loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. دیگر زبان ها
منیجر بازدید : 0 شنبه 19 مرداد 1398 نظرات (0)


آموزش جامع طراحی وب با فریم ورک Pyramid پایتون مباحث Backend را بطوری متفاوت و جامع تر از سایر آموزش های موجود پوشش و آموزش می دهیم. وقتی بحث بکند سایت مطرح می شود، یعنی اینکه شما کلیه صفحات سایت را طراحی کرده اید و هم اکنون میخواهید به آنها روح بدهید، در واقع هسته و موتور سایت را برنامه نویسی میکنید که صفحات ایستا تبدیل به پویا شوند و کار بکنند، مطالب را بتوانید ثبت کنید و در سایت به کاربران نمایش داده شود، یا کاربران بتوانند عضو سایت شوند، لاگین کنند، امتیاز دهند، نظرات خود را ثبت کنند، طراحی بانک اطلاعاتی سایت، همه و همه اینها در بکند برنامه نویسی میشود و طراحی بکند و کدنویسی بسیار مهم می باشد چراکه پردازش ها در اینجا انجام می شود و مباحث امنیتی نیز مطرح می شود.
میهن لرن برای اولین بار در ایران طراحی وب را با فریم ورک پایرامید پایتون آموزش میدهد و این مجموعه آموزشی جزوه مجموعه های نادر و پرکاردبرد به زبان فارسی خواهد بود. دلیل انتخاب پایتون و فریم ورک Pyramid این است که در عین قدرت و کارایی بالا، برنامه نویسی را با سادگی که دارد برایتان شیرین میکند. همانطور که میدانید زبان برنامه نویسی شی گرا Python بسیار قدرتمند می باشد و برنامه ها و نرم افزار های بسیار قوی توسط آن نوشته شده و می شود و جایی برای بحث ندارد، فریم ورک پای رامید، فریم ورک تحت وب پایتون می باشد که بسیار قوی است و طراحی و توسعه وب را برای برنامه نویسان ساده تر و راحت کرده است و به کمک این فریم ورک هرگونه web application را می توانید برنامه نویسی کنید.
در اینجا اگر جزو آن دسته از مخاطبان باشید که از زبان های برنامه نویسی می ترسید و تاکنون زیاد برنامه نویسی انجام نداده اید این سوال برای شما پیش می آید که چقدر زمان بگذارم تا این برنامه نویسی را فرا بگیرم، و ما نیز در پاسخ این اطمینان را به شما میدهیم که میهن لرن با طراحی اصولی و استاندارد این مجموعه از همان ابتدا این هدف را داشته که آموزشی متمایز را ارائه دهد تا کاربر حتی با مشاهده چند قسمت ابتدایی جذب برنامه نویسی پای رامید شده و در همان چند قسمت اول بتواند عملیات اصلی رو بانک اطلاعاتی مثل درج (insert)، نمایش(select) و.. را به کمک فریم ورک Pyramid انجام دهد، و یک پروژه کوچک ولی کاربردی را کد نویسی و اجرا کند! پس از اینکه فصل دوم مجموعه طراحی وب میهن لرن را به اتمام رساندیم و مشاهده کردید، به شما این تضمین را می دهیم که یک برنامه نویس حرفه ای وب باشید و از پس طراحی هر گونه سایتی با جدیدترین تکنولوژی برنامه نویسی برآیید. اینطور که پیش بینی می شود این فصل بیشتر از 15 قسمت خواهد بود.
در هر قسمت علاوه بر فیلم آموزشی که ارائه می شود، همراه آن فایل های تمرینی و جزوه فارسی بصورت PDF در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
در اولین قسمت از فصل دوم مجموعه جامع آموزش طراحی وب:
محیط خود را برای برنامه سازی آماده خواهیم کردمحیط مجازی را در پروژه خود ست خواهیم کرد و کتابخانه های پایتون را در آنجا نصب خواهیم کردفریم ورک پایرامید و سایر پکیج های مورد نیاز برای برنامه نویسی را نصب خواهیم کردبا استفاده از کد نویسی پایتون و فریم ورک پایرامید یک مثال ساده را انجام خواهیم داد بطوری که سرور را اجرا و روی یک صفحه اچ تی ام ال Hello World را نمایش خواهیم داد.به نکاتی در برنامه نویسی پایتون اشاره خواهیم داشت و..
جهت دانلود اولین قسمت لطفا به لینک های زیر مراجعه کنید.

دانلود رایگان فیلم آموزشی

– مشاهده آنلاین فیلم آموزشی

– دانلود PDF فارسی این قسمت

– دانلود فایل تمرینی

حجم: 71 مگابایت / زمان: 40 دقیقه / کیفیت: عالی 720p / ناشر: میهن لرن
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 5 جمعه 07 تير 1398 نظرات (0)
الگوی Singleton
این الگو یکی از الگوهای سازنده (creational) است و در ساختن اشیا از کلاس ها کاربرد دارد. این الگو یکی از معروف ترین الگوهای مطرح شده توسط Gang of Four است.
نکته: کلمه کاربر که در این سری مقالات استفاده می شود به کلاس هایی اطلاق می شود که از کلاس مورد بحث استفاده می کنند و منظور تنها کاربر انسانی نیست و ممکن است که یک زیرسیستم یا یک کلاس و یا حتی تابع main برنامه باشد.
حالتی را در نظر بگیرید که کلاسی دارید که می خواهید در کل برنامه خود فقط یک شی از این کلاس ساخته شود و اجازه ساخته شدن نمونه جدید به استفاده کنندگان از این کلاس داده نشود. این عمل در مواقعی بسیار لازم و ضروری است. به طور مثال حالتی را درنظر بگیرید که در برنامه کلاسی وجود دارد که واسط تنظیمات برنامه است یعنی برنامه هنگام لود شدن تنظیمات خود را در آن بارگزاری می کند. حال اگر این شی یک شی در کل برنامه یکتا نباشد و هر بخش از برنامه که بخواهد تنظیمات را بخواند و یا تغییری در آن ایجاد کند مجبور باشد که یک شی جدید از کلاس تنظیمات بسازد مدیریت این اشیا مشکل می شود و همچنین باعث نابه سامانی در تنظیمات خواهد شد. راه حل این مسئله این است که از همان اول کلاس به گونه ای تعریف شود که اجازه ساختن نمونه جدید به کاربران ندهد و تنها کاربران بتوانند یک نمونه از کلاس به وجود آورند.

اگر به برخی از قسمت های سیستم عامل ویندوز هم نگاهی بکنیم متوجه می شویم که چنین مکانیزمی در آن تعبیه شده است مثلاً یک سیستم فایل برای مدیریت فایل ها وجود دارد و یا با وجود این که ممکن است چندین پرینتر به کامپیوتر متصل باشد ولی فقط یک printer spooler در سیستم وجود دارد.
برای به وجود آوردن چنین مکانیزمی شاید اولین راه حل این باشد که یک شی سراسری در کل برنامه تعریف شده و هروقت که برنامه ای بخواهد از این کلاس استفاده کند از شی سراسری تعریف شده استفاده کند. اما مشکلی که این راه حل دارد این است که این راه حل مانع ساخت شی جدید از کلاس نمی شود. یک راه حل بهتر این است که خود کلاس را مسئول این کار قرار دهیم که مواظب باشد که یک نمونه بیشتر نداشته باشد. این کار را الگوی Singleton انجام می دهد.

روش کار این الگو به این صورت است که یک نمونه از خود کلاس در داخل کلاس ساخته می شود و هر وقت که کلاس های دیگر خواستند از این کلاس استفاده کنند تنها می توانند به این نمونه ساخته شده دسترسی داشته باشند و نمی توانند از کلاس نمونه سازی کنند.

ویژگی های این الگو
این الگو باعث می شود که دسترسی به نمونه های کلاس کنترل شود و تعداد خاص از نمونه ها ایجاد شود.
با استفاده از این الگو نیاز به ساختن متغیر های سراسری در فضای namespace کمتر شده و از اشغال فضای namespace توسط متغیرهای سراسری جلوگیری می کند.

کد پیاده سازی این الگو در زبان C# به شکل زیر است

کد: public sealed class Singleton { private Singleton() { } private readonly static Singleton instance=new Singleton(); public static Singleton UniqueInstance { get { return instance; } } } همانطور که درکد مشاهده می شود یک بار یک نمونه از کلاس ساخته می شود و تنها راه دسترسی به کلاس استفاده از ویژگی UniqueInstance می باشد که نمونه ساخته شده را برمی گرداند. در این نوع پیاده سازی از همان ابتدا یک نمونه از کلاس ساخت شده است و استفاده می شود ولی می توان این نمونه را وقتی ساخت که درخواستی برای اولین باربه کلاس ارسال شود که به این شیوه Lazy instantiate گفته می شود. کد این روش به شکل زیر است.
کد: public class LazySingleton { private LazySingleton(){} private static LazySingleton instance; public static LazySingleton UniqueInstance { get { return instance!=null?instance:new LazySingleton();} } } کدی که آورده شده است تا حدی می تواند هدف این الگو را که ساخته شدن یک نمونه از کلاس باشد را برآورده کند ولی اگر برنامه دارای چند thread باشد ممکن است در مواردی بیشتر از یک نمونه از کلاس ساخته شود که در اصطلاح گفته می شود برنامه Thread Safe نیست که به جای کد بالا از کد پایین استفاده می کنیم.
کد: public class Singleton { private Singleton(){} class SingletonCreator { static SingletonCreator() { } internal static readonly Singleton UniqueInstance = new Singleton(); } public static Singleton UniqueInstance { get { return SingletonCreator.UniqueInstance; } } } در کد بالا از ی
ک کلاس داخلی برای ساخت نمونه از کلاس استفاده می شود که علاوه بر Thread safe بودن خاصیت Lazy instatiate هم دارد.
حال اگر نیاز باشد که از یک خانواده کلاس ها تنها یک نمونه ایجاد شود پیاده سازی این الگوی کمی متفاوت تر خواهد شد. برای مثال تصور کنید که یک کلاس میوه دارید که از آن کلاس های دیگری مانند سیب و پرتقال مشتق شده اند و لازم است که در برنامه فقط یک عدد میوه وجود داشته باشد یعنی اگر یک سیب وجود دارد دیگر نتوان میوه ی دیگری(چه سیب و چه پرتقال) ایجاد کرد. به منظور پیاده سازی چنین روشی به شکل زیر عمل می کنیم.
کد: public class SingleFruit { public string name; protected SingleFruit() { } protected static SingleFruit Instance ; public static SingleFruit UniqueInstance { get { return Instance; } } } public class SingleApple : SingleFruit { private SingleApple() { name = "Apple"; } public static SingleFruit UniqueInstance { get { return Instance != null ? Instance :Instance= new SingleApple(); } } } public class SingleOrange : SingleFruit { private SingleOrange() { name = "Orange"; } public static SingleFruit UniqueInstance { get { return Instance != null ? Instance :Instance= new SingleOrange(); } } } با توجه به کد بالا اگر به کلاس های فرزندان مقداردهی نشده باشد استفاده از کلاس پدر باعث خطای NullReference خواهد شد. و همچنین این کد Thread safe نمی باشد.


الگوهای مرتبط با الگوی Singleton الگوهای Façade و Abstract Factory و بسیاری از الگوهای دیگر هستند که لازم است در برنامه از آنها فقط یک نمونه ساخته شده باشند که در زمان معرفی این الگوها توضیحات لازم ارایه خواهد شد.


الگوی Adapter
همان گونه که از اسم این الگو مشخص است، هنگامی که دو کلاس واسط(Interface) های غیرمرتبط با یکدیگر داشته باشند این الگو واسط یکی را به دیگری تبدیل می کند که بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کند.
از این الگو که یک الگوی ساختاری است زمانی استفاده می شود که در یک برنامه بخواهیم که دو کلاس غیرمرتبط با یکدیگر کار کنند. این الگو در برنامه هایی که از کلاس های آماده استفاده می شود و یا از کلاس هایی استفاده می شود که قبلا نوشته شده اند و به گونه ای باشد که طراحان نرم افزار اجازه تغییر در این کلاس ها را نداشته باشند. بسیاری از مثال های الگوی Adapter درگیر ورودی و خروجی هستند زیرا این دامنه ای است که همیشه تغییر می کند. برای مثال برنامه هایی که در دهه 80 میلادی نوشته شده اند دارای UI بسیار ضعیف تری نسبت به برنامه های نوشته شده در هزاره سوم میلادی هستند. حال اگر دوباره نویسی همان برنامه های قبلی به صرفه نباشد و بخواهیم این برنامه ها با سخت افزارهای جدید همخوانی و سازگاری داشته باشند باید برنامه ای طراحی کنیم که بین این دو برنامه یعنی برنامه قدیمی و راه اندازهای سخت افزارهای جدید قرار بگیرد و بین این دو برنامه ارتباط برقرار کند. به برنامه ای که بین این دو برنامه قرار می گیرد Adapter گویند. حال شاید به نظر برسد که استفاده از Adapter اصلاً نیاز نباشد و می توان واسط یکی از کلاس ها را تغییر داد تا بتواند کار کند، این کار زمانی ممکن است که بتوان به کد کلاس ها دسترسی داشت و تغییر کلاس ها باعث به وجود آمدن مشکل در برنامه نباشد و پیچیدگی برنامه را افزایش ندهد که در اکثر مواقع این عمل به صرفه نیست.

کد این الگو به شرح زیر است.
کد: using System; public class Adaptee { public double SpecificRequest(double a, double b) { return a/b; } } public interface ITarget { string Request(int a); } public class Adapter : Adaptee, ITarget { public string Request(int a) { return "the result is" + (int) Math.Round(SpecificRequest(a, 5)); } }
Adapter دوطرفه

ساده ترین شکل الگوی Adapter شکل یک طرفه آن است که یک کلاس یا اینترفیس Target بوده و کلاس دیگر نقش Adaptee را داشت که تا این قسمت شرح داده شد. حال فرض کنید که می خواهیم هر دو طرف هم نقش Adaptee و هم نقش Target را داشته باشند. به گونه ای که از کلاس Adapter بتوان همه به شکلی استفاده کرد که متدهای هر دو طرف را داشته باشند. در این صورت کلاس Adapter دارای متدها و خصوصیات هر دو کلاس می باشد. یک Adapter دو طرفه می تواند به جای هر دو کلاس Target و Adaptee مورد استفاده قرار بگیرد. برای این کار در زبانهایی مانند ++C که وراثت از چندین کلاس را پشتیبانی می کنند کار آسانی است. به این شکل که کلاس Adapter از دو کلاس دیگر ارث بری داشته باشد
اما در بسیاری از زبان های برنامه نویسی رایج مانند #C و Java ارث بری از چندکلاس پشتیبانی نمی شود. بنابراین این راه حل در این زبان ها پاسخگو نیست. برای این که در این زبان ها از Adapter دو طرفه استفاده کنیم به شکل زیر عمل می کنیم.
کد: public class Adaptee { public double SpecificRequest(double a, double b) { return a/b; } } public interface ITarget { string Request(int a); } public class Adapter : Adaptee, ITarget { public string Request(int a) { return "the result is" + (int) Math.Round(SpecificRequest(a, 5)); } } //////////////////////////////////////////////////////// internal class Program { private static void Main(string[] args) { ITarget aa = new Adapter(); Console.WriteLine(aa.Request(5)); Console.WriteLine((aa as Adaptee).SpecificRequest(8, 3)); } } در کد بالا یکی از اینترفیس ها (IAircraft ) که همان Target است را در کلاس Adapter پیاده سازی می کنیم و از کلاس Adaptee ارث بری می نماییم. ساختار این عمل شبیه به همان استفاده از الگوی Adapter به شکل یک طرفه آن است ولی در استفاده به این شکل عمل می کنیم. همانطور که مشاهده می شود می توان از کلاس Adapter هم به عنوان یک نمونه از Target و هم به عنوان یک نمونه از Adaptee استفاده نمود. مشکلی که در زبان هایی مانند C# یا Java وجود دارد این است که باید Target را به عنوان اینترفیس معرفی کرده و در کلاس Adapter آن را پیاده سازی نمود ولی در زبانی مانند C++ چنین محدودیتی وجود ندارد.
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 5 جمعه 07 تير 1398 نظرات (0)
همیشه وقتی از طراحی بحث میشه ، بیشتر این مسئله هست که چه کسی طراح هست و برای چه کاری طراحی انجام میشود ولی اصل دیگری معمولا همه از یاد می برند و آن هم اصل طراحی هست و اصولی که معمولا باید با ظرافت زیادی در طرح باید استفاده بشه ، طراحی کار هر کسی نیست و هر کسی ذات طراح بودن رو ندارند در ادامه بحث های بتدایی طراح ، طراحی در هر زمینه ای رو میخواهم توضیح بدم تا بیشتر با بنیاد این مسئله آشنا بشوید.

آیا واقعا همه میتوانند طراح باشند ؟

طراحان بی نظیری بودند و هستند و خواهند بود ولی آیا همه میتوانند طراحانی خوب و ایده آل باشند ؟ جواب خیر هست برای اینکه طراحی خوب و ایده آل باشید باید حداقل اصول اولیه یک طراحی را بدانید نه تنها در مورد وب بلکه در مورد هر طراحی باید اصول اولیه را بدانید ، بعد از آن باید حداقل اصول زیبایی در کار را بدانید یا تجربی یاد گرفته باشید .
معمولا افرادی هستند که از لحاظ زیبایی یا ساده گرایی در کار بسیار خلاق هستند در مقابل افرادی هستند که واقعا هیچ ذوق هنری در کار هایشان نیست انگار برای کار معن به دنیا آمده اند و واقعا هیچ ذوقی در کار ندارند ولی افرادی هستند که سر شار از ذوق هنری و استعداد هستند و با کمترین زمان بهترین نتیجه و طرح را عرصه می کنند و واقعا این افراد در این دنیا بسیار ارزشمند هستند چون داشتن خلاقیت در هر کاری بسیار اهمیت داره و زندگی توی این زمان واقعا باید خلاق باشید چون صد یا دویست سال پیش هم مد های مختلفی بوجود آمدند و ابداعات امروزی بودند ولی کاری از نظر همه بی نظیر حساب میشه که واقعا جدید باشه و یا خلاق باشه .
نکته ای که باید بهش توجه کرد اینه که هر کسی در ابتدا طراح عالی نبوده و با مطالعه ، کار کردن و تجربه آموختن و با گذر زمان با استفاده از شخصیتی که داره به این حد از خلاقیت رسیده پس اگر طراح تازه کار هستید نباید خودتون رو دست کم بگیرید به مرور زمان به حدی که واقعا مناسب هست خواهید رسید .


بقیه مقاله در وب سایت -> http://mehrshadonline.com/طراحی
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 10 دوشنبه 06 اسفند 1397 نظرات (0)
بدینوسیله به اطلاع میرساند موسسه هم ترمی با همکاری موسسه بین المللی دانش پژوهان اقدام به برگزاری کلاس های رایگان و مجازی (اینترنتی) با اعطای مدرک رسمی پایان دوره می نماید.

دوره ی در حال ثبت نام: html
دوره های آتی: php,asp,jsp و ...


برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت هم ترمی مراجعه نمایید.
hamtermi.com

نام دوره: آموزش کاربردی html و css


زمان ثبت نام: 5 تیر ماه لغایت 20 تیر ماه 1390
قیمت : رایگان
آغاز دوره: 1 مرداد 1390
مدت دوره: قابل تعیین توسط هنرجویان (حدود ۴ هفته)
این کلاسها به صورت مجازی برگزار می شود. و هنرجویان می توانند با ورود به اینترنت و صفحه مورد نظر جزوه خود را دانلود و یا مشاهده نمایند.
مکان برگزاری دوره: به صورت مجازی و از طریق کلاس اینترنتی
شیوه برگزاری دوره: دانلود جزوه + آزمون پایان دوره + امتیاز پروژه
تاییدیه مدرک: موسسه بین المللی دانش پژوهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت هم ترمی مراجعه نمایید.

hamtermi.com


درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 11 سه شنبه 02 بهمن 1397 نظرات (0)
در سال جدید میلادی انتظارات دنیای طراحی سایت نیز تغییر پیدا کرده است . کاربران دوست دارند تا از قالب های تکراری به سمت ایده های نو سیر کنند و شاهد محیط های دلچسب تری از طراحان سایت هستند .در این بلاگ قصد داریم تا به تازه ترین نکات در حوزه طراحی سایت در سال 2016 بپردازیم علائمی که شاید باعث خواهد شد بازدید کنندگان سایت شما علاقه ی بیشتری به سایت شما داشته پیدا کنند و جذابیت سایت شما را بالا ببرند.
تصاویر تمام صفحه

سعی کنید از تصاویری استفاده کنید که بدون افت کیفیت و رزولوشن تمامی صفحه ی شما را پوشش دهند. زیرا مطالعات نشان داده است عکس های بزرگ توجه بیننده را بیش از عکس های غیر تمام صفحه بخود جلب کرده و و بینندگان بدنبال نکات داخلی تصویر هستند. علاوه بر زیبا تر شدن کار موجب افزایش نرخ وقفه در سایت شما میشود که از دید دانش سئو یک مزیت بحساب می آید زیرا بازدید کننده زمان بیشتری را در سایت شما سپری میکند.

اسپیلیت (تو تکه ) کردن صفحه

اگر شما محصولات یا خدماتی چند نوعی داشته باشید که بعنوان مثال برای آقایان و خانوم ها بصورت جداگانه ارائه و دسته بندی شود, دو تکه کردن تصویر حس اطمینان صحیحی را در بازدید کننده ایجاد خواهد کرد. و او احساس میکند به سرعت به مطلوب خود خواهد رسید.

ویدئو ها

بزرگ ترین عاملی که باعث میشود یک وب سایت در فروش موفق شود و دیگری شکست بخورد حس اعتماد بازدید کننده میباشد . ویدئو ها در طراحی سایت کمک بسیار زیادی به وجود حس اعتماد در بازدید کنندگان خواهد کرد با ویدئو ها میتواند به برند خود اعتبار و ارزش بیشتری ببخشید و به بازدید کنندگان خود در باره ی خود مطالب جذاب نشان دهید.

بیان تجربیات شخصی خریداران شما

استفاده از تجربیات مشتریان شما که در کجا بوده اند نحوهی خرید آنها چگونه بودهو یا نحوه جستجوی و رسیدن به هدفشان در سایت شما و اطلاعاتی نظیر آنها از زبان خودشان که تجربیات آنها نامیده میشوند .پتانسیل خرید و تراکنش بیشتری را در سایر مشتریان جدید شما بوجود می آورد.

طراحی تک ستونی

همانطور که در مطالعات و تحقیقات نشان داده شده است بوسیله ی دوری کردن از ساید بار و طراحی سایت در یک ستون میزان کلیک در سایت خود را افزایش دهید. این کار در بهینه سازی سایت شما تاثیر بسزایی دارد و افزایش رتبه سایت از نتایج این عمل میباشد.

استفاده از جملات کلیدی تصویری

چه عاملی موثر از این تکنیک که خودتان پیشنهادی اغوا کننده به مشتریان خود در غالب یک سوال بدهید. بعنوان مثال "آیا میخواهید درامد شما بیشتر شود؟" یا امثال آن از عوامل جذب مشتریان و کلیک بر آن است.درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 16 دوشنبه 28 آبان 1397 نظرات (0)
همیشه وقتی از طراحی بحث میشه ، بیشتر این مسئله هست که چه کسی طراح هست و برای چه کاری طراحی انجام میشود ولی اصل دیگری معمولا همه از یاد می برند و آن هم اصل طراحی هست و اصولی که معمولا باید با ظرافت زیادی در طرح باید استفاده بشه ، طراحی کار هر کسی نیست و هر کسی ذات طراح بودن رو ندارند در ادامه بحث های بتدایی طراح ، طراحی در هر زمینه ای رو میخواهم توضیح بدم تا بیشتر با بنیاد این مسئله آشنا بشوید.

آیا واقعا همه میتوانند طراح باشند ؟

طراحان بی نظیری بودند و هستند و خواهند بود ولی آیا همه میتوانند طراحانی خوب و ایده آل باشند ؟ جواب خیر هست برای اینکه طراحی خوب و ایده آل باشید باید حداقل اصول اولیه یک طراحی را بدانید نه تنها در مورد وب بلکه در مورد هر طراحی باید اصول اولیه را بدانید ، بعد از آن باید حداقل اصول زیبایی در کار را بدانید یا تجربی یاد گرفته باشید .
معمولا افرادی هستند که از لحاظ زیبایی یا ساده گرایی در کار بسیار خلاق هستند در مقابل افرادی هستند که واقعا هیچ ذوق هنری در کار هایشان نیست انگار برای کار معن به دنیا آمده اند و واقعا هیچ ذوقی در کار ندارند ولی افرادی هستند که سر شار از ذوق هنری و استعداد هستند و با کمترین زمان بهترین نتیجه و طرح را عرصه می کنند و واقعا این افراد در این دنیا بسیار ارزشمند هستند چون داشتن خلاقیت در هر کاری بسیار اهمیت داره و زندگی توی این زمان واقعا باید خلاق باشید چون صد یا دویست سال پیش هم مد های مختلفی بوجود آمدند و ابداعات امروزی بودند ولی کاری از نظر همه بی نظیر حساب میشه که واقعا جدید باشه و یا خلاق باشه .
نکته ای که باید بهش توجه کرد اینه که هر کسی در ابتدا طراح عالی نبوده و با مطالعه ، کار کردن و تجربه آموختن و با گذر زمان با استفاده از شخصیتی که داره به این حد از خلاقیت رسیده پس اگر طراح تازه کار هستید نباید خودتون رو دست کم بگیرید به مرور زمان به حدی که واقعا مناسب هست خواهید رسید .


بقیه مقاله در وب سایت -> http://mehrshadonline.com/طراحی
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 38 پنجشنبه 05 مهر 1397 نظرات (0)
سلام خسته نباشید . ماه رمضان مبارک

انشالله از این ماه قول بدیم توی زندگی هم سرک نکشیم . سرمون تو کار خودمون باشه

------------------

دوستان ایندفه سورس تبچی اختصاصی خودمو میزارم طراحی و کد نویسی خودم هست به زبان پایتون

این دیلیت اکانت نمیشه و حالا اگر مشکلی داشت اعلام کنید

روش نصب به شرح زیر هست


# Lets install the majol.


sudo apt-get install python-setuptools

sudo apt-get install python-pip

sudo apt-get install python-redis

sudo pip install pyTelegramBotAPI

sudo pip install pyTelegramBotAPI --upgrade
sudo apt-get update

sudo apt-get install python2.7

sudo pip install pytelegrambotapi py==1.4.29 pytest==2.7.2 requests==2.7.0 six==1.9.0 wheel==0.24.0

# Lets install the bot.
cd $HOME
git clone https://github.com/kiavaco/tabchiapi.git
cd tabchiapi && cd bots
screen python tabchi1.py
# Edit THis File tabchi1.py

Line 18,31,39,47,59
Put Your ID Sudo , and token


توکن و ایدی عددی خودتون قرار بدید و روی سرور های Ubuntu 14 به بالا نصب کنید و پیش نیاز هاشو نصب کنید اگر مشکل سرور داشتید خصوصی اعلام کنید


ربات Api هست و تبچی


و البته شیشه ای

امیدوارم راضی باشید دکمه تشکر یادت نره!!!!
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 30 يكشنبه 01 مهر 1397 نظرات (0)
به نام خداوند بخشنده مهربان

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز حاضر در انجمن ...
دوستان ، در این تاپیک ، با ارائه یک سری کتاب های PDF و همچنین آموزشات دیگر ، سعی میکنیم تا به مفاهیم زبان های مختلف برنامه نویسی + آموزش و یادگیری اونها بپردازیم . دوستان توجه بفرمایید که این آموزشات توسط بنده گرد آوری شده اند ، اما نوشته شده توسط من نیستن ، بلکه از سراسر وب و به خصوص از سایت های معتبر برنامه نویسی تهیه ، تدارک و جمع آوری شدن . لذا اگر هر گونه مشکلی در خصوص فایل های قرار داده شده ، موجود بود ، لطفا در تاپیک اعلام کنید تا بررسی بشه و با کمک همدیگه موارد و مشکلات رو برطرف کنیم .

دوستان ، لطفا توجه داشتید باشید که در این تاپیک ، هر چند ساعت یکبار آموزشی جدید قرار میگیره و سعی میشه که آموزشات قبلی هم تا جایی که امکان داره بروز بشن و از منابع گوناگون آموزش ها رو قرار بدیم تا کیفیت کلی کار برای دوستان افزایش پیدا کنه .------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بخش اول : آموزش زبان برنامه نویسی HTML & HTML5 :

HTML - لینک دانلود : https://goo.gl/aWJW6z
HTML5 - لینک دانلود : https://goo.gl/zZPwFKبخش بعدی آموزش ها که در خصوص زبان های دیگر هست ، تا ساعاتی دیگه قرار میگیره . همونطور که گفته شد ، این تاپیک ، هر چند ساعت یکبار ، آپدیت و بروز رسانی میشه . امیدوارم آموزش ها مورد استفاده دوستان قرار بگیره و با نظرات خودشون ، باعث بیشتر مفید بودن تاپیک بشن . ممنون
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 28 يكشنبه 11 شهريور 1397 نظرات (0)
سلام ؛ وقت بخیر
قبل از شروع : اگر در جای مناسب تاپیک نزدم ممنون میشم مدیران انتقال بدند
بعد از استقبال از تاپیک اشتراک رایگان فیلیمو گفتم بیام یه تاپیک برنامه نویسی رایگان برای دوستان گل انجمن باز کنم
تخصص بنده زبان های c#-java-basic برای ویندوز و html-css-php-javascript برای وب هستش . که البته زبان های دیگه هم مثل perl-python-pascal-go-c++-nodejs و ... هم کار میکنم ولی نه به صورت تخصصی
قصد نه خودنماییه نه کسب طرفدار و هوادار . سایر دوستان که میخوان تاپیک رو به حاشیه بکشن نیان اصن تو تاپیک این دستور یا تهدید نیست یه خواهشه
فقط سه نکته هست قابل توجه دوستان که باید اعلام کنم :
ولی یه خواهشی دارم ازتون . دوستانی که میتونن هزینه کنن و مشکل مالی ندارن لطفا اینجا درخواست چیز رایگان نکنند . اینطوری میشه زرنگ بازی . چون من از وضع مالی درخواست کننده ها خبردار نیستم و نمیخوامم که باشم ولی خب مسلما وقتی دوستی که مشکل مالی نداره درخواستی کنه من تا زمان انجام دادن درخواست ایشون نمیتونم درخواست سایر دوستان که واقعا نیازمندن رو انجام بدم
لطفا فقط درخواست هاتون در زمینه های برنامه نویسی سمت کلاینت و سرور باشه
قوانین هم داره تاپیک که باید اعلام کنم :
پیام خصوصی ارسال نکنید . بعد از شرکت در تاپیک میتونید پیام خصوصی ارسال کنید
بازم میگم سایر دوستان که میخوان تاپیک رو به حاشیه بکشن نیان اصن تو تاپیک این دستور یا تهدید نیست یه خواهشه
آخرش سر این تاپیک رایگان بن میشم دائمی
برای تشکر کافیست روی دکمه تشکر کلیک کنید این امر باعث دلگرمی ما می شود
با احترام.
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 51 پنجشنبه 08 شهريور 1397 نظرات (0)
طراحی سایت حرفه ای فراتر از چیدمان ساده محتواست! گاهی این تصور در مورد طراحی سایت حرفه ای وجود دارد که تخصص در برنامه نویسی اولویت است، اما کار به اینجا ختم نمی شود. طراحی سایت حرفه ای باید طی سریعترین زمان ممکن پیام مورد نظر را به کاربر یا بازدیدکننده منتقل کند قبل از اینکه کاربر تصمیم به خروج از سایت بگیرد.


گزینه های زیادی (سایت) برای انتخاب کاربر در دسترس می باشد، کاربران به شدت کم حوصله هستند و ترجیح میدهند خیلی سریع و خلاصه به اطلاعات یا محتوایی دسترسی داشته باشند که به دنبال آن هستند. برای فراهم ساختن چنین شرایطی مهارت و تخصص برنامه نویسی در طراحی سایت کافی نیست!!
طراحی سایت حرفه ای فراتر از چیدمان ساده محتوا

سال ها پیش، زمانی که رقابت و تعداد سایت های اینترنتی تا این حد گسترده نبود، چند سایت محدود و ساده در تحویل محتوا به کاربران فعالیت داشتند. طراحی این سایت ها بسیار ابتدایی و فاقد جلوه های ویژه طراحی سایت یا ترفندهای تخصصی امروز بود! محتوا در یک چهارچوب کلی و ساده در اختیار کاربر قرار میگرفت.


با گذشت زمان : پیشرفت علم و دانش طراحی سایت ، گسترش سایت ها و رشد کاربران اینترنتی ؛ دنیای طراحی و مدیریت سایت را متحول کرد. شیوه نامه های آبشاری یا سی اس اس (به انگلیسی: CSS: Cascading Style Sheets) تحولی نو در زمینه آرایش محتوا خلق کرد. سیستم های وبلاگ نویسی یا مدیریت محتوای رایگان مانند وردپرس،نیوک،جوملا،دروپال و… برای استفاده عموم منتشر شدند و… . حالا شما می توانید ظرف چند کلیک ساده ؛ سایتی ایجاد کنید، قالبی برای چیدمان محتوا برگزینید و از مدیریت محتوا لذت ببرید!!! نتیجه امر ؛ طراحی سایت حرفه ای فراتر از چیدمان ساده محتواست، چرا که روش های از پیش آماده ای برای چیدمان ساده محتوا در دسترس است.
فرآیند طراحی سایت حرفه ای

نقطه تمرکز اصلی، کاربران هستند. موضوعاتی مثل سلیقه مالک سایت ، در طراحی سایت حرفه ای دخالت نخواهد داشت، مالک سایت یک یا چند نفر است اما کاربران می توانند تا میلیون ها نفر جمعیت را تشکیل دهند!!


بررسی کاربران هدف در طراحی سایت حرفه ای

موضوع و محتوای اصلی سایتی که قرار است طراحی شود، برای کدام گروه از کاربران منتشر خواهد شد؟ کاربران را از نظر سطح اطلاعات و دانش فنی کار با اینترنت، سن، جنسیت، میانگینی از نیازهای سلیقه ای و… چگونه ارزیابی می کنید؟ جهت درک بهتر، مثالی ساده از یک دسته بندی کاربری را بررسی می کنیم :


سایتی با موضوع و محتوای مشاوره کنکور را جهت طراحی مدنظر بگیرید ؛ کاربران هدف نیاز به تفکیک جنسیتی خاصی ندارند، از نظر سنی بیشترین مخاطب بین ۱۸ الی ۲۶ سال خواهد بود، احتمالا اکثر مخاطبان از نظر روانشناسی استرس مربوط به کنکور را تجربه می کنند، وقت برای آنها بسیار ارزشمند است، اکثر آنها اطلاعات عمومی اولیه، جهت استفاده از اینترنت را دارا هستند و بسیاری ویژگی های دیگر… .


طراحی سایت حرفه ای با فرآیند های رابط کاربری و تجربه کاربری

UI رابط کاربری (User Interface) و UX تجربه کاربری (User Experience) مهمترین عناصر پیاده سازی و اجرای طراحی سایت حرفه ای هستند. علاوه بر موضوعات عمومی مورد توجه رابط کاربری و تجربه کاربری لازم است عوامل شناختی کاربر که در بخش قبلی به آن اشاره شد، در این دو مقوله گنجانده شود.


رابط کاربری یک میانجی بین انسان و ماشین است. رابط کاربری، بخش دیدنی و قابل لمس یک ابزار است که کاربر مستقیماً با آن سر و کار دارد. رابط کاربری تعامل و ارتباط میان دستورات انسانی و رایانه ای را فراهم می کند.


تجربه کاربری به بیان ساده ؛ یعنی ایجاد حس خوب در کاربر. یعنی محصول یا سرویس طوری طراحی شود که کاربر بفهمد دقیقا همان چیزی هست که او میخواهد.بخش های مختلفی مانند استفاده راحت ، سودمندی و فایده ، رابط کاربری (UI) و بسیاری موارد دیگر درکنار هم میتوانند آن تجربه خوب را برای کاربر بسازند. در طراحی تجربه کاربری ، باید کاربرانتان را بشناسید (در بندهای قبلی به این موضوع پرداخته شد) تا بتوانید محصول یا سرویسی را طراحی کنید که آنها را شگفت زده کند و احساس آرامش و خوشی هنگام استفاده از محصول شما داشته باشند.


بهینه سازی در طراحی سایت حرفه ای

معمولا عده زیادی تصور می کنند بهینه سازی سایت همان سئو است!! بدون شک بهینه سازی سایت در سئو تاثیرگذار خواهد بود، اما اقداماتی گسترده و فراوان را شامل می شود که به هیچ عنوان نمی توان بهینه سازی سایت را سئو تلقی کرد. بهینه سازی سایت از طریق فشرده سازی اسکلت اجرایی ، کاهش حجم تصاویر و… در سئو نیز تاثیر گذار خواهد بود.


اما برخی دیگر از اقدامات گسترده بهینه سازی سایت ارتباط مستقیمی با سئو ندارند ، به عنوان مثال افزایش و بهینه سازی امنیت ، امنیت و ساختار ارتباط با بانک اطلاعاتی و… موضوعات پشت صحنه ای هستند که تاثیر خاصی در مبحث سئو نخواهند داشت.
سئو در طراحی سایت حرفه ای

در بندهای قبلی اهمیت تجربه کاربری (UX)، به نحوی که کاربر را تحت تاثیر قرار دهد، کوتاه مورد بررسی قرار گرفت. در طراحی سایت حرفه ای محتوا باید به گونه ای آرایش شود که علاوه بر تاثیر در کاربران انسانی، ربات ها نیز به نحو مطلوب توانایی شناسایی و بررسی محتوا را داشته باشند.


کاربران انسانی دارای قدرت درک ، احساس ،… هستند، اما ربات هایی که وظیفه بررسی محتوای شما را بر عهده دارند دارای این قدرت های انسانی نیستند. هنگامی که شما قصد دارید متنی را برای کاربران انسانی مهمتر جلوه دهید، اینکار با تغییر رنگ هم امکان پذیر است اما ربات ها این موضوع را درک نخواهند کرد. لذا ساختاری به نام سئو در دسترس شماست تا بر اساس آن به بهترین نحو ممکن محتوا را به ربات ها معرفی کنید.
فرآیند طراحی سایت حرفه ای و بیشتر …

موراد بیان شده، مهمترین عوامل کلیدی در طراحی سایت حرفه ای بشمار می روند، اما هنوز هم کار به اینجا ختم نمی شود!!! بسیاری موضوعات و مراحل متنوع دیگری در فرآیند طراحی سایت حرفه ای مورد بررسی،تحلیل،برنامه ریزی و آزمایش قرار می ***د. برای حرفه ای خطاب کردن یک محصول ، سرویس ، سایت ، … باید حرفه ای تصمیم بگیرید و حرفه ای عمل کنید.

منتشر شده در : آناتاج بلاگ » طراحی سایت حرفه ای چگونه است
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 8 سه شنبه 23 مرداد 1397 نظرات (0)
اگر علاقمند باشید تا بین ستون‌های یک گرید فاصله ایجاد کنید، باید از offset استفاده کرد. یک مثال:


کد PHP:   <div class="container">
<h4 class="alert alert-info">ایجاد فاصله بین ستون‌ها</h4>  
<div class="row">
<div class="col-lg-3 col-sm-4">
col-lg-3 col-sm-4
</div>
<div class="col-lg-8 col-lg-offset-1 col-sm-7 col-sm-offset-1">
col-lg-8 col-lg-offset-1 col-sm-7 col-sm-offset-1
</div>
</div>   <!-- end row -->     
  </div 
اگر در حالت معمولی، دو ستون با تعاریف col-lg-3 و col-lg-9 تعریف شده‌اند، می‌توان از ستون دوم یک واحد کم کرد و یک واحد به آفست آن افزود تا از ستون کناری فاصله بگیرد. آفست از سمت چپ ستون عمل می‌کند و اگر از نسخه RTL استفاده می‌کنید، از سمت راست.
علت اینکه در اینجا هم از col-lg استفاده شده و هم از col-sm، در قسمت 1 توضیح داده شد. می‌خواهیم این ردیف حتی در بازه sm نیز دو ستونی نمایش داده شود.
درباره دیگر زبان ها ,
منیجر بازدید : 28 شنبه 06 مرداد 1397 نظرات (0)
طراحی وب سایت تنها در قسمت های فنی آن محدود نمی شود. بلکه شامل بخش های مختلفی می باشد تا نهایتا تاثیر و نتیجه دلخواه حاصل شود. از جمله این بخش ها، دقت در روانشناسی طراحی وب سایت است. این امر به منظور بهبود طراحی صورت می گیرد. اگر در زمان طراحی به روانشناسی طراحی دقت نشود، مطمئنا تاثیر زیادی بر مخاطبان نخواهد داشت. بازدیدکننده های سایت نیز هیجان زیادی برای مطالعه محتواها و بازدید از صفحات سایت ندارند.

اگر در رفتارها و تعاملات روزانه خود دقت کنیم، متوجه تاثیر علم روانشناسی بر تمامی زوایای زندگی خواهیم شد. حال که صحبت از طراحی وب سایت و برقراری ارتباط با جمع وسیعی از کاربران اینترنتی شده است، بی شک تاثیر این عامل بیشتر می شود. در واقع به دلیل رقابت تنگاتنگی که میان وب سایت ها بوجود آمده است، جذب کاربران براحتی انجام نمی شود و نیاز به رعایت تمامی تکنیک های طراحی سایت دارد. در زیر به طور مجزا به بحث تاثیر روانشناسی در بهبود طراحی سایت می پردازیم.
1- تاثیر رنگ در بهبود طراحی وب سایت
براساس تحقیقاتی که در مورد رنگ ها صورت گرفته، مشخص شده است که در زمان ارتباط با مشتری، بین 62 تا 90 درصد مواقع این رنگ ها هستند که حرف اول را می زنند. در واقع مشتریان قبل از دقت در نوع محصول و کیفیت آن، به رنگ توجه دارند. در رابطه با سایت و صفحات آن نیز وضعیت به همین صورت است. در واقع بازدیدکننده قبل از اینکه به محتوای سایت نظری داشته باشد، ترکیب رنگ ها را می نگرد. تاثیر رنگ ها بر ذهن بازدیدکننده به شکل خودکار رخ می دهد. در واقع اثرات رنگ بر ناخودآگاه بازدیدکننده تاثیر می گذارد.
برای مثال رنگ های آبی موجب حس امنیت و آرامش در مخاطبان می شود. رنگ زرد حس هیجان و نشاط را در مخاطب شکل می دهد و رنگ سبز احساس خلاقیت را به بازدیدکننده منتقل می کند. سایر رنگ ها نیز تاثیر خاص خود را بر روی ذهن کاربران بر جای می گذارند. در حالی که مخاطب نسبت به این تاثیر اطلاعی ندارد و تنها نتیجه آن را احساس می کند. شرکت طراحی سایت
1- استفاده از کارهای گرافیکی در سایت
استفاده از تصاویر و کلیپ های گرافیکی در سایت نیز روش دیگری برای تاثیرگذاری بر مخاطبان می باشد. برای ترقیب مخاطبان به انجام کاری، می توان از روش های خاصی استفاده کرد. از جمله استفاده از رسانه های غنی شده و گرافیکی از قبیل فیلم و تصویر است که می تواند تعامل میان مدیران و کاربران و تاثیر آنها را بیشتر کند.
2- خودداری از شلوغی
شلوغی و زیاد بودن گزینه هایی که مخاطب مجبور به انتخاب یکی از آنهاست، از جمله دلایل کاهش تعداد بازدید کننده های سایت می باشد. بنابراین باید تعداد گزینه های پیش روی مخاطبان را کمتر کرد. استفاده کمتر از دکمه های جابه جایی و گزینه های انتخاب به کاربران کمک می کند تا سریع تر انتخاب کنند. اگر سایت یک فروشگاه اینترنتی است، این نکته اهمیت بیشتری پیدا می کند.
3- قالب نوشتاری
مخاطبان علاقه زیادی به متن های عریض و طویل ندارند. آنها می خواهند متن های کوتاه و کم عرض را در مدت زمان کمتری مطالعه کنند. بنابراین بهتر است در زمان طراحی سایت به قالب آن توجه کرد. ضمن اینکه بعدها در فرآیند تولید محتوا نیز باید بین پاراگراف ها فاصله گذاشته شود تا مخاطب براحتی مطالب را مطالعه کند.
4- خیره کردن
برای تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان می توان آنها را به یک سمت خیره کرد. برای این کار کافی است از علائم و روش های اشاره به آن موضوع استفاده شود. استفاده از پیکان، فلش یا هر علامت دیگری که مخاطب را به یک سمت هدایت می کند، تاثیر زیادی بر تمرکز و خیره شدن او دارد.
5- ارتباط با رویدادها
رویدادها و مناسبت ها نیز روش دیگری برای تاثیرگذاری بر مخاطبان می باشد. برای مثال در زمان اعیاد مذهبی می توان از رنگ های متناسب با روزها استفاده کرد. برای مثال جشن نیمه شعبان و استفاده از گل های نرگس، یکی از نکات روانشناسی برای تاثیر بر مخاطبان می باشد.
طراحی وب سایت
شرکت طراحی سایت
درباره دیگر زبان ها ,

تعداد صفحات : 2

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari

 • هاست اشتراکی ایران

 • فروش (46) دامنه رند آی آر هرکدام 15
  آمار سایت
 • کل مطالب : 231
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 15
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2,598
 • باردید دیروز : 2,283
 • بازدید هفته : 12,884
 • بازدید ماه : 114,598
 • بازدید سال : 626,888
 • بازدید کلی : 2,033,095