loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین
منیجر بازدید : 0 سه شنبه 28 اسفند 1397 نظرات (0)
منیجر بازدید : 0 چهارشنبه 22 اسفند 1397 نظرات (0)
برای خودم وبگردی میکردم که بین سایتها و وبلاگهای ایرانی یک مشکل مشترک وجود داشت و آن یکنواختی در محتوای سایتها بود. متاسفانه اکثر بلاگها و سایتهای ایرانی تنها از یک فرمت ارائه اطلاعات به بازدیدکنندگان استفاده می کنند و آن هم مقالات آنلاین و مبتنی بر وب می باشد. در صورتی که فرمتهای ارائه اطلاعات بسیار گسترده می باشند. برای همین تصمیم گرفتم درباره این موضوع مقاله ای را بنویسم.


امپراطوری اطلاعات با ارائه فرمتهای مختلف
سایتهای مختلفی وجود دارند که محتوای بسیار با ارزشی دارند اما اطلاعات آنها تنها در یک فرمت مقالات آنلاین ارائه می شود.هرچقدر که شما بهترین مقالات را منتشر کنید به علت یکنواختی در ارائه محتوا به دست فراموشی سپرده می شوید و بازدیدکنندگان کمتر به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

تقسیم بندی بازدیدکنندگان
برخی از بازدیدکنندگان ترجیح می دهند که همیشه مقالات آنلاین را مشاهده کنند.برخی از آنها رابطه بهتری را با فیلم های آموزشی برقرار می کنند.برخی دیگر تمایل دارند تا فایلهای صوتی را بشنوند.عده ای دیگر برای مطالعه از ebook ها استفاده میکنند.حالا که با علایق بازدیدکنندگان در زمینه آموزش آشنا شدیم باید چه کاری انجام دهیم؟خود شما هم امکان دارد یک مقطعی فقط به مطالعه مقالات آنلاین بپردازید و زمانهایی حوصله مطالعه را نداشته باشید و ترجیح دهید که مثلا فیلم همان مقاله را مشاهده کنید. ما در سایت خودمان باید تمامی بخشهای ارائه یک محتوا را در نظر بگیریم و در سایتمان محتوا را با فرمت های مختلف ارائه کنیم . در واقع ارائه محتوا با فرمتهای مختلف نه تنها باعث محبوبیت سایت شما می شود بلکه موتورهای جستجو هم عاشق سایت شما می شوند و شما را در نتایج اولیه خود قرار می دهند و در نتیجه آمار بازدید سایت شما هم بسیار افزایش پیدا می کند.


فرمتهای مختلف اطلاعات و بازاریابی ویروسی رایگان
زمانیکه سایت شما فرمتهای مختلف اطلاعات را به بازدیدکنندگان ارائه دهد بدون اینکه حتی دست شما باشد بدون هزینه و وقت بازاریابی شما به صورت اتوماتیک آغاز می شود. وبسایت ها و وبلاگ ها شروع به انتشار محتوای شما در سایت های خود می کنند و این نوعی بازاریابی ویروسی محسوب می شود و باعث می شود به سرعت سایت شما نزد مخاطبان هدف شناخته شود و محبوبیت سایت شما هم روز به روز بیشتر می شود. برای بازدیدکنندگان خود وقت بگذارید ، برای آنها ارزش قائل شوید و همیشه با مطالب جذاب در کنار آنها باشید . فقط به فکر سود کردن نباشید. به مشکلات بازدیدکنندگان رسیدگی کنید و اینکه از سایت شما رضایت داشته باشند آنوقت خواهید دید که چگونه همان بازدیدکنندگان برای شما سودآور خواهند بود و باعث رشد کسب و کار شما می شوند.

کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی شما نیاز نیست که چند صد صفحه باشد . کافیست شما یک کتاب الکترونیکی ۶-۷ صفحه ای درست کنید و اطلاعات با ارزشی را در کتاب خود درج کنید.

فیلم های آموزشی
برای فیلم آموزشی نیازی نیست که حتما از یک دوربین استفاده کنید . نرم افزارهای بسیاری هستند که از محیط کامپیوتر شما فیلم برداری می کنند. کافیست یک فایل پاور پینت درست کنید و بر روی اسلایدهای آن شروع به صحبت کنید. در اینترنت جستجو کنید . نرم افزارهای بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد.

فایل های صوتی
برای فایلهای صوتی خود هم نیاز به میکروفنهای گران قیمت نیست . با یک میکروفن ساده هم می توانید صدای خود را در کامپیوتر ضبط کنید و با نرم افزارهای ضبط و ویرایش صدا کیفیت آن را بهبود ببخشید. کار با نرم افزارهای ویرایش صوت بسیار راحت است.اما در اینجا می خواهم ۲ روش دیگر ارائه اطلاعات را به شما بگویم.

دوره آنلاین
از طریق ایمیل دوره آنلاین برگزار کنید. با یک برنامه ریزی خوب می توانید یک محتوای آموزشی ۱ساعته طراحی کنید و آن را به ۶ فایل ۱۰ دقیقه ای تبدیل کنید و برای مخاطبان هر روز یک بخش را ایمیل کنید. با این کار یک تنوع و جذابیتی در ارائه محتوا ایجاد کردید و هم اینکه باعث می شوید افراد باز هم به سایت شما مراجعه کنند. محتوای ارسالی از طریق ایمیل هم می تواند با فرمتهای مختلف صورت بگیرد. شما می توانید این مدل ارائه محتوا را رایگان و یا تجاری ارائه دهید.


برگزاری وبینار و یا کارگاه آنلاین
وبینار یا همان سمینار آنلاین هم روز به روز فراگیر تر شده و استفاده از آن در سایتهای موق به امر ضروری تبدیل شده است. یک وبینار برگزار کنید. تاریخ و ساعت آن را مشخص کنید و از بازدیدکنندگان بخواهید که در وبینار شما ثبت نام کنند. برای وبینار هم می توانید مطالب را بر روی یک پاور پینت ذخیره کنید و با یک هدفون به صورت زنده برای شرکت کنندگان صحبت کنید.حتی اگر برای شما امکان دارد وبینار را به صورت کاملا رایگان برگزار کنید . با این کار می توانید اطلاعات تماس بازار هدف خود را جمع آوری کنید و باعث شوید که اگر وبینارهای دیگری درآینده برگزار کردید که کاملا تجاری بودند و افراد برای شرکت در آن باید پول پرداخت کنند همان افرادی که در وبینار رایگان شما شرکت کردندامکان ثبت نام آنها بسیار بالا میرود.

صحبت پایانی
اطلاعات حرف اول در همه جای دنیاست . پیشرفت یک کشور به تولید اطلاعات آن و دسترسی آن کشور به اطلاعات با ارزش می باشد. شما باید به تولید اطلاعات به عنوان یک شغل نگاه کنید برای اینکه اگر به صورت اصولی در این زمینه گام بر دارید می توانید درآمد خود را از طریق امپراطوری اطلاعات با ارائه فرمتهای مختلف به صدها میلیون در ماه برسانید.۷ سال تجربه شخصی من در زمینه کسب و کار اینترنتی ثابت کرده است که یکی از بهترین و پر سود ترین فعالیتها در اینترنتتولید اطلاعات با فرمتهای مختلف می باشد.
منبع : آترین وب
منیجر بازدید : 2 سه شنبه 14 اسفند 1397 نظرات (0)
نظر به نقش حیاتی و تعیین کنندهء آشنایی با تکنیک های فروش در دستیابی به سودآوری مطلوب و ایده آل، به 21 روش کاربردی برای افزایش فروش اشاره می کنیم. بدیهی است اجرای دقیق و همه جانبهء این نکات، سهم قابل توجهی در رشد، رونق و بالندگی کسب و کار شما خواهد داشت.

1. با مشتریان سابق خود که نسبت به آنها شناخت دارید و توانسته اید اطمینان نسبی آنها را جلب کنید، به صورت تلفنی یا حضوری در تماس باشید و علاوه بر اینکه برای برطرف نمودن نقاط ضعف و کمی و کاستی های گذشته تلاش می کنید، سعی کنید اطمینان آنها را بیش از پیش جلب و صمیمیت دوطرفه بین خودتان و آنها را تقویت کنید.

2. همواره ابزارهای تبلیغاتی خود را از لحاظ کارآیی و بازدهی ارزیابی کنید و مواردی را که نتیجه بخش نیستند حذف کنید و از سوی دیگر، ابزارهای کارآمد و مؤثر را به روز رسانی و تقویت کنید. استفاده از ابزارهای نتیجه بخش، مساوی است با صرفه جویی در سرمایه ها و رشد درآمد و سودآوری.

3. برای مشتریان تان تخفیف ویژهء مدت دار و محدود در نظر بگیرید. سعی کنید با استفاده از تخفیف ها و پیشنهادات گیرا، آنها را به خرید بیشتر ترغیب کنید. برای مشتریانی که خرید بالاتری انجام می دهند، امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید.

4. به بازارهای فعلی تان بسنده نکنید. هر روز در مورد بازارها و مشتریان جدید تحقیق و آنها را شناسایی کنید. با استفاده از ابزارهای مناسب و کاربردی، محصولاتتان را به آنها معرفی و به خرید قطعی ترغیب شان کنید.

5. به عملکرد روزمره و یکنواخت تیم فروش تان قانع نباشید. وضعیت بازار، هر لحظه در حال تغییر و تحول است. توصیه میکنیم تیم فروشتان را با این تحولات همسو و هماهنگ کنید. برای این منظور بهتر است هفته ای یک تا دو جلسه با تیم فروش تان دیدار داشته باشید و ابعاد مختلف تحولات بازار و اقداماتی که باید در این جهت انجام دهید تجزیه و تحلیل کنید.

6. اگر مشتری هایتان کمتر می شوند یا خرید کمتری انجام می دهند، این یک زنگ خطر برای شماست! باید در اسرع وقت نسبت به عیب یابیِ محصولات یا فرآیند فروش تان اقدام کنید و نقاط ضعف و اشکالات آن را برطرف کنید. سهل انگاری در این زمینه، به از دست دادن بخش عمده ای از مشتریان تان و در نتیجه افت شدید سود و درآمد کسب و کارتان منجر خواهد شد.

7. بدون شناخت از نیازها و علایق مشتریان تان، نه در عرصهء بازاریابی و نه در عرصهء تبلیغات، راه به جایی نخواهید برد. ارتباطات خود را با مشتریان تان گسترش دهید و استحکام ببخشید و با شناخت بیشتر از آنها و نیازهایشان، امکان فروش و سود بالاتر را فراهم کنید.

8. همواره توجه داشته باشید که سرمایه گذاری با هزینه کردن متفاوت است. برای دستیابی به سود بیشتر، سنجیده و حرفه ای سرمایه گذاری کنید و با شناسایی هزینه های بی نتیجه، آنها را حذف یا در جهت سودآوریِ بیشتر هدایت کنید.

9. بدون فراگیری شیوه های نوین تبلیغاتی که متناسب با نوع محصول و کسب و کار شما باشند، دست به تبلیغات نزنید! تبلیغات، بدون بکارگیری راهکارهای حرفه ای، محکوم به شکست خواهد بود.

10. اطلاعات مشتریان احتمالی و مشتریان بالقوهء خود را به صورت یک بانک اطلاعاتی منظم و سازماندهی شده درآورید و برای جذب و ترغیب هر یک به خرید قطعی، برنامه ای دقیق و هدفمند طراحی کنید. عملکرد پراکنده و سنجیده، سوددهی چندانی برایتان نخواهد داشت.

11. فرمول پرداخت حقوق و پورسانت تیم فروش تان را بر اساس شرایط فروش به روز کنید تا تیم فروشتان انگیزهء بیشتری برای فروش بالاتر پیدا کند. در صورتی که با تیم فروش تان هماهنگ باشید، در بلندمدت، فروش سودآورتری را تجربه خواهید کرد.

12. برای هر روز، هر هفته و هر ماه از فرآیند فروش تان هدف مشخصی را تعیین و آن را با عدد بطور دقیق مشخص کنید و تمام تمهیدات و مقدمات لازم را برای تحقق این اهداف بسنجید و فراهم کنید. فروش هدفمند، فروشی سرشار از سود و بهره وری خواهد بود.

13. خودتان و گروه تان را همواره از لحاظ دانش نوینِ فروش و به ویژه روانشناسی فروش به روز کنید و به ابزارهای مختلف فروش حرفه ای مجهز کنید.

14. اگر میخواهید تیم فروش تان به بازدهی و کارایی مورد نظرتان نزدیک تر شوند، دغدغه های مالیِ آنها را برطرف کنید و به شکلی برنامه ریزی کنید که آنها با حوصله و به دور از استرس و در شرایط مطلوب بتوانند فروش داشته باشند.

15. شما تنها نیستید! بسیاری از رقیبان شما سعی دارند با استفاده از نقاط ضعفی که شما به آنها بی توجه هستید، گوی سبقت را از شما بربایند. رقیبان خود را بشناسید! با نقاط قوت و ضعف خودتان هم روبرو شوید، آنها را بپذیرید و در جهت تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعفِ خود بکوشید. در مقابل، با شناسایی نقاط ضعف حریف میتوانید بهتر از همیشه از نقاط قوت خود برای پیروزی و موفقیت استفاده کنید.

16. حتماً برای کارمندان فروش، کارشناسان فروش، مدیران فروش و تمام کارکنانی که به هر نحو در فرآیند فروش نقش دارند، پرداختِ بیشتر به صورت پِلکانی را در نظر بگیرید. به آنها بطور دقیق بگویید که در مقابلِ چه مقدار فروش، چه مقدار درآمد خواهند داشت. در مورد اعداد و ارقام حجمِ فروش و میزانِ درآمد، به تیم فروش تان بطور شفاف اطلاع رسانی کنید. این اقدامات در بلندمدت میتوانند نقش تعیین کننده ای در بهبود عملکرد پرسنل و افزایش فروش داشته باشد.

17. مراقب باشید خودتان و تیم فروشتان درگیر مسائل حاشیه ای نشوید! تمرکز روی اهدافی که برای فروشتان ترسیم و تعیین کرده اید، رمز موفقیت شما در دستیابی به سود کلان و ایده آل است.

18. با استفاده از هدایا و اشانتیون های تشویق کننده و جذاب، انگیزهء خرید بیشتر را در مشتریان فعلی تان ایجاد کنید. البته مراقب باشید که این روش، جایگزین کیفیت محصولاتتان نشود، زیرا محصولات بی کیفیت، حتی با بهترین جوایز و اشانتیون ها هم فروش قابل توجهی نخواهند داشت.

19. چنانچه مدت هاست از شیوه ها و تکنیک های فروش قدیمی استفاده میکنید و از حجم فروشتان راضی نیستید، در اسرع وقت روش های منسوخ و ناکارآمد را شناسایی کنید و کنار بگذارید و روش های اصولی و مناسب با وضعیت بازار را جایگزین کنید.

20. در دسترس باشید! یکی از اشتباهات بسیاری از مدیران فروش این است که تصور میکنند باید کمیاب و دور از دسترس باشند تا نزد مشتری ارزش و اعتبار کسب کنند. برعکس! مشتریان نیاز به تأمین کننده ای دارند که در دسترس بوده و در وقت و موقعیت مناسب بتواند نیازهای آنها را تأمین کند و محصولاتش را در حداقل زمان ممکن با بهترین کیفیت در اختیارشان قرار دهد.

21. کار مشتری را راه بیندازید! موانع درون سازمانی مانند کاغذبازی و به اصطلاح دوره چرخاندنِ مشتریان، نتیجه ای جز دل زدگی و شکل گیری افکار منفی و بدبینانه در ذهن مشتری و بی اعتماد شدن او ندارد. امروزه، موفق کسی است که بهتر، سریع تر و مؤثرتر از دیگران خدمات رسانی کند.

هر یک از نکات فوق، به ظاهر ساده، اما در عمل بسیار پیچیده و مستلزم برنامه ریزی و مدیریت دقیق زمان، هزینه و نیروی انسانی است. بنابراین بر اساس نقاط قوت و نقاط ضعف و متناسب با شرایط کسب و کارتان راهکارهای مناسبی را برگزینید و زیر نظر کارشناسان متخصص، آنها را تا مرحلهء نتیجه گیری قطعی پیش ببرید. امیدواریم همواره فروشی بالا و سودمند را تجربه کنید و هر روز با دستاوردهایی جدید، در مسیر پیشرفت حرکت کنید.

نویسنده :محمد غفاری
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 07 اسفند 1397 نظرات (0)
منیجر بازدید : 0 سه شنبه 07 اسفند 1397 نظرات (0)
سلام
برای بازی آندرویدم چه طور باید تبلیغ کنم؟
سایتایی که بازی آندروید معرفی میکنن، چه جوری انتخاب میکنن؟میشه گیم منم معرفی کنن؟این کار تبلیغات حساب میشه که من باید به اونا پول بدم؟یا یه حالت نویسندگی داره اونا باید پول بدن؟خودم متن و اینارو مینویسم وردپرسم بلدم :دی
دوستانی هم که سایت آندروید دارن لطفا قیمت انواع تبلیغاتشونو به من بگن.ممنون میشم


اطلاعات بیشتر:

بازی حاضره.قراره تو بازار هم بذارم.هفته بعد احتمالا اوایلش وارد بازار میشه.تبلیغ میخوام واسه همون اپی که روی بازار میره. میخوام دانلودش بره بالا.
طراح هم بله منم.بازی از نوع endless هستش.خیلی هم جذابه :D برای کسب اطلاعات بیشتر به این پیج سری بزنید:
https://www.facebook.com/pages/MiMon/516541005146389
داستان یک بچه هیولاس که در دنیای انسان ها گم شده.
ایشالا اگه تعداد دانلوداش تو بازار بالا باشه فیدبک ها هم مثبت باشه تو پلی استور هم میذاریمش.
منیجر بازدید : 2 شنبه 20 بهمن 1397 نظرات (0)
بله، مثل اینکه توی این دسته بندی، این اولین تاپیکی هست که زده میشه!
خب...

طی برنامه‌ی گسترده‌ی تبلیغاتی من، که برای سایت دکمه‌دونی ریختم، اولین قدم تبلیغات در گوگل بود.
خب، من الان Plan تبلیغاتی گوگل رو دارم. الان هم دنبال انتخاب کلمات کلیدی مناسب و ظاهر خوب برای تبلیغ هستم و خیلی هم عجله دارم!!
توی این تاپیک بحثی از کلمات کلیدی نیست و صرفاً روی ظاهر تبلیغ دکمه‌دونی توی گوگل بحث می کنیم...
ظاهری که الان من برای تبلیغم در نظر گرفتم، به این شکله:
AD..gif
فقط یه نکته ای هست اینکه نخواستم از برند دکمه یا اسم دکمه‌دونی استفاده کنم چون هنوز شناخته شده نیست و تاثیری در بازدهی نداره (مثل برندهایی مثل کوکاکولا، اینتل و...).

حالا به نظر شما آیا این تبلیغ ظاهر مناسب و تحریک کننده ای (برای مشتری) داره؟
چه جاهایی رو تغییر بدم بهتر شه؟

آخر هم از رضا و شروین و دوستان عزیز دیگه مخصوصا آقای امیرآبادی عزیز که از اول شروع کار من رو کمک و راهنمایی کردن، و دیگر دوستان تقاضا دارم نظرات و تجربیاتشون رو با من و بقیه بچه های شاپ کیپر در میون بذارن...

خیلی خیلی ممنونم... منتظرم (مساله فوری!!!)
منیجر بازدید : 3 شنبه 13 بهمن 1397 نظرات (0)
با سلام
یکی از معضلاتی که در بخش بازاریابی وجود داره عدم بومی سازی تکنیک های بازاربابیه . اگرچه مدتیست این مهم ، مورد توجه برخی فعالین در این حوزه قرار گرفته اما علاقمندان ، همچنان از فقدان منابع و روش های بومی شده در تنگنا هستند. بهترین و علمی ترین روش ها چنانچه با ویژگیهای فرهنگی و اجتماعی بازار هدف تطبیق داده نشه نمیتونن اونطور که باید موثر و موفق عمل کنند. این مطلب رو از اون جهت مناسب برای انجمن تشخیص دادم که به یک اصل رفتاری و عادت ذاتی اغلب ما ایرانیان اشاره داره . مجانی و رایگان همیشه مورد علاقه ایرانی بوده حتی اگه بی مصرف باشه ! فرصتی حاصل بشه نمونه های دیگه از این موارد رو که خودم تهیه کردم در انجمن منتشر خواهم کرد.
با تشکر

***
اگر می خواهید فروشتان افزایش یابد ، باید همواره به دنبال شیوه‌ها و شگردهای جدید برای بازاریابی و فروش باشید؛ بعضی از این روش‌ها در دراز مدت موجب افزایش فروش می‌شوند.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، اگر کسب و کاری را آغاز کرده‌اید و مشتریانی دارید، بنابرین فروش شما قابل افزایش است؛ نکته مهم آن است که از روش‌های مناسب برای افزایش فروش استفاده کنید؛ بعضی از این روش‌ها بلافاصله فروش را افزایش می دهند.
حال چهار روشی که با سرعت بیشتری فروش را افزایش می‌دهند را تشریح می‌کنیم:
1-چیزی با ارزش به مشتریان بدهید که برای شما هزینه زیادی نداشته باشد.
شما می توانید برای محصولات خود یک جایزه در نظر بگیرید و برای مدتی محدود به تمام کسانی که از شما خرید می کنند آن جایزه را نیز ارائه کنید.
جایزه می تواند یک کتاب الکترونیکی کوتاه به‌صورت فایلی متنی (PDF) باشد که پس از هر خرید، به نشانی رایانامه (Email) مشتری فرستاده شود.
برای مثال؛ اگر مخلوط کن می‌فروشید، می‌توانید راهنمایی تهیه کنید و طرز تهیه چندین نوشیدنی میوه را که با مخلوط کن قابل تهیه است برای مشتری ارسال کنید؛‌ این کار برای شما هزینه چندانی ندارد و باعث افزایش فروش خواهد شد.
اگر محصولاتی را می فروشید که کار با آنها خیلی ساده نیست، می توانید طرز استفاده از وسیله را توضیح داده و آنرا بصورت صوتی ذخیره کنید.
سپس راهنمای صوتی را بر روی لوح فشرده (CD) به مشتریان بدهید؛ مطمئن باشید مشتریان برای افراد دیگر نیز، از کسب و کار شما صحبت خواهند کرد.
نکته مهم آن است که به مشتریان یادآوری کنید که شرط تعلق جایزه به آنها آن است که خرید آنها تا قبل از تاریخ مشخصی انجام پذیرد. بدین ترتیب فروش شما بلافاصله افزایش خواهد یافت.
2- به مشتریان غیرفعال بفروشید.
در هر کسب و کار، مشتریانی وجود دارند که دیگر خرید نمی‌کنند؛ طبق نظرسنجی که در آمریکا انجام شده، مهمترین علت آن قطع ارتباط میان فروشنده و مشتری است؛ پس در ارتباط بودن با مشتریان کلیدی مهم برای فروش بیشتر است.
فهرستی از مشتریان غیرفعال تهیه کنید و سپس برای آنها یک کارت پستی بفرستید و به آنها یادآوری کنید که برای شما باارزش هستند.
همچنین می‌توانید یک فروش ویژه برای آنها در نظر بگیرید تا دوباره به مشتریان فعال شما بپیوندند.
راه دیگر آن است که با آنها تماس بگیرید تا محصولات جدید را به آنها معرفی کنید؛ همیشه به یاد داشته باشید که فروش به مشتریانی که دست‌کم یک‌بار از شما خرید کرده‌اند، بسیار آسان‌تر از فروش به مشتریان جدید است.
بنابراین همیشه با مشتریان ارتباط داشته باشید و حتی اگر آنها برای مدتی از شما خرید نمی‌کنند، باز با آنها تماس گرفته و ارتباط خود را با آنها حفظ کنید.
3- هرگز تخفیف ندهید!
تخفیف یکی از هزینه‌های پنهان هر کسب و کاری است که در چارچوب مواردی است که به آن اهمیت داده نمی‌شود؛ بجای دادن تخفیف، کالایی را معادل مقدار تخفیف به مشتری هدیه بدهید.
مثلا اگر کالایی را 10 هزار تومان می‌فروشید و مشتری تقاضای تخفیف می‌کند، به او یک کالای یک‌هزار تومانی جایزه دهید.
با اینکار بجای یک کالا دو کالا فروخته‌اید و نکته مهم دیگر آن است که کالای یک‌هزار تومانی برای شما هزینه‌ای کمتر از یکهزار تومان دارد.
لذت تخفیف گرفتن خیلی زود به فراموشی سپرده می‌شود؛ ولی هدیه تا مدت‌ها در ذهن مشتری می‌ماند و بهانه‌ای برای تعریف این موضوع به دیگران می‌شود؛ بنابرین به تخفیف بعنوان هزینه و ضرری جدی برای کسب و کارتان نگاه کنید.
4- هنگامی که مشتری محصولی را می‌خرد، محصولی دیگر نیز به او پیشنهاد کنید.
یکی از یافته‌های جالب من در زمینه بازاریابی، مشاهده حالتی به نام "حالت خرید" است؛ مشتری به‌طور معمول در آغاز تعامل با فروشنده در حالت دفاعی است، پرسش‌های زیادی می‌پرسد، از محصول ایراد می‌گیرد و وقتی بلاخره قانع شد که محصولی را بخرد، به "حالت خرید" وارد شده است.
در این زمان خیلی راحت می‌توان محصولات دیگری به او فروخت؛ همین موضوع موجب می‌شود که وقتی شخصی یک دوربین عکاسی خرید، بتوان به او یک کیف، باتری اضافی و سه پایه و ... فروخت.
مشتری برای خرید محصولات بعدی مقاومت نمی‌کند و وسواس زیادی نشان نمی‌دهد، بنابرین هر گاه مشتری کالایی را سفارش داد، کالاهای مرتبط دیگری را به او توصیه کنید.
هیچ‌گاه پیش‌داوری نکنید که چون مشتری در خرید اول مقاومت زیادی نشان داده است، پس کالاهای دیگر را نخواهد خرید.

ویوان نیوز
منیجر بازدید : 3 شنبه 13 بهمن 1397 نظرات (0)
سلام

برای پروژه های تبلیغاتی خودم، نیاز به دسترسی به جامعه هدف خاصی دارم، این جامعه هدف خانم های متاهل 20 تا 35 سال هستند.
به نظر شما چطور میتونم بهشون دسترسی داشته باشم؟
چه سایت هایی رو پیشنهاد میکنید که اکثرا خانم ها کاربرش باشند؟
اگر خودتون سایتی دارید که کاربر غالب سایتتون، خانم ها هستند و تبلیغات هم قبول میکنید، ممنون میشم توضیحات تکمیلی رو برام ارسال کنید.
هدف من فقط سایت ها نیستند، از شبکه های اجتماعی هم استقبال میکنم.

ممنون از کمک و راهنماییتون
منیجر بازدید : 2 پنجشنبه 11 بهمن 1397 نظرات (0)
از اونجایی که علاقه خاصی به بازاریابی و تبلیغات و ... دارم تصمیم گرفتم تجربه ها و خلاصه کتب و هرچیزی که در مورد بازاریابی و برندینگ به ذهنم میرسه به اشتراک بزارم. امیدوارم بتونم تاپیک مفیدی داشته باشم.

بحث اول

هر تبلیغی که ارائه می شه باید دارای یک خصوصیات خاصی باشه تا مورد توجه قرار بگیره

به طور خلاصه یک تبلیغ به یادماندنی باید:

1- به مردم اعتبار دهد
2- قاعده زنجیره ها رو رعایت کند
3- احساسات مردم را هدف بگیرد.
4- عمومیت داشته باشد
5- ارزش ایجاد کند
6- همراه داستان باشد

توضیحات خلاصه موارد بالا در پست های بعد ...

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

1- به مردم اعتبار دهد

منظور از این تیتر اینه که باید یک پیام تبلیغاتی طوری باشه که مردم دوست داشته باشند اون رو به دیگران بگن. یعنی حس کنند از اینکه این پیام رو به دیگران میدن اعتبار پیدا میکنن

مثال واقعی:

یک وب سایت خارجی مشابه Ebay در کارش شکست خورده بود. یک مدیر بازاریابی استخدام کردن تا راه حلی برای رونق کارشون بهشون پیشنهاد بده. بعد از بررسی پیشنهاد داد طرحی رو با عنوان فروش محدود ایجاد کنند. یعنی از ساعت 11 تا 12 کالاهایی که بیشترین تخفیف رو داره روی سایت بزارن و به غیر از این یک ساعت اون کالاها برای فروش قرار داده نشه. کمپین تبلیغاتی هم با شعار "به دوستت نگو" راه انداختن. نتیجه برای صاحب سایت حیرت انگیز بود. کالاها در نیم ساعت اول به اتمام می رسید و فروش سایت چند برابر شد
نتیجه چی بود؟ آیا هرکس خبردار میشد به دوستش نمیگفت؟ البته که میگفت! به چند نفر هم میگفت چون حس میکرد دانستن این مطلب براش اعتبار ایجاد کرده و یک تبلیغ دهان به دهان ...
منیجر بازدید : 2 جمعه 05 بهمن 1397 نظرات (0)
سلام
دوستان عزیز کتاب جدید تاکتیک های شبکه اجتماعی نوشته ابراهیم بیضایی منتشر شد
برای دانلود رایگان به وبسایت http://ebrahim-e.vcp.ir مراجعه کنید

نویسنده در این کتاب تمرکز خود را بر نحوه صحیح استفاده از یوتیوب و فیس.بوک برای سئو و افزایش بازدید و در نتیجه فروش بسیار آسان محصولات شما در شبکه اجتماعی گذاشته است
اگر به هر نحوی با اینترنت سر و کار دارید شما میتوانید این کتاب را مطالعه نمایید و از مطالب آن نهایت استفاده را ببرید

آدرس : http://ebrahim-e.vcp.ir
منیجر بازدید : 1 جمعه 05 بهمن 1397 نظرات (0)
بازاریابی تاثیرگذار در سال ۲۰۱۶ به وجود آمد و برای جذب مشتری های جوان و مخاطبان بیشتر به سمت ساخت های دیجیتال رفت. این نوع بازاریابی فاکتورهایی دارد که باید رعایت شود.
بازاریابی تاثیرگذار چیست؟

برای ایجاد جلب توجه بجنگید


شما باید برای جلب توجه و آگاهی پیدا کردن از بازار رقابت، پست های خود را به صورت منظم منتشر کنید. در مورد مسائل مختلف اظهار نظر کنید و از اینکه خودتان هستید، نترسید. به این صورت شما فقط بر روی یک چیز تمرکز نمی کنید و در بازار فروش جایگاه های مختلفی پیدا می کنید. به همین دلیل نیاز است تا شخصیت های تاثیر گذار در بازار کار روش خود را تغییر دهند تا بتوانند جلب توجه کنند. این کارها در اینستاگرام موجب افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد.


برندها باید محتوای بیشتری داشته باشند


اگر شما دارای یک برنامه خوب با کاراکتر های تاثیر گذار باشید، بیینده به تبلیغات اهمیتی نمی دهد. در نهایت شما باید درباره برنامه خوب حرف های با ارزش و مهمی زده باشید.از بین رفتن مرز بین اشخاص تاثیر گذار و سلبریتی ها


جالب است بدانید تنها تفاوتی که بین افراد تاثیر گذار و سلبریتی ها وجود دارد این است که اشخاص تاثیر گذار بیشتر با مخاطبان شان درگیر می شوند. در واقع میزان پیشرفت برند با میزان درگیر بودن با مخاطبان رابطه مستقیم دارد. باید از افراد تاثیر گذار برای کسی که هستند و از سلبریتی ها برای کاری که می کنند، قدردانی کرد.


تاثیرگذاری ویدیو زنده


به نظر شما مزیت ویدیو زنده چیست؟ هم اکنون فیسبوک با ویدیو زنده تبلیغ ۱۵ ثانیه ای انجام داده است که باعث شده محتوای بیشتری در آن تولید شود. اما آیا ویدیو زنده همین تاثیر گذاری را روی بقیه پلتفرم ها دارد؟ آیا این ویدیو میتواند افزایش لایک اینستاگرام شما را در پی داشته باشد؟معیارها دوباره تکامل می یابند


مسئله اصلی ما اینجا تعداد دنبال کنندگان و بینندگان نیست! استفاده از استاندارهای سنتی که قبلا در بازار یابی استفاده می شد، در استراتژی بازاریابی تاثیرگذار موجب شده که ما برنامه ریزی های اشتباهی در برنامه های تبلیغاتی خود داشته باشیم. وقتی می توانیم بگوییم ما از استاندارها استفاده کردیم که بتوانیم روی پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و … با مخاطبان خود ارتباط داشته باشیم و آن ها به سادگی بتوانند به ما دسترسی داشته باشند
این در حالی است که بازاریابی تاثیرگذار یکی از مفاهیمی است که به تازگی وارد شده و در سال ۲۰۱۷ تا به اینجا، بیشترین طرفداران را داشته است.
منیجر بازدید : 3 شنبه 29 دي 1397 نظرات (0)
آخرین نوشته من هست که پس از انتشار در 84edu.net در شاپکیپر هم منتشر میکنم.

استراتژی مارکتینگ که بسیاری آن را استراتژی بازاریابی مینامند، مجموع نکاتی است که به تأمین اهداف کسب و کار در بازار هدف کمک میکند.
استراتژی مارکتینگ بخشی از کسب و کارهای امروزی است که فقدان آن در بیزینس، درست مثل این است که بخواهیم در جنگلهای آمازون بدون راهنما و نقشه، به کنکاش بپردازیم! عاقبت یا مرگ هست یا گم شدن و شانس موفقیت در این جنگلهای انبوه بدون نقشه و راهنما بسیار کم است! بدون استراتژی مارکتینگ هم، نمیتوان در بین انبوه رقبای بازار حرف خاصی زد و چیز خاصی عرضه کرد! این مطلب به نکاتی کاربردی پیرامون استراتژی مارکتینگ مناسب می پردازد.

همیشه به یاد داشته باشید که هر وقت درباره بیزینس خود با کسی صحبت میکنید، در واقع در حال انجام مارکتینگ هستید و در این بین، مارکتینگ استراتژی به شما کمک میکند تا تمرکز کرده و فعالیتها را روی پراسپکتهایی که بیشترین پتانسیل را برای تبدیل شدن به مشتری شما دارند، متمرکز نمایید. پس در نخستین قدم به این میرسیم که برای داشتن یک استراتژی مارکتینگ مناسب، باید تقسیم بندی مناسبی از بازار ایجاد نمایید: بازار هدف شما چه افرادی هستند، این افراد چطور تقسیم بندی شوند بیشتر به کار شما می آیند؟

مثال: هدف راه اندازی سایتی درباره نکات خانه داری و کسب درآمد از آن. بازار هدف: افراد بالای ۱۸ سال (زیر ۱۸ ساله ها کمتر نیاز پیدا میکنند و البته برای این سایت فرضی، روی زیر ۱۸ ساله ها برنامه ای در نظر نگرفتیم!) تقسیم بندی پیشنهادی من:
متأهل های بالای ۱۸ سال
مردان مجرد بالای ۱۸ سال
زنان مجرد بالای ۱۸ سال

خب آیا این تقسیم بندی مناسبی است؟ آیا با این روش می توانیم بخش های مناسبی از بازار هدف ایجاد کنیم؟ نه!
در تقسیم بندی بازار، باید به نوع محصول/سرویسی که قرار هست ارائه کنیم هم توجه داشته باشیم که از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده در این قسمت، میزان توانایی مالی است پس بهتر است برای تقسیم بندی، نیم نگاهی هم به وضعیت درآمدی داشته باشیم و شاید بهتر باشد تقسیم بندی فرضی زیر را برای بازار هدف خود ایجاد کنیم: (با فرض درآمد متوسط ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان)

متأهلهای دارای درآمد ماهانه ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان
متأهل های دارای درآمد ماهانه بیش از یک میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان
متأهل های دارای درآمد ماهانه بیش از ۲ میلیون تومان

مجردهای مرد دارای درآمد ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان
مجردهای مرد دارای درآمد ماهانه بیش از یک میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان
مجردهای مرد دارای درآمد ماهانه بیش از ۲ میلیون تومان

مجردهای زن دارای درآمد ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان
مجردهای زن دارای درآمد ماهانه بیش از یک میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان
مجردهای زن دارای درآمد ماهانه بیش از ۲ میلیون تومان

حالا با این تقسیم بندی، شناخت نسبی بهتری از نیازها و خواسته های بازار هدف خود بدست خواهیم آورد و خواهیم توانست برنامه ریزی بهتری برای برقراری ارتباط با این بخشهای مختلف، داشته باشیم. اولین نتیجه تقسیم بندی بازار هدف در زمان تبیین استراتژی مارکتینگ مناسب، این است که خواهید دانست با چه افرادی در چه زمانی و به چه شکلی ارتباط برقرار کنید تا فروش مناسب صورت گیرد.

چطور بازار هدف خود را تقسیم بندی کنیم؟

برای این مهم بدون شک هیچ راهی به اندازه ارتباط مستقیم کارایی نخواهد داشت ولی این روش به شدت هزینه بر و گاه غیر قابل اجرا است چرا که بازار هدف بسیار گسترده یا دور از دسترس است؛ به همین دلیل ایده ای ساده برای تقسیم بندی مناسب بازار هدف، انجام تحقیقات بازار حساب شده و صد البته استفاده از منابع آماری موجود است. بدون شک، وقتی تحقیقات بازار را استارت میزنیم، هزینه بالایی باید به آن تخصیص داده شود اما این هزینه با برقراری ارتباطات مؤثر با افراد مناسب و در نهایت با فروش مناسب، جبران خواهد شد.

SWOT چیست؟

این کلمه از حروف نخست کلمات زیر گرفته شده است و باید آغازگر استراتژی مارکتینگی باشد که مینویسید؛ با اینها درک خواهید کرد که فعالیتهای مارکتینگ شما چطور از SWOT بیزینس شما، تأثیر خواهد پذیرفت.
S: Strengths یا نقاط قوت
W: Weaknesses یا نقاط ضعف
O: Opportunities یا فرصت ها
T: Threats یا تهدیدها

در هر مورد به نوشتن مواردی مانند نمونه های زیر اقدام کنید:
نقاط قوت:
خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی و انعطاف پذیر
ویژگی های خاص و مزایای محصولات شما
تواناییها یا دانش تخصصی

نقاط ضعف:
منابع مالی محدود
نداشتن شهرت مناسب
سیستم های حسابداری ناکارا

فرصت ها:
افزایش تقاضا در یک بخش خاص از بازار
استفاده از اینترنت برای دستیابی به بازارهای جدید.
استفاده از تکنولوژیهایی که به شما امکان ارتقاء کیفیت محصولات را میدهند.

تهدیدها:
ظهور رقیب جدید
نسخه های جذاب تر، ارزان تر یا تخصصی تر محصول/سرویس شما.
قوانین جدیدی که هزینه های شما را افزایش میدهند.
رکود اقتصادی که میزان تقاضای عمومی را کاهش میدهد.

اما چطور از SWOT استفاده کنیم؟


فرض میکنیم یکی از نقاط ضعف اساسی ما در شروع کار، نداشتن شهرت مناسب است (که اغلب اوقات اینطور هم هست!). اما در برهه ای از زمان استارت بیزینس خود را میزنیم که تقاضا در بخشی از بازار به شدت بالا رفته است و با داشتن یک محصول جدید، تهدیدی می شویم برای رقبای مشهور آن بخش از بازار. لذا دانستن اینکه محصولی جدید داریم، امکان ورود به بازاری با رقابت بالا و رقبای مشهور را به ما میدهد و البته به عنوان یک نقطه قوت برای مانور در بازار، خدمات پس از فروش به مشتریان را وارد عمل میکنیم تا بتوانیم مؤثر تر رقابت داشته باشیم… . دیدی باز از وضعیت بیزینس خود و رقبا بدست خواهیم آورد تا در موقعیتهای متفاوت، تصمیمات مناسبی اتخاذ کنیم و این با تکیه بر SWOT در استراتژی مارکتینگ حاصل خواهد شد.


سؤالاتی که باید از خود در زمان نوشتن استراتژی مارکتینگ بپرسید

۱. چه تغییراتی در کلاس بیزینس ما در حال وقوع است؟ اینها فرصت هستند یا تهدید؟

۲. نقاط ضعف و قوت ما چه هستند؟

۳. میخواهم چه چیزهایی به دست آورم؟ اهداف روشن و حقیقی تعیین کنید.

۴. مشتریان به دنبال چه هستند؟ نیازهایشان چیست؟

۵. سودمندترین مشتریان کدامند؟

۶. چطور مشتریان بالقوه مناسب را هدف بگیرم؟ آیا گروههایی هستند که بتوانم به صورت مؤثر آنها را هدف قرار دهم؟

۷. بهترین راه برقراری ارتباط با آنها چیست؟

۸. میتوانم خدمات مشتریانم را بهبود بخشم؟ این میتواند یک راه کم هزینه برای رقابت مؤثر در میان رقبا و بدست آوردن شهرت باشد.

۹. آیا تغییر محصولات یا خدماتم میتواند منجر به افزایش فروش و سوددهی شود؟ بیشتر محصولات نیاز به آپدیت مکرر دارند تا همچنان قدرت رقابت با سایر محصولات را داشته باشند.

۱۰. آیا توسعه لیست محصولات یا خدمات میتواند نیازهای مشتریان فعلی را بهتر تأمین کند؟ همیشه به یاد داشته باشید که فروش به مشتریان فعلی، به مراتب مقرون به صرفه تر از تلاش برای یافتن مشتریان جدید است.

۱۱. محصول یا سرویس خود را چطور قیمت گذاری کنم؟ اگرچه قیمتها باید رقابتی باشند اما بیشتر بیزینسها فهمیده اند که رقابت صرفاً بر مبنای قیمت، یک استراتژی ضعیف است. مشتریانم به دنبال چه چیزهای دیگری هستند؟ کیفیت؟ اعتبار؟ مؤثر بودن؟ ارزش برای پول؟

۱۲. بهترین راه توزیع و فروش محصولاتم چیست؟

۱۳. چطور میتوانم محصولاتم را معرفی کنم؟ گزینه ها میتوانند شامل اینها باشند: شرکت در نمایشگاهها، تبلیغات، بازاریابی مستقیم، بازاریابی اینترنتی و … .

۱۴. چطور میتوانم بگویم که فعالیتهای مارکتینگم مفید بوده اند؟ بررسی کنید که مشتریان شما درباره بیزینستان چه چیزهایی متوجه شده اند. استارت کسب و کار در یک مقیاس کوچک میتواند روش مناسبی برای تست استراتژی مارکتینگ باشد که از هزینه های بالا و اضافی هم جلوگیری خواهد کرد.

در مورد استراتژی مارکتینگ خود به یاد داشته باشید:

باید نیازهای مختلف گروههای متفاوت مشتریان را در خود داشته باشد.
در شاخه ای از بازار تمرکز کنید که میتوانید در آن بهترین باشید.
تلاش کنید که بیشتر تمرکز خود را روی ۲۰ درصدی از بازار هدف بگذارید که ۸۰% نتایج را تولید میکنند.
استراتژی بازاریابی خود را با نوشتن یک مارکتینگ پلن (طرح مارکتینگ که شامل نحوه تأمین اهداف، روشهای اجرایی، تاریخ های اجرا، هزینه ها، منابع و موارد مشابه است) اجرایی و تأثیر گذار کنید.
نتایج آنچه نوشته و اجرا کرده اید را بررسی کنید تا در صورت نیاز نسبت به تغییر آن اقدامات لازم را داشته باشید.
هرگز درباره آنچه مشتریان میخواهند به گمانه زنی نپردازید و رقابت موجود در بازار را همیشه در نظر داشته باشید.
تنها فاکتور رقابتی خود را قیمت در نظر نگیرید.
بازارهای هدف کوچکی برای خود انتخاب نکنید.
صبور باشید و انتظار پیشرفت سریع نداشته باشید.
همیشه سعی کنید درباره محصول/سرویس خود و بازار هدف آن بروز باشید و این را در استراتژی مارکتینگ خود لحاظ کنید.توجه داشته باشید این مطلب درباره استراتژی مارکتینگ (Marketing Strategy) بود نه درباره طرح مارکتینگ (Marketing Plan). خیلی ساده باید گفت که طرح مارکتینگ در واقع مکتوبی است که اجرای مکتوب استراتژی مارکتینگ را ممکن میکند.

مثال زیر این موضوع را بهتر روشن میکند: میخواهیم بازار بزرگتری را به دست بگیریم. در اینجا استراتژی مارکتینگ ما، معرفی بخشهای جدید بازار است و طرح مارکتینگ ما، تعریف و توسعه کمپینهای تبلیغاتی و روشهایی برای نفوذ به این بخشهای جدید خواهد بود. استراتژی مارکتینگ شما چیزی هست که باید انجام شود یعنی آگاه کردن مصرف کنندگان از محصول یا سرویسی که ارائه میشود و فاکتورهای تفاوت ساز و در کنار آن، طرح مارکتینگ شما شامل چگونگی انجام آن است یعنی تدوین روشهایی مناسب برای اجرای چیزی که باید انجام شود.

این مطلب از منابع زیر برگرفته شده است (ترجمه و بازنویسی و برخی نوشته های جدید):
infoentrepreneurs
marketingdonut
marketing.about.com

منبع

تعداد صفحات : 12

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5
  آمار سایت
 • کل مطالب : 226
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 19
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 3,303
 • باردید دیروز : 6,453
 • بازدید هفته : 9,756
 • بازدید ماه : 9,756
 • بازدید سال : 9,756
 • بازدید کلی : 1,415,963