loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. گفتگوی آزاد
منیجر بازدید : 0 شنبه 28 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 1 شنبه 28 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 0 يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
ولادیمیر بعرطش، رئیس شورای فدرال روسیه اعلام کرده که قرار است پارلمان هفته آینده قانون جنجال برانگیزی را درباره ازدواج دختران روس با مردان خارجی به بحث و بررسی بگذارد.
وی گفت: براساس این قانون به هر خارجی که با یک دختر روس ازدواج کند 15 هزار دلار آمریکا و تابعیت روسیه داده می شود.

:D
عجب..

کامنت های خنده دار اینجا
البته از یک جهت گریه هم داره..
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
سلام خدمت دوستای گلم.

من چند وقت پیش یه کاری واسه یکی از اعضای شاپ کیپر انجام دادم.کار رو تحویل دادم و قرار شد چند روز بعد پولش رو که حدود 70 تومان بود به حسابم بریزه . ولی الان سه هفته است که خبری نیست ازش.

آیدی من رو هم ایگنور کرده .
تلفن هامو هم جواب نمیده .

با یه ایدی دیگه بهش پیام دادم دیدم جواب داد . گفت کار شما به درد ما نخورده و ما ازش استفاده نکردیم . واسه همین هیچی پول بهت نمیدم . همین .
(در حالی که من براشون نمونه کار فرستادم و خیلی هم خوششون اومده بود )

مدرک هم به اندازه کافی دارم که به وقتش همه رو قرار میدم همینجا.


حالا . . . اگه شماجای من بودید چیکار میکردید؟
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره چیست؟

همانطور که می دانید منظور از مشاوره در واقع آگاه ساختن ،مصاحبه کرد و مشورت کردن در زمینه های گوناگون می باشد که هدف اصلی مشاوره، راهنمایی و یاری رساندن اصولی به افرادی است که در هر زمینه ای و بنا به هر دلایلی قدرت تصمیم گیری و برنامه ریزی و مدیریت بحران را ندارند.منظور از مشاوره اصولی چیست؟ مشاوره ای که ترکیبی از نصیحت کردن و تعیین تکلیف کردن را نداشته باشد و مشاور در مشاوره دادن نقش کمک کننده را داشته باشد نه وادارکننده.
مشاور تحصیلی چه وظایفی دارد؟

مشاوره انواع گوناگونی دارد و در زمینه های مختلفی می توان از مشاور جهت مشورت استفاده کرد. اما طی سال های اخیر یکی از انواع مشاوره که طرفدار زیادی پیدا کرده است مشاوره تحصیلی می باشد. مشاور تحصیلی به مسائل درسی مربوط به دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی و در زمینه های مربوط به آن از جمله: برنامه ریزی کنکور ، انتخاب رشته و کمک به انجام انتخاب رشته اصولی ، راهنمایی شغلی ، آگاهی دادن در خصوص شرایط تحصیلی در مدرسه و دانشگاه ها ، بررسی افت تحصیلی، آموزش شیوه های صحیح مطالعه ،روش های تقویت حافظه و کاهش اضطراب و یا موضوعات دیگر می پردازد.مشاور در مشاوره تحصیلی می بایست ضمن دارا بودن مهارت و صلاحیت های علمی خود مراجع را در جهت شناخت خود و نیاز های خود و همچنین رفع درگیری های ذهنی مربوط به مسائل درسی یاری دهد.
مشاوره تحصیلی تلفنی

در سال های اخیر به دلیل افزایش تقاضا و همچنین افزایش داوطلبان جهت شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه هایی از جمله دانشگاه های سراسری، آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور در مقاطع تحصیلی مختلف، درصد تقاضای بالایی از سمت داوطلبان به مشاوره تحصیلی نیاز بیشتری احساس شد.بنابراین اقداماتی در جهت اشاعه و گسترش مشاوره تحصیلی برای داوطلبان در مقاطع تحصیلی مختلف در نظرگرفته شد که مشاوره تحصیلی تلفنی از جمله ی این اقدامات بود.به همین جهت مشاوره تحصیلی تلفنی در حال حاضر از بهترین و پر طرفدار ترین مشاوره ها نسبت به دیگر مشاوره ها در زمینه های مختلف به شمار می رود.
همچنین دریافت مشاوره از یک مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی مجرب به دلایل گوناگونی مزایای بیشتری نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری دارد.از جمله این مزیت ها می توان به عدم محدودیت مکانی و زمانی و هزینه پرداختی مناسب جهت استفاده تمامی اقشارر داوطلبان می باشد که این مورد نیز می تواند از امتیازات مشاوره تحصیلی تلفنی به شمار آورد.ضمن اینکه داوطلبان می توانند ازز طریق مشاوره تحصیلی تلفنی، بسیاری از موارد تحصیلی را فراگیرند.
در چه مواردی می توان از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کرد؟

به وسیله مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از مسائل مربوط به تحصیل در مقاطع مختلف در ارتباط باشید که در زیر به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
1- آگاهی از زمان ثبت نام آزمون های دانشگاه های سراسری، آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی در مقاطع کاردانی به کارشناسی ،کارشناسی ارشد-دکتری
2- اطلاع از بهترین منابع آموزشی و کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی در مقاطع مختلف (کتاب-جزوه)
3- آگاهی از شرایط پذیرش با آزمون و بدون آزمون دانشگاه ها
4- انجام انتخاب رشته دانشگاه های سراسری، آزاد، پیام نور و…
5- آگاهی از زمان برگزاری آزمون های تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیاد، تافل و آیلتس
6- آگاهی از شرایط ادامه تحصیل مشمولین نظام وظیفه و معافیت تحصیلی
7- آگاهی از رتبه های قبول شده در آزمون های سال های گذشته
8- راهنمایی گرفتن در تخمین رتبه و تراز در تمامی آزمون ها
9- آگاهی از نحوه برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی کنکور به صورت تلفنی
10- آگاهی از نحوه و شرایط ثبت نام بازماندگان از تحصیل
11- آگاهی از بهترین مدارس دولتی ،تیزهوشان،غیر انتفاعی
12- آگاهی از زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ها
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
درود

عزیزان آیا نرم افزاری رو می شناسید که توانایی ساخت شماره های رندوم جهت کد دادن به کالا ها را داشته باشد؟ تنها توانایی ساخت شماره های رندوم را داشته باشد کفایت می کند.

با تشکر
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 شنبه 21 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
پيشرفت‌های ایران در زمینه‌های مختلف علم و فناوری طی سال‌های گذشته موجب اعمال محدوديتهای مختلفی علیه کشور شده اما مدتی است به نظر می‌رسد در کنار تحریم‌های موجود، موج جدیدی از حملات و دشمنی‌ها در زمینه فناوری‌های اطلاعاتی و در فضای مجازی آغاز شده و این بار محدوديت‌ها از طریق این عرصه هم اعمال می‌شود.

تلاش غرب براي جلوگيري از پيشرفت ملت‌ها و به ويژه ايران با اعمال محدوديت‌ها بحث تازه‌اي نيست و اگر به حافظه‌ي تاريخي خود رجوع كنيم، به خوبي درمي‌يابيم كه حتي در دوره‌های حکومت پهلوي و حتي پيش از آن و در زمان راه‌اندازي راه‌آهن هم تلاش‌هاي متعددي صورت مي‌گرفت تا ايران به نوعی از حركت همپاي كشور‌هاي غربي باز بماند.

اگرچه اين قصه قديمي هم‌چنان ادامه دارد و اكنون دولت‌هاي مختلف و به ويژه دولت آمريكا سعي دارند، به هر نحوي كه شده در برابر پيشرفت‌هاي هسته‌اي ايران قدعلم كنند، اما در اين ميان تبديل دنيا به دهكده‌اي مجازي شيوه‌اي جديد پيش‌روي آنها گذاشته و اين بار بخش عمده‌اي از توجهات به فن‌آوري‌هاي نوين جلب شده است. از همين رو هراز چند گاهي در كشور شاهد حملات سايبري متعدد هستيم و بخش‌هاي حساس كشور از جمله نفت و صنعت با بد‌افزار‌هايي چون فليم و استاكس نت و ... مورد حمله قرار مي‌گيرند.

وقتي برند تجاري سياسي كاري مي‌كند...

به گزارش ایسنا، در كنار اين اتفاقات چند روز پيش اتفاق جالب ديگري نيز رخ داد که می تواند سرآغازی برای نوعی جدید از دشمنی‌ها باشد. هفته گذشته در خبرها منتشر شد كه نمایندگی شرکت اپل در يكي از شهرهاي آمريكا از فروش آي‌پد اين شركت به يك ايرانی مقيم آمريكا خودداري كرده و دليل آن را اين‌گونه بيان كرد كه اين شركت از ارائه‌ي خدمات به ايرانيان منع شده است.

حتي فروشنده اين شركت که با اعتراض دختر جوان و برخی نمایندگان رسانه‌های جمعی مواجه شده بود با نشان‌دادن بخشنامه‌اي داخلي خطاب به دختر جوان اظهار مي‌كند كه براساس اين بخشنامه اين شركت نه تنها از ارائه‌ي خدمات به ايران، بلكه از فروش محصولات خود به كوبا، كره شمالي، سودان و سوريه نيز منع شده است.

در اين ميان اگرچه گفته مي‌شود در نهايت فروشندگان اپل و كارمندان بخش فروش پس از معذرت‌خواهي از دختر جوان به او وعده‌ي خريد آنلاين آي‌پد اپل را داده‌اند، اما با اين حال سوالي كه باقي مي‌ماند، آنكه واقعا مرز اين تحريم‌ها با حقوق بشر كجاست و شركت‌هاي مختلف بر چه اساس نسبت به اين موضوع اقدام مي‌كنند؟ اين درحالي است كه دولتمردان غربي همواره در برابر پرسش‌ها و تذكراتي درباره نقض حقوق بشر در دل اين تحريم‌ها عليه كشورها، مدعي شده‌اند كه حواسشان به رعايت حقوق بشر هست. اما اقدام اخير وجهي منبعث از تحريم‌ها را بروز داد كه حتا گروه‌ها و افراد بسياري در خود آمريكا به‌تندي به موضوع واكنش نشان داده و حتا خواهان برخوردهاي قضايي با شركت يادشده و اخراج كاركنان مؤثر در موضوع شده‌اند. البته شركت اپل در سال‌هاي اخير با موضوع حقوق بشري ديگري هم در زمينه استثمار كاركنان سازنده محصولات اين شركت در كشور چين بوده است.

به هر حال براساس متن آخرين قطعنامه‌هاي آمريكا عليه ايران، تحريم ايران شامل ارائه‌ي كالاهايي مي‌شده است كه در زمينه‌هاي مرتبط با موشك‌هاي باستيك، سرمايه‌گذاري در معادن اورانيوم، سلاح‌هاي سنگين نظير تانك، خودروهاي زرهي، ناو، جت و هلي‌كوپتر‌هاي جنگي و سيستم‌هاي موشكي بوده است.

البته براساس قوانين تجارت جهاني هم، ابررايانه‌هاي قوي‌تر از 190 ميليارد عمل در ثانيه نيز به عنوان كالاهاي راهبردي و داراي پتانسيل به‌كار برده شدن در محاسبات شبيه‌سازي هسته‌اي محسوب شده‌اند و فروش آنها به كشور‌هايي چون ايران تحريم شده است، اما اين سوال مطرح مي‌شود كه آيا واقعا آي‌پد‌هاي اپل داراي چنين ويژگي‌هايي بوده‌اند كه چنين برخوردي با مشتريان ايراني آنها به عمل آمده است؟!

اين درست است كه بر اساس قوانين داخلي گفته مي‌شود صادرات، فروش يا تامين مستقيم و غيرمستقيم محصولات اپل از آمريكا بدون اجازه قبلي از سوي دولت ممنوع است و افراد نمي توانند از ايران سفارشي به اين شركت دهند اما اين مساله هم جاي سوال دارد كه كدام بخش از اين قوانين ايرانيان ساكن در هر نقطه از جهان را از استفاده از اين محصولات منع كرده است.

حتا اين موضوع چنان بي قاعده صورت گرفته كه سخنگوي وزارت خارجه آمريكا نيز نسبت به آن واكنش نشان داده و خاطرنشان كرده است: آمريكا هيچ قانون يا استراتژي خاصي وضع نكرده كه به موجب آن شركت اپل يا هر كارخانه‌ي ديگري از فروش محصولاتش در ايالت متحده منع شود، حتي اگر اين فرد شهروندي ايراني باشد.

نكته ديگر آنكه اگرچه اين شركت به يك باره در نمايندگي خود چنين برخوردي با ايرانيان مي‌كند اما از سوي ديگر از بازارهاي داخل ايران سود جسته و به طور غير مستقيم تمام محصولات خود را در اين كشور عرضه مي‌كند؛ چرا كه براساس آمارهاي منتشر شده گفته مي شود بيشترين ميزان فروش محصولات اين شركت در خاورميانه در بازار ايران صورت مي‌گيرد و از دست دادن چنين بازاري نمي تواند منطقي و سودآور باشد. هرچند بازار اپل در ايران بيشتر به‌صورت قاچاق است، اما قطعا براي دست‌اندركاران اين شركت، يك بازار حساب‌شده است. نكته جالب تر آنكه اين شركت در سري جديد سيستم عامل‌هاي تلفن همراه خود از زبان فارسي هم پشتيباني كرده و به صورت طبيعي زبان فارسي در گوشي‌ها نصب شده است.

اما در جديدترين اقدام، شرکت مایکروسافت نيز لیست 180 کشوری که مردم آن‌ها به اپلیکیشن‌های ویندوز فون 8 دسترسی دارند را اعلام کرده و این در حالی است که نامی از ایران در این لیست دیده نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، انتظار می‌رود ویندوز فون 8 مایکروسافت در پائیز سال جاری روانه بازارهای جهانی شود و 180 کشوری که مایکروسافت نام آنها را اعلام کرده است قادر خواهند بود به اپلیکیشن‌های آن دسترسی داشته باشند.

افغانستان، مراکش، باهاماس، جمهوری دومنیکن، لیبی، سری لانکا و اوگاندا و 173 کشور دیگر از جمله کشورهایی هستند که ویندوز فون 8 در آن‌ها عرضه خواهد شد و متاسفانه در حالي كه نام تمامی کشورهای همسایه ایران از جمله عراق و پاکستان نیز در این لیست به چشم می‌خورد، نام ايران در ليست مايكروسافت غايب است.

مروري كلي بر تاريخچه تحريم‌ها

در اولين دور از تحريم‌هاي پس از انقلاب و در سال 58 واردات محصولات ايراني به غير از هداياي كوچك، مواد اطلاعاتي، مواد غذايي و برخي انواع فرش‌ها به آمريكا ممنوع اعلام شد.

در سال 1374 هم بيل كلينتون رييس جمهور وقت آمريكا دستور داد كه شركت‌‌هاي آمريكايي از سرمايه‌گذاري در صنعت نفت و گاز ايران و تجارت با ايران خودداري كنند، اما در همين سال كنگره‌ي آمريكا قانوني را تصويب كرد كه به موجب آن دولت آمريكا موظف شد كه شركت‌هاي خارجي كه بالاي 20 ميليارد دلار در سال در بخش انرژي ايران سرمايه‌گذاري كرده‌اند، تحريم كند.

اين قانون در سال 2006 به مدت پنج سال تمديد شد و علاوه بر آن در اكتبر 2007 واشنگتن سه بانك ايراني را نيز به ليست تحريم‌هاي خود اضافه كرد، اما در نهايت 24 ژوئن 2010 كنگره‌ي آمريكا تحريم‌هاي همه‌جانبه شديدي را عليه ايران تصويب كرد كه هدف آن فشار به بخش‌هاي مالي و انرژي ايران بوده و شركت‌هاي خارجي را كه با ايران روابط تجاري داشته، در بر مي‌گرفت. اكنون نيز همچنان به طور دائم تلاش‌ها براي تشديد اين تحريم‌ها ادامه دارد و به طور مستمر با قطعنامه‌هاي مختلف محدوديت‌هاي بيشتري در اين زمينه اعمال مي‌شود.

http://www.ictna.ir/news/archives/043048.htmlدرباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 شنبه 21 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
سلام دوستان
ممنون میشم یه وقت کوچولو بزارین و سایت www.citypedia.ir رو از نظر واکنش گرایی تو رزولیشنهایی که دم دستتون هست چک کنین و نتیجه رو اعلام کنین بهم
بی زحمت داخل پست ها هم برید اه امکانش هست
ممنون میشم
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 شنبه 21 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 2 چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
اول: هيچ كس نمي تواند پوشه اي بنام CON در هيچ كجاي ويندوز ايجاد كند!!!

همين حالا امتحان كنيد و سعي كنيد فولدري بنام CON ايجاد كنيد.

مي گويند اين موضوع را هندي ها كشف كرده اند


دوم: برنامه ورد را باز كرده و عبارت زير را تايپ كرده و enter بزنيد و ببينيد چه اتفاقي مي افتد.

(99 ,200) rand=

ميگويند اين مورد رو برزيلي ها كشف كردند . خدا عالمه .
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 1 دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
پایگاه خبری پلیس: چند روزی است تصویری در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که ظاهرا اخطاریه‌ای است که از طرف پلیس فتا برای یک کاربر ارسال شده است، هرچند با اندک دقتی می توان متوجه شد چنین چیزی ساختی و غیرواقعی است (نمونه ای از این شایعات را در تصویر زیر می بیند). با این حال پلیس فتا این تصویر را رد کرده و دروغ خوانده است.


سرهنگ علیرضا آذردرخش با بیان اینکه تعدادی از کاربران تلاش دارند تا با جعل نام پلیس فتا با دیگر کاربران شوخی و برای آنها ایجاد هراس کنند، گفت: متاسفانه شاهد انتشار پیام هایی در بخش گفتگوهای خصوصی برخی از شبکه های اجتماعی یا ایمیلی هستیم که به کاربران اعلام نموده "فعالیت شما در شبکه های اجتماعی مجرمانه است و شما تحت نظارت پلیس فتا هستید، برای پاره ای از توضیحات به پلیس فتا و یا دادسرای ناحیه 31 ( جرایم رایانه ای ) به آدرس تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از چهارراه طالقانی - نرسیده به بهار شیراز - نبش کوچه فرهاد 2 مراجعه کنید."

وی تاکید کرد: پلیس فتا ناجا در هیچ یک از شبکه های اجتماعی موبایلی صفحه رسمی نداشته و بنابراین برای کاربران پیام یا هشدار خصوصی ارسال نمی کند، در صورتی که از کاربری شکایت شده باشد با هماهنگی مراجع قضایی برای آن کاربر احضاریه کتبی از طریق پلیس فتا ارسال می شود.

این مقام انتظامی یادآور شد: کاربران به هیچ عنوان به این دست پیام ها که از طریق ایمیل یا پیام های بخش گفتگوهای شبکه های اجتماعی ارسال می شود توجه نکرده و به پلیس فتا یا دادسرای جرایم رایانه ای مراجعه نکنند.

سرهنگ آذردرخش گفت: کاربرانی که برای آنها از این دست پیام های جعلی با عنوان پلیس فتا آمده، می توانند شماره تلفن و مشخصات نشر دهندگان مطالب فوق در فضای مجازی را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir مرکز فوریت های سایبری لینک ثبت گزارشات مردمی به پلیس فتا گزارش دهند.

سرپرست اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا در توصیه به کاربرانی که از نام پلیس فتا سوء استفاده می کنند، گفت: برابر ماده 555 مجازات اسلامی بخش تعزیرات، هر کس بدون سمت رسمی یا اذن از طرف دولت خود را در مشاغل دولتی اعم از کشور یا لشگری و انتظامی که از نظر قانون مربوط به او نبوده است دخالت دهد یا معرفی نماید به حبس از شش ماه تا دو سال محکوم خواهد شد و چنانچه برای دخالت یا معرفی خود در مشاغل مزبور، سندی جعل کرده باشد، مجازات جعل را نیز خواهد داشت.

وی به کاربرانی که از نام و عنوان پلیس فتا سوء استفاده می کند، هشدار داد: از انتشار شایعات در فضای سایبر خودداری کنند چرا که در صورت تکرار و گزارش هموطنان، پلیس فتا پس از شناسایی این کاربران، آنها را به اتهام سوء استفاده کنندگان از نام و عنوان این پلیس و تشویش اذهان عمومی به محاکم قضایی معرفی می کند.

سرهنگ آذردرخش، مهمترین رویکرد پلیس فتا ناجا را پیشگیری از وقوع جرم در فضای مجازی عنوان کرد و گفت: پلیس فتا از زمان تاسیس تاکنون سعی کرده موضوع پیشگیری را همیشه در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

سرپرست اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا، اساس پیشگیری اجتماعی را اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای عموم جامعه دانست و افزود: از این رو تمامی هشدارها، مطالب آموزشی از قبیل مقاله، کلیپ های آموزشی، کروماکی و... تولید شده توسط پلیس فتا در سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir برای بازدید کاربران بار گذاری شده است.
درباره گفتگوی آزاد ,
منیجر بازدید : 0 جمعه 13 ارديبهشت 1398 نظرات (0)

تعداد صفحات : 46

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90
  آمار سایت
 • کل مطالب : 705
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 9
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1,660
 • باردید دیروز : 3,926
 • بازدید هفته : 5,586
 • بازدید ماه : 117,273
 • بازدید سال : 258,764
 • بازدید کلی : 1,664,971