loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین
منیجر بازدید : 1 شنبه 28 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
تبلیغات کلیکی و موضوع تاثیر شبکه های تبلیغات کلیکی ، بیش از پیش مورد توجه وبمستران است.بازدهی تبلیغات کلیکی چگونه است ، تبلیغات کلیکی برای کدام اهداف تبلیغات مناسب است و… سوالاتی که بدون شک برای شما هم جذابی به نظر میرسد. بررسی شبکه های تبلیغات کلیکی این امکان را به شما میدهد تا پاسخ سوالات را پیدا کنید.

احتمالا این جمله معروف رو شنیدید ؛ “تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است” ضمن اینکه اگر اندکی با دنیای اقتصاد ، مدیریت و سرمایه گذاری آشنا باشید حتما با ریسک سرمایه گذاری ، نرخ بازده مورد انتظار و … هم آشنایی خواهید داشت ، البته اگر هم آشنا نیستید نگران نباشید ، موضوع بررسی شبکه های تبلیغات کلیکی است!!


در شبکه تبلیغات کلیکی شما برای نمایش تبلیغات پولی پرداخت نمی کنید ، در واقع هنگام ارجاع کاربر یا بازدید کننده به سایت شما (یا کلیک) ، وجهی بابت این معرفی از شما دریافت می شود. ظاهر ماجرا بسیار جذاب به نظر میرسد ، نمایش تبلیغات شما به صورت رایگان و دریافت هزینه پس از معرفی کاربر!! اما کار به همین سادگی ها نیست!!
تبلیغات کلیکی ؛ بودجه تبلیغات

اولین موضوع مورد توجه میزان بودجه ای است که قصد دارید در شبکه های تبلیغات کلیکی سرمایه گذاری کنید. خیلی سریع و کوتاه بریم سر اصل مطلب ؛


امروز برندهای بزرگ ، با سطح بودجه تبلیغاتی عظیم (معمولا میلیونی یا…!!) از شبکه های تبلیغات کلیکی استفاده می کنند. در مقابل ، احتمالا بودجه تبلیغات شما به رقم میلیون نخواهد رسید!! در همین نقطه چند اشکال عمده ایجاد می شود. اول اینکه سرمایه شما در برابر سرمایه های میلیونی برای نمایش تبلیغات قرار میگیرد لذا شما شانس کمتری برای دیده شدن یا همان نمایش رایگان خواهید داشت!!


دوم ؛ احتمالا شبکه های تبلیغات کلیکی ، برای برندی که میلیون ها تومان پول به آنها پرداخت کرده است ، توجه بیشتری خواهند داشت تا وبمستری که پول کمتر و غیر میلیونی وارد مجموعه کرده است. البته نمی توان گفت چنین موضوعی بسیار پر رنگ و همیشه مصداق است!! اما حقیقتی تلخ و غیر قابل انکار است ، از قدیم گفتن : هرچقدر پول بدی ، همون قدر آش می خوری!!! مطمئن باشید سطح خدماتی که به بودجه تبلیغات ۱۰۰ هزار تومانی ارائه می شود ، با سطح خدماتی که به بودجه تبلیغات ۱۰ میلیون تومانی ارائه می شود ، متفاوت است.


تبلیغات کلیکی ؛ کلیک های بی اثر

هرچند که ظاهر امر ، تصور می شود کاربرانی که روی تبلیغات کلیک می کنند بر اساس نیاز و اطلاعاتی که در تبلیغات اظهار کرده اید ، مجذوب تبلیغات شما شده اند، اما در واقع کاربران زیادی فقط از روی کنجکاوی روی تبلیغات شما کلیک می کنند!!


همچنین توجه داشته باشید ، تبلیغات کلیکی مرجعی برای کسب درآمد نمایش دهنده تبلیغات است ، بخشی از کلیک ها بدون هیچ گونه هدفی مصرف می شوند ، ممکن است نمایش دهنده تبلیغات به نحوی بازدیدکننده را تشویق به کلیک کند یا حتی خود کاربران برای افزایش درآمد مالکین سایت کاملا خودجوش (احتمالا برای جبران زحمات مالکین سایت)، روزانه کلیک های بی هدفی روی تبلیغات انجام دهند.


تبلیغات کلیکی ؛ نرخ تبدیل بازدید به مشتری

تصور کنید هزینه هر کلیک ۱۰۰ تومان و بودجه تبلیغات شما ۲۰۰،۰۰۰ تومان باشد ، در مجموع شما دو هزار کلیک نهایی خواهید داشت ، بخشی از این کلیک ها بی هدف و بی اثر از بین خواهند رفت (کنجکاوی کاربران ، تشویق به کلیک یا..). برخی از کلیک ها کاربران تکراری هستند ، مثلا دیروز برای اولین بار روی تبلیغات شما کلیک کردند ، اما به دلیل کمبود وقت یا … از سایت شما خارج شدند ، دوباره امروز روی تبلیغات شما کلیک می کنند اما همچنان ممکن است در حال بررسی باشند و تبدیل به مشتری نشوند.


در روش تبلیغات کلیکی ، بر اساس بودجه تبلیغات ، کاربران محدودی وارد سایت شما می شوند. طراحی سایت شما و اصول بازاریابی به کار گرفته شده باید فوق استاندارد و تخصصی باشد که بتوانید کاربران را سریعا تبدیل به مخاطب یا مشتری کنید. اگر در نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری ناموفق عمل کنید ، در واقع تبلیغات کلیکی شما ناموفق بوده است.

منتشر شده در : آناتاج بلاگ » بررسی شبکه های تبلیغات کلیکی
منیجر بازدید : 1 جمعه 27 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
ظهر جمعه ی همگی دوستان بخیر
تصمیم دارم فردا برای سامانه پیامکی خودم توی روزنامه اگهی بدم. نمی دونم تبلیغات توی روزنامه خوب هست یا نه اما به یکبار امتحان می ارزه. حالا از اونجایی که شنیدم رنگ و طرح و پیام توی تبلیغات خیلی مهمه خواستم بدونم شما پیشنهادی دارین؟ مثلا رنگ پس زمینه چی باشه و رنگ متن چی باشه. یا در کل نوشته از چندتا رنگ استفاده بشه. صفحه چندم روزنامه (به جز اول) باشه بهتره؟
خودم دوروزه فکر کردم واسه متن تبلیغ از این بهتر به ذهنم نرسید. اگه کمکم کنید ممنون میشم

متنی که خودم فکر میکنم خوب باشهبزرگی و کوچیکیش هم دقیقا همین طوری باشه)

فقط با 7500 تومان
شما هم پنل پیامک اختصاصی داشته باشید
با خرید یک پنل پیامک از امکاناتی چون:
خط 14 رقمی اختصاصی رایگان با قابلیت ارسال و دریافت پیامک
ارسال پیامک به تفکیک جنسیت و سن
ارسال پیامک به تفکیک شهر همراه اول و ایرانسل
منشی هوشمند
و بیش از 150 امکان دیگر
بهره مند شوید.
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 1 جمعه 06 ارديبهشت 1398 نظرات (0)
نوشته شده توسط دکترسیدرضاآقاسیدحسینی


تیم مشاوران مدیریت ایران:


فلش ماب Flash Mob (ترجمه فارسی: ازدحام ناگهانی) فعالیتی که در آن گروهی از افراد(Mobbers) به‌صورت ناگهانی با هماهنگی قبلی از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی در یک مکان عمومی و پرتردد دست به اقدامی مشابه و غیرمعمول بزنند.
هدف اصلی فلش ماب :


این نوع فعالیت‌ها در جهت ایجاد سرگرمی، طنز، هنر و یا پررنگ نمودن مضامین اجتماعی است و افراد شرکت‌کننده بعد از پایان آن فوراً متفرق می‌شوند. هدف "فلش ماب" غیرسیاسی است و در اکثر موارد صرفاً باهدف سرگرمی صورت می‌گیرد( البته باید با احترام به قوانین و رعایت اصول فرهنگی آن جامعه صورت پذیرد).


فلش ماب بیشتر از آنکه توانسته باشد در حوزه بازاریابی خود را معرفی نماید، در حوزه هنر و ایجاد تجربه اجتماعی موفق بوده است. فلش ماب در حوزه تجاری زیرمجموعه بازاریابی چریکی محسوب می‌گردد، پس ابزاری مناسب برای شرکت‌های کوچک با بودجه بازاریابی ناچیز است. بازاریابی از طریق فلش ماب را Flash Mob Marketing مینامند.


اما امروزه توسط شرکت‌های بزرگی نظیر Apple, Redull, Cocacola,T-Mobile در سراسر دنیا سازمان‌دهی شده و به‌صورت یک واقعه Event برگزار می‌شود.


شرکت‌های بزرگ برای برپایی فلش ماب خود معمولاً مراکز خرید، سالن‌های انتظار قطار، میدان اصلی شهر، خیابان‌های پرتردد و کم‌عرض را انتخاب می‌نماید.


البته کار به همین‌جا نیز ختم نمی‌شود. در بسیاری از سایت‌ها، کل این ماجرا را در چند پارگراف توضیح داده‌اند که البته برای یک شرکت کوچک یا یک تیم دانشجویی این مطلب صدق می‌نماید، اما در خصوص برندهای بزرگ، باید از تجربه شخصی خود بگویم که این‌گونه عمل نمی‌شود. زیرا مقدمات برگزاری آن در کشورهای مختلف از 2 هفته تا 2 ماه زمان می‌برد.


که شامل :
ارائه طرح
دریافت بودجه اجرایی طرح
هماهنگی‌های قانونی با محل برگزاری (شهرداری،...)
دریافت مجوز فیلم‌برداری (بک‌گراند پریمیشن) در صورت نیاز
جمع‌آوری تیم و ایجاد هماهنگی
فیلم‌برداری، صدابرداری حرفه‌ای (حداقل با 6 دوربین)


و برخی موارد دیگر که همگی حاکی از این است که یک فلش ماب حرفه‌ای اما در ظاهر ساده که ممکن است در 3 تا 6 دقیقه نیز به اتمام برسد، نیاز به اقدامات فراوانی دارد.


اما برخی فلش ماب های اجتماعی و نه تجاری، به‌صورت یک‌رویه برای یک مدت‌زمان طولانی‌تر اتفاق بکار گرفته می‌شود.


مثلاً طرفداران محیط‌زیست، از این پدیده برای گسترش آگاهی مردم نسبت به استفاده بی‌رویه از پلاستیک بهره بردند، مانند گروهی در فرانسه که باهم قرار گذاشته بودند تا همگی به احترام کسی که زباله‌ای از زمین برداشته و به سطل آشغال می‌اندازد، بلند شده و او را تشویق نمایند.


در ایران، یک نمونه فلش ماب به کمک شبکه اجتماعی و در حمایت از کودکان کار صورت پذیرفت، که در آن افراد (با حضور چند تن از بازیگران سرشناس سینما) با پاک کردن شیشه اتومبیل‌ها توانستند آگاهی را نسبت به این معضل اجتماعی بالا ببرند.


مثلاً تعدادی از افرادی در حمایت از حقوق پرندگان در پارک مرکزی نیویورک جمع شدند و برای 20 ثانیه صدای پرندگان را تقلید نمودند.
روش برنامه‌ریزی و اجرای فلش ماب Flash Mob

1- هدف‌گذاری :
هدف از برگزاری انجام آن را تعیین نمایید.
هدف فلش ماب هرگز سیاسی نیست و نباید به‌منظور ایجاد مزاحمت یا تخریب و عبور از خط قرمزهای قانونی و فرهنگی یک جامعه باشد.


2- روش اجرا را تعیین نمایید.


چه نوع فعالیتی صورت پذیرد تا موجب جلب نظر دیگران گردد. ( حرکات آکروباتیک، موسیقی، ...)
چه کسانی در اجرای آن موفق هستند.
با چه افرادی باید همکاری نمود.
چگونه باید افراد شایسته به حضور به این فعالیت را دعوت نمود.
چگونه آن افراد را باهم هماهنگ نمود.


3- فلش ماب های مشابه ای که توسط سایرین انجام‌شده است را ارزیابی نمایید.


4- فلش ماب خود را سازمان‌دهی نمایید.
برنامه فلش ماب را به اقوام، دوستان و همکاران از طریق کانال‌های در دسترس، اطلاع داده و از آن‌ها بخواهید در این مسیر شمارا یاری نمایند.
یک مکان مشخص را بررسی و تعیین نمایید. حتماً در خصوص مکان مدنظر و محدودیت‌های پیرامونی آن، اطلاعات کافی را از مقامات مسئول و قانونی کسب نمایید.
حتماً چک کنید که برنامه شما با برنامه یک گروه دیگر تداخل زمانی و مکانی نداشته باشد.( وب‌سایتی‌هایی برای کسب اطلاعات در این مورد وجود دارد که البته شامل ایران نیست).
معمولاً افراد ناظر بعد از خروج از شوک اولیه مواجه با فلش ماب، به تعصی از افراد اجراکننده؛ با آنان همراه می‌شوند. پس افراد تیم باید از مشارکت سایرین استقبال نموده و یا آنان را به مشارکت غیراجباری و همزمان دعوت نمایند.


5- اگر نیاز به مشورت با یک فرد حرفه‌ای بود، حتماً از نظرات آن بهره گیرید.


6- برنامه خود را کاملاً شفاف به اعضای تیم در میان بگذارید.موفقیت فلش ماب در هماهنگی مناسب اعضای تیم است. دقیقاً مشخص نمایید :چه کسی، چه‌کاری را چه موقع، انجام دهد.7- در خصوص نحوه پوشش افراد برنامه‌ریزی داشته باشید.


8- از فلش ماب خود فیلم‌برداری خوبی انجام دهید ( تهیه یک فیلم مستند و باکیفیت، نتیجه سرمایه‌گذاری شماست).


9- اجرای فلش ماب.


10- پس از اتمام سریع بروید. انگار که اصلاً اتفاقی نیفتاده است. (زیرا معمولاً تیم‌ها بعد از اجرا بدون برنامه هستند و تصویر ذهنی مخاطب را با برخوردهای نامناسب با دیگران، خراب می‌نمایند)


11- فیلم‌های خود را منتشر نمایید.
4 نمونه از فلش ماب های حرفه‌ای Professional Flash Mob:
برگزاری یک فلش ماب در Apple Store.
اجرای کنسرواتور پاریس در موزه‌ای در سائوپائولو، برزیل.
جنگ متکا در سانفرانسیسکو.
اجرایی از برند T-Mobile در سالن انتظار قطار لیورپول.
- یکی از شرکت‌های بسیار معتبر که تاکنون بیش از 100فلش ماب برگزار نموده، One Degree Events است که مشاور چندین شرکت بزرگ بین‌المللی در سراسر جهان است.


- اگر در ایران حضور دارید، اگر قصد برگزاری هر نوع فلش ماب را برای شرکت خود دارید. پیش از هر کاری ابتدا الزامات قانونی آن را از نیروی انتظامی استعلام بگیرید.


منبع : فلش ماب Flash Mob چیست؟
تیم مشاوران مدیریت ایران : مطالب این سایت شامل حمایت از حق مؤلف و مترجم است و هرگونه کپی برداری بدون درج لینک منبع پیگرد قانونی دارد.
منیجر بازدید : 2 جمعه 30 فروردين 1398 نظرات (0)
سلام من حدودا 1 ماه هست یک فروشگاه زدم و حدودا 100 تا محصول تو فروشگاهم هست و قصد دارم بیشترش هم کنم فرروشگاه در مورد کارتون و بازی هست فقط 1 فروش تو این مدت داشتم در ضمن پنل پستی هم تهیه کردم از آسمان وب حالا فقط مونده تبلیغات سایتم که نمیدونم چطور تبلیغاتی موثر هست لطف دوستانی که در زمینه تبلیغ تجربه دارند من را راهنمایی کنند ممنون میشم.
منیجر بازدید : 1 دوشنبه 26 فروردين 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 1 جمعه 23 فروردين 1398 نظرات (0)
سلام

من یه گروه یاهو دارم که تنظیماتش این بود :

Messages do not require approval

Only moderators can post messages


هر رورز یه نامردی سوء استفاده می کرد و نمی دونم چه جوری به اعضای گروهم ایمیل تبلیغاتی میفرستاد ، من تنظیمات گروه را عوض کردم و مانع فرستادنش شدم تنظیمات فعلی :

Messages require approval
Only moderators can post messages


حالا برای من یه سوال بوجود اومده که وقتی من تعیین کردم فقط مدیر سایت بتونه ایمیل ارسال کنه این آقای نامرد چه جوری ایمیل هاش ارسال میشه؟ جالبه فرشتندش هم میزنه ایمیل خودم که مدیرم ، یعنی با ایمیل مدیر فرستاده فقط توی نمایش ایمیل یه نفاوت هست که اون ایمیل هایی که خودم میفرستم آدرس کامل ایمیلمو نشون نمیده (@yahoo را نشون نمیده ) ولی اونایی که این آقا میفرسته کامل نشون میده

کسی میدونه چه جوری این کار را کرده ؟
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 20 فروردين 1398 نظرات (0)
نفروشید‏، کمک کنید

اگر می‌خواهید وب‌سایتی موفق برای فروش کالا داشته باشید، باید به جای فروش کالا، به کاربران کمک کنید و در واقع از طریق یاری رساندن، فروش کنید. اگر برای بازاریابی اینترنتی از پیغام‌هایی که در سایت‌های دیگر ظاهر می‌شوند و کالایی بی‌ربط با کاربر را پیشنهاد می‌کنند، بهره می‌برید باید بگویم که شیوه آزاردهنده‌ای را در پیش گرفته‌اید. هنگامی که آن‌لاین بازاریابی می‌کنید به خاطر داشته باشید که افراد آن‌لاین خرید نمی‌کنند بلکه آن‌لاین تحقق می‌کنند. بیشتر افراد از اینترنت بهره می‌گیرند تا بفهمند که چگونه یک ماشین جدید بخرند، یا کسب و کار خود را بهبود بخشند یا در مورد مواد خام اطلاعات بیشتری به دست بیاورند. پس وب‌سایت شما باید بر اساس کمک‌کردن طراحی شود و نه فروختن. اطلاعات دادن به مشتری، آشکارسازی حقایق و آموزش او پایه‌های یک وب‌سایت موفق هستند. اگر روی فروش تمرکز کنید، ناکام خواهید بود. از طریق کمک رساندن به مشتری شما در نزد او اعتبار کسب می‌کنید، مردم شما را باور می‌کنند و شما می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که برای کالا و خدمتی که ارائه می‌کنید، ارزش قائل هستید و سپس آن‌ها از شما خرید خواهند کرد.
همه چیز در وب‌سایت شما، گزینه‌ها، گرافیک و هر کلمه‌ای که در وب‌سایت قرار داده‌اید باید حول محور کمک‌کردن قرار گرفته باشند و نه فروختن. سایت خود را برای کسانی که مشغول تحقیق و جستجو هستند کاربردی کنید و نه برای افرادی که قصد خرید دارند. ذهن کسانی که در اینترنت به جست‌وجو می‌پردازند و خریداران بالقوه محسوب می‌شوند حول این موضوع قرار دارد که «این وب‌سایت برای من چه چیزی دارد؟» اگر نتوانید در نخستین صفحه وب‌سایت خود به این پرسش پاسخ دهید، طراحی سایت خود را تغییر دهید و یا این‌که شکست را بپذیرید. اگر قرار نیست کاربران را قانع کنید، چگونه انتظار دارید که در وب‌سایت شما باقی بمانند در حالی که صدها وب‌سایت دیگر برای سرزدن وجود دارد. بهترین فضای صفحه ورودی خود را به این اخصاص ندهید که چه کسی هستید، چه کاری انجام می‌دهید و یا تا چه حد انسان فوق‌العاده‌ای هستید و مدرک دکتری خود را از کدام دانشگاه گرفته‌اید چرا که کسی به این‌ها اهمیت نمی‌دهد.
آن‌چه برای کاربران اهمیت دارد این است که چه کاری می‌خواهید برای آن‌ها انجام دهید. باید صفحه نخست وب‌سایت شما طوری باشد که آن‌ها را جذب کند و به درون سایت بکشاند. احساس کنند از طریق گشتزنی در وب‌سایت شما نکته‌ای را می‌آموزند که پیش‌تر نمی‌دانستند. در کنار این باید دیگر قوانین بازاریابی اینترنتی را نیز رعایت کنید. زبان ساده‌ای را به کار بگیرید و واژه‌هایی کلیدی داشته باشید تا با جست‌وجو در موتورهای جست‌وجوگر، وب‌سایت شما ظاهر شود.
به خاطر داشته باشید که اگرچه میزان آشنایی شما با کالایی که می‌فروشید در میزان فروش شما نقش دارد و میزان شناخت شما از مشتری نقش به مراتب پررنگ‌تری را ایفا می‌کند. اگر به خوبی مشتری را بشناسید آن‌گاه می‌توانید به خوبی خود را برای زمانی که مشتری وارد وب‌سایت شما می‌شود، آماده سازید.
منیجر بازدید : 3 شنبه 17 فروردين 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 2 شنبه 10 فروردين 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 4 سه شنبه 06 فروردين 1398 نظرات (0)
منیجر بازدید : 2 دوشنبه 05 فروردين 1398 نظرات (0)
یک سلام گرم به دوستان جدیدم
....................................امیدوار م من را در جمع خود بپذیرید...............................
************************************************** *******************
حقیقت امر من به تازگی وارد جمع شما فروشنده ها شدم و راه و چاه را نمی دانم و به کمک شما اساتید و خبرگان تجارت الکرونیک احتیاج دارم.
سایت من حدود 180 محصول دارد که تمامی را اوریجینال به مشتری می دهم و اصلا رایت نمی کنم لذا قیمت محصولاتم اندکی بالا است.
در گشت و گزارم در این انجمن بعضا دوستانی را دیدم که ادعا دارند روزانه 20 الی 30 سفارش دارند؛اما من در طول یک ماهی که آمده ام تنها 15 سفارش داشته ام که سود چندانی آیدم نمی شود و همین جور پیش برود خرج پنل و سایتم هم در نمی آید.

مشکل کار کجاست عزیزان؟زمان نیاز است برای گرفتن کار فروشگاهم؟قیمت هایم منصفانه نیست؟
بازدیدم کم است؟

چکار کنم؟
بزرگواری کنید و دانش و تجربه تان را دریغ نکنید.

تعداد صفحات : 13

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90
  آمار سایت
 • کل مطالب : 10
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 12
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1,492
 • باردید دیروز : 3,926
 • بازدید هفته : 5,418
 • بازدید ماه : 117,105
 • بازدید سال : 258,596
 • بازدید کلی : 1,664,803