخانه داران انگیزه ایجاد کند، چنانچه اگر همان عوارض 10 درصدی برای صادرات سالامبور وجود داشت و درآمد آن در صنعت چرم هزینه می‌شد، ظرف سه تا چهار سال تحول عظیم در صنعت چرم ایران شکل می‌گرفت.رییس انجمن صنایع چرم ایران افزود: معمولا در وضع کردن عوارض هر چه مرحله یک محصول از نظر فرآوری بالا می‌رود عوارض کمتر می‌شود، اما در حال حاضر برای سالامبور هیچ عوارضی وجود ندارد و برای یک مرحله بالاتر از آن عوارض پنج درصدی در نظر گرفته‌اند و این یعنی حذف کامل انگیزه.

منبع : ایسنا (http://www.isna.ir/fa/news/931012061...1-%D8%B4%D8%AF)
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 21 آبان 1398 نظرات (0)
gatsby.jpgسلام

فیلم The Great Gatsby به معنی گتسبی بزرگ به کارگردانی "باز لورمن" و به بازیگری "لئوناردو دی‌کاپریو" ، "توبی مگوایر" ، "کری مولیگان" ، "جوئل ادگورتون" ، "لیسا آدام" و "آمیتاب باچان" بدون تردید یکی از بهترین فیلم هاییه که تابحال دیدم. یک فیلم فوق العاده.

این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام هست و در واقع دومین باریه که از روی این رمان فیلمی ساخته میشه. بار اول در سال 1974 یک فیلم با همین نام از این رمان ساخته میشه که بسیار مورد استقبال قرار میگیره اما نسخه 2013 به نظرم فیلمیه که نمیشه ایرادی ازش گرفت! فیلمی که تکرار نمیشه و تا آخر عمر، یکی از چند فیلم برتری خواهد بود که در خاطر آدم میمونه.

موسیقی متن این فیلم ساخته "کریگ آرمسترانگ" هست که از دیدگاه من فقط میشه اینطوری توصیفش کرد: موسیقی درخورد چنین فیلمی!

آلبوم کامل موسیقی متن این فیلم رو میتونید از اینجا با حجم 189 مگابایت با بالاترین کیفیت دانلود کنید. با این وجود دو تراک از این فیلم رو گزینش کردم برای اونهایی که هزینه ترافیکشون زیاده. درضمن آلبوم با کیفیت 320 نسخه Deluxe Edition رو آپلود کردم که حاوی هیچ تگ یا واترمارکی نیست تا در صورت نیاز بتونید آلبوم موسیقی متن این فیلم رو توی سایتتون قرار بدید.
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 3 يكشنبه 19 آبان 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 2 جمعه 17 آبان 1398 نظرات (0)
آمازون

ارزش کلی کمپانی: ۱۹۸ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۲۷۰ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۷۳۳ دلار

علی بابا

ارزش کلی کمپانی: ۲۱۷ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۳۵۰ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۶۲۱ دلار

eBay

ارزش کلی کمپانی: ۷۱ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۱۵۲ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۴۷۴ دلار

گوگل

ارزش کلی کمپانی: ۳۶۴ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۲میلیارد نفر
ارزش هر کاربر: ۱۸۲ دلار

فیسبوک

ارزش کلی کمپانی: ۲۲۷ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۱.۴ میلیارد نفر
ارزش هر کاربر: ۱۵۸ دلار

Tencent

ارزش کلی کمپانی: ۱۹۶ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۲ میلیارد نفر
ارزش هر کاربر: ۹۶ دلار

توئیتر

ارزش کلی کمپانی: ۲۴.۴ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۳۰۲ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۸۱ دلار

یاهو

ارزش کلی کمپانی: ۴۲.۲ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۶۰۰ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۷۰ دلار

لینکداین

ارزش کلی کمپانی: ۲۴.۹ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۳۶۴ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۶۹ دلار

Groupon

ارزش کلی کمپانی: ۴.۵ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۱۶۰ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۲۸ دلار

Zynga

ارزش کلی کمپانی: ۲.۸ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۱۰۰ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۲۸ دلار

Yelp

ارزش کلی کمپانی: ۳.۵ میلیارد دلار
تعداد کاربران فعال: ۱۴۲ میلیون نفر
ارزش هر کاربر: ۲۵ دلار

درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 2 چهارشنبه 15 آبان 1398 نظرات (0)
با سلام به همگی...

کارگاه خلاقیت StepHelp فضایی است برای انتقال ایده های جدید همراه با آموزش های تصویری در زمینه ساخت و تولید لوازم مختلف و متنوع. این آموزش ها می توانند الهام بخش ایده های جدید در کار و زندگی روزمره شما باشند...

ورود به صفحه کارگاه

این تاپیک روزانه آپدیت میشه... پس با ما همراه باشید...

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کارگاه آموزش ساخت صندل چوبی

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کارگاه آموزش نوسازی صندلی کهنه
stephelp-workshop2.jpg


کارگاه آموزش ساخت دسته گل خفاش
stephelp-workshop3.jpg

کارگاه آموزش ساخت ساعت دیواری با چرخ دنده های دوچرخه
stephelp-workshop4.jpg

کارگاه آموزش ساخت نگهدارنده کاغذ و قلم با تخته سه لای خمیده
stephelp-workshop5.jpg

کارگاه آموزش ساخت زنجیره با در نوشیدنی های قوطی + چند طرح
stephelp-workshop6.jpg

کارگاه آموزش ساخت عروسک با دستکش بافتنی
stephelp-workshop7.jpg

کارگاه آموزش ساخت تابلوی اعداد با تخته و پیچ
stephelp-workshop8.jpg

کارگاه آموزش ساخت آباژور با قابلیت تغییر شکل
stephelp-workshop9.jpg

ایده های دخترانه از ترکیب طراحی و گل
stephelp-workshop10.jpg

کارگاه نقاشی تخم مرغ طرح کهکشان
stephelp-workshop11.jpg

کارگاه آموزش ساخت قالیچه عروسکی و بالشت کلوچه
stephelp-workshop12.jpg
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 2 سه شنبه 14 آبان 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 3 شنبه 11 آبان 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 2 سه شنبه 07 آبان 1398 نظرات (0)
سلام
قطعا میدونید که الکامپ امسال از 30 تیر تا 2 مرداد برگزار میشه
از شرکت های cod و درگاه های پرداخت و هاستینگ ها و کلا شرکتهایی که مرتبط با تجارت الکترونیک و فروشگاه های اینترنتی هستند کسی اطلاع داره کدوماشون تو نمایشگاه امسال غرفه گرفتن؟ اطلاع رسانی کنید تا بتونیم برنامه ریزی کنیم برای رفتن به نمایشگاه
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 07 آبان 1398 نظرات (0)
سلام دوستان
وقت بخیر
برای گوشی اندروید دنبال یه اپلیکیشن حسابداری شخصی خوب هستم. توی بازار نگاه کردم همه اپلیکیشن های خوب و بدرد بخورش "مجوز دسترسی به مخاطبین" میخواد !!!
آیا دلیل خاصی داره به مخاطبین دسترسی داشته باشن ؟؟؟!!!!
اگه کسی اپلیکیشن خوبی واسه این کار سراغ داره معرفی کنه لطفا
هزینه و درآمد روزانه و سررسید بدهی و از این جور چیزا داشته باشه (هرچی کاملتر بهتر )
ممنون

موفق و سربلند باشید
درباره اشتراک گذاری ,
منیجر بازدید : 1 دوشنبه 06 آبان 1398 نظرات (0)
فیس‌بوک و گوگل تصمیم گرفته‌اند مثل توییتر، با همکاری شرکت‌های مختلف اقدام به فروش محصولات در صفحات‌شان کنند شبکه‌ی اجتماعی توییتر، چند وقت پیش اقدام به راه‌اندازی مستقیم فروشگاه‌های مختلف در صفحات‌اش کرد. طوری که حساب کاربری فروشگاه‌ها، می‌توانند به‌طور مستقیم صفحه‌ی توییترشان را تبدیل به یک فروشگاه آنلاین کنند.

گوگل هم اخیرا خبر از افزودن امکان خرید مستقیم از نتایج جستجو را داده است. این شرکت گفته که می‌خواهد تا چند هفته‌ی آینده، لینک جدیدی به صفحات جستجوی موبایل اضافه کند که توسط آن، کاربران می‌توانند محصولی که تبلیغ شده است را مستقیما خریداری کنند.

خرید از گوگل قرار است بسیار ساده باشد، چون اطلاعات خرید کاربرهای این شرکت در سرورهای گوگل ذخیره شده است و آن‌ها فقط باید گزینه‌ی «خرید» را انتخاب کنند و وارد صفحه‌ی خرید گوگل شوند.

گوگل هم‌چنین قرار است با شرکت‌های فروش دیگر همکاری کند و کاربران را توسط لینک‌های تبلیغاتی، مستقیما به صفحات محصول مشخصی که می‌خواهند بفرستد.

به غیر از گوگل، فیس‌بوک هم می‌خواهد وارد این تجارت شود و درآمد بیشتری را نصیب خود کند. فیس‌بوک یک سالی است که از طریق تبلیغات‌اش، کاربران خود را به فروشگاه‌های خرید می‌فرستد، اما تصمیم گرفته که مثل توییتر و گوگل، خودش دست به کار شود و سرویس‌های خرید و فروش راه بیاندازد.

فعلا از برنامه‌های فیس‌بوک درباره‌ی این سیستم خرید و فروش جدید اطلاعاتی در دسترس نیست، اما اینطور که به نظر می‌رسد، این شرکت می‌خواهد مثل توییتر صفحات شرکت‌های مختلف را تبدیل به فروشگاه و مثل گوگل هم خودش خرید و فروش را کنترل کند.


منبع:The Verge

1- به نظر شما این خبر میتواند زنگ خطری برای فروشگاه های اینترنتی باشد؟
2- آیا این سرویس ها میتوانند جای خرید از فروشگاه های اینترنتی را بگیرند؟
درباره اشتراک گذاری ,

تعداد صفحات : 14

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari

 • هاست اشتراکی ایران

 • فروش (46) دامنه رند آی آر هرکدام 15

 • گم شدن دو مرسوله پستی به ارزش 450

 • JQuery

 • فروش انواع گواهینامه SSL

 • مینی کار: کار ایجاد کن

 • سئو ایندکس

 • Time & Date

 • [ - Custom PHP Code - ] نمونه کد

 • سرور مجازی هلند 11

 • پوستر

 • تعرفه طراحی وب سایت

 • در کنار شما

 • خرید و فروش گیرنده دیجیتال

 • ex40-ssd

 • ثبت دامنه org=14

 • آموزش (15) mcsa

 • سایتم هک غیر حرفه ای شده

 • پرسیوا

 • فروش ویژه مجموعه مقالات

 • 90درصد تخفیف! فروش ویژه سوپر آلفا

 • فروش سرور اختصاصی ex40

 • فروش دامنه sharjemoft.com

 • Reboot

 • Virtualizor

 • علمی
  آمار سایت
 • کل مطالب : 502
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 12
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1,201
 • باردید دیروز : 4,318
 • بازدید هفته : 9,930
 • بازدید ماه : 118,556
 • بازدید سال : 999,316
 • بازدید کلی : 2,405,523