loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

منیجر بازدید : 1 يكشنبه 09 تير 1398 نظرات (0)
آموزش ساخت سیستم وبلاگ دهی با وردپرس شبکه

سیستم های وبلاگ نویسی فارسی زبان زیادی تا کنون راه اندازی شده اند و با توجه به جمعیت جوانان کشور عزیزمان ایران هر روز کاربران بیشتری را به خود جلب می کنند. آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که خود یک سرویس وبلاگ دهی و یا همان وبلاگ نویسی را راه اندازی کنید تا کاربران اینترنتی با مراجعه به سایت شما و عضویت بتوانند وبلاگ جدید خود را ایجاد کرده و اقدام به نوشتن اولین پست خود بکنند ؟ در این نوشته از تورتک به آموزش چگونگی راه اندازی یک سرویس وبلاگ نویسی کامل با استفاده از وردپرس می پردازیم.


مزایای استفاده از وردپرس برای ایجاد سرویس وبلاگ نویسی

بهتر است قبل از اینکه به آموزش استفاده از وردپرس برای راه اندازی سرویس وبلاگ نویسی بپردازیم با دلایلی که می تواند ما را به استفاده از این سیستم به این منظور تشویق کند آشنایی پیدا کنیم. در زیر می توانیم مزایای استفاده از این سیستم را ببینید.

محیط مدیریتی و وبلاگ نویسی این سیستم کاملاً ساده و کاربر پسند است و بسیاری از کاربران سایت شما ممکن است قبلاً تجربه وبلاگ نویسی توسط این سیستم را داشته باشند.
این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است و شما می توانید هر تغییر و توسعه ای که دوست داشته باشید را در آینده بر روی آن انجام دهید.
افزونه ها ، پوسته ها و … رایگان هم اکنون برای این سیستم وجود دارد و شما نیاز به کد نویسی و یا پرداخت هزینه های نجومی برای راه اندازی سیستم وبلاگ نویسی ندارید.
در صورت مواجه شدن با هر مشکلی می توانید با مطرح کردن آن در تالار گفتگو این سیستم از راهنمایی هزاران نفر از دیگر استفاده کنندگان این سیستم بهره‌مند شوید.
مراحل انجام و راه اندازی سرویس با استفاده از این سیستم همانطور که در این نوشته مشاهده می کنید کاملاً ساده است و نیاز به دانش تخصصی در این زمینه وجود ندارد.
به صورت پیش فرض این سیستم محتوای موجود در وبلاگ های راه اندازی شده توسط سایت شما را به خوبی به موتورهای جستجوگر نمایش می دهد و این امر باعث سئو و افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر می شود.
وردپرس توسط میلیون ها کاربر خود هر روز در حال امتحان شدن و هر چه تکمیل تر شدن است.
با توجه به ساختار این سیستم از منابع هاست سایت شما به صورت کاملاً بهینه استفاده می شود و برای صرفه جویی بیشتر و پایین آوردن بار بر روی سرورهای سایت خود می توانید از افزونه های مکملی که برای این سیستم ساخته شده اند استفاده کنید. همچنین برای استفاده از این سیستم نیاز به خرید هاست های گران قیمت و سرورهای شخصی ندارید مگر اینکه سایت شما هزاران کاربر داشته باشد و رشد قابل توجه ای کرده باشد.
همانطور که می دانید آخرین نسخه فارسی سازی شده وردپرس توسط تیم وردپرس فارسی با تاخیر خیلی کمی نسبت به نسخه اصلی این سیستم منتشر می شود و نیازی به فارسی سازی و مواجه با مشکلات مربوط به این موضوع را ندارید.
تمامی قسمت های این سیستم ساختار بندی شده هستند و در هنگام افزایش کاربران و وبلاگ های میزبانی شده توسط سایت شما با مشکل بهم ریختگی اطلاعات در پایگاه داده ها و فایل ها روبرو نمی‌شوید.
و صدها و یا شاید هم هزاران مزیت دیگر نسبت به دیگر سیستم های راه اندازی سرویس وبلاگ نویسی …


آشنایی با وردپرس شبکه

قبل از انتشار نسخه 3 سیستم وردپرس برای اینکه بتوانید با استفاده از این سیستم چند سایت یا وبلاگ مختلف را ایجاد کنید نیاز بود که نسخه خاصی از این سیستم را ( WordPress MU ) بر روی هاست خود نصب و سپس شروع به تنظیمات تقریباً پیچیده ای بکنید. اما با انتشار نسخه 3 وردپرس امکان شبکه به نسخه عمومی این سیستم اضافه شد که با استفاده از آن می توانید در یک سایت به مدیریت چند سایت یا وبلاگ مختلف در کنار هم بکنید.

پس برای نصب سیستم وردپرس به عنوان سیستم وبلاگ دهی در سایت خود کافی است همان مراحل ساده نصب این سیستم را که شامل ساخت پایگاه داده ها توسط محیط مدیریت هاست ، آپلود فایل های مربوط به وردپرس و در آخر تنظیم فایل wp-config.php و نوشتن نام پایگاه داده ها ، نام کاربری پایگاه داده ها و رمز عبور در این فایل ، انجام دهید و سپس مراحل ساده ای را که در این آموزش با هم یاد می گیریم را انجام دهید.


چگونگی فعال سازی قابلیت شبکه در وردپرس

بعد از نصب و اجرای این سیستم در هاست خود کافی است قابلیت شبکه را فعال سازی کنید تا سایت وردپرسی شما توانایی نگهداری و ایجاد چند سایت یا وبلاگ مختلف را در خود بدست آورد. برای انجام این کار فایل wp-config.php وردپرس خود را باز کنید و سپس به دنبال عبارت /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ در آن بگردید و بعد از پیدا کردن این نوشته کد زیر را در خط بالایی آن قرار دهید.
1

define( WP_ALLOW_MULTISITE, true);

حال دوباره به محیط مدیریت سایت وردپرسی خود وارد شده و از منوی ابزارها گزینه “شبکه” را که به تازگی به این منو اضافه شده است انتخاب کنید. در صفحه ظاهر شده از شما طریقه آدرس بندی وبلاگ های سایت شما پرسیده می شود که از میان دو حالت زیر باید یکی را انتخاب کنید.

1. Sub-domains : در این حالت مانند اکثر سرویس های وبلاگ نویسی به وبلاگ کاربران شما در هنگام عضویت یک آدرس مانند yourblog.tortak.com داده می شود و از آن به بعد با مراجعه به آن آدرس کاربران می توانند وبلاگ کورد نظر را مشاهده کنند.

2. Sub-directories : در این روش وبلاگ کاربران مانند یک شاخه در سایت شما قابل دسترس هستند مانند www.tortak.com/yourblog و الباقی صفحات و نوشته های اعضای سایت شما نیز به همین صورت آدرس دهی می شوند.

پیشنهاد می کنیم حتماً از روش اول یعنی استفاده از زیر دامنه ( Sub-domains ) برای آدرس دهی وبلاگ کاربران سایت خود استفاده کنید چون در این روش از لحاظ سئو و بهینه سازی آدرس ها برای موتورهای جستجوگر سایت شما مناسب تر است و همچنین همانطور که می بینید ظاهر حرفه ای تری را به سرویس وبلاگ دهی شما می بخشد.

در مرحله آخر کافی است بر روی دکمه “نصب” در صفحه شبکه کلیک کنید تا تنظیمات مربوطه بر روی سایت شما اعمال شود و کدهای مورد نیاز به شما نمایش داده شود. بعد از انجام تنظیمات وردپرس چند خط کد را به شما نمایش می دهد که آن ها را باید در فایل wp-config.php و .htaccess سایت خود کپی کنید. توجه داشته باشید کدهای مربوط به فایل wp-config.php را باید به جای یک خط کدی که قبلاً به این فایل اضافه کردیم قرار دهیم که این کدها چیزی شبیه به کدهای زیر هستند.

کد: define( MULTISITE, true ); define( SUBDOMAIN_INSTALL, false ); $base = /; define( DOMAIN_CURRENT_SITE, www.tortak.com ); define( PATH_CURRENT_SITE, / ); define( SITE_ID_CURRENT_SITE, 1 ); define( BLOG_ID_CURRENT_SITE, 1 ); و همچنین کدهایی که برای قرار گیری در فایل .htaccess به شما ارائه می شود چیزی شبیه به کدهای زیر هستند.


کد: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] # uploaded files RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?files/(.+) wp-includes/ms-files.php?file=$2 [L] RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?wp-admin$ $1wp-admin/ [R=301,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d RewriteRule ^ - [L] RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?(wp-(content|admin|includes).*) $2 [L] RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?(.*.php)$ $2 [L] RewriteRule . index.php [L] پس از قرار دادن کدهای نمایش داده شده در فایل های مربوطه تقریباً کار تمام است و می توانید از وردپرس شبکه خود لذت ببرید.


تنظیم کلمات مجاز برای زیر دامنه های سایت خود

حال برای اینکه به سیستم وردپرس اجازه داده شود که با توجه به نام انتخاب شده توسط کاربران یک زیر دامنه جدید را برای سایت شما ایجاد کند نیاز است که به محیط مدیریتی هاست خود مانند CPanel سایت خود رفته که اطلاعات مربوط به دسترسی به آن در هنگام خرید هاست از طرف شرکت ارائه دهنده برای شما ایمیل می شود.

بعد از ورود به محیط مدیریتی هاست خود به دنبال قسمت Subdomains بگردید و پس از کلیک بر روی آن در صفحه ساخت زیر دامنه جدید ، زیر دامنه ای با نام “*” مانند تصویر زیر بسازید و شاخه ای را که این زیر دامنه به آن اشاره می کند را برابر با شاخه اصلی هاست خود که وردپرس را در آن نصب کرده اید قرار دهید.

تنظیم زیر دامنه در cpanel

به همین راحتی کار تنظیم wildcard subdomain نیز انجام شده است و سیستم شما قادر است به هر تعدادی زیر دامنه جدید برای کاربران سایت شما و یا بهتر است بگوییم وبلاگ هایی که توسط سایت شما میزبانی می شوند بسازند. البته باید هاست شما نیز در حالت استفاده از Subdomains محدودیتی در این رابطه نداشته باشد مانند استفاده از تنها تعدادی خاصی زیر دامنه برای هر آدرس دامنه یا سایت و …


ایجاد امکان اتصال دامنه به وبلاگ ها برای کاربران سایت شما

یکی دیگر از امکاناتی که در اکثر سیستم های وبلاگ دهی خارجی و یا حتی وطنی مانند میهن بلاگ ، بلاگفا و … به کاربران داده می شود امکان اتصال دامنه دلخواه ( مانند Tortak.com ) به آدرس وبلاگ آن ها ( مانند blog66.yourdomain,com ) است. جالب است بدانید برای فعال سازی این امکان در سایت وبلاگ دهی خود که با سیستم وردپرس آن را ایجاد کردیم نیاز به یک خط کد نویسی نیز ندارید و می توانید به راحتی با استفاده از افزونه رایگان WordPress MU Domain Mapping این امکان را به وبلاگ های ساخته شده در سایت خود بدهید.

توجه داشته باشید بعد از نصب این افزونه در سایت خود نیاز است که تنظیمات اولیه آن را انجام دهید. برای این کار نیز بعد از ورود به پیشخوان وردپرس خود البته با نام کاربری و رمز عبور مدیر اصلی سایت در منو تنظیمات گزینه Domain Mapping که بعد از نصب و فعال سازی این افزونه ظاهر شده است کلیک کنید. در صفحه نمایش داده شده شما باید IP سرور هاست خود را وارد کنید که برای بدست آوردن آن می توانید با ورود به محیط مدیریتی هاست سایت خود مانند CPanel این IP را مشاهده کنید و یا از ابزار های تبدیل آدرس دامنه ( Domain ) به آدرس IP استفاده کنید.

آدرس IP سرور در CPanel

همچنین تنظیمات دیگری نیز در صفحه ظاهر شده می توانیم انجام دهیم که در زیر با آن ها آشنایی پیدا می کنیم.

1. Remote Login : با استفاده از این قابلیت می توانیم به کاربران این امکان را بدهیم که با ورود در یکی از آدرس های سایت خود در دیگر آدرس ها نیز به عنوان کاربر عضو وارد شوند که می تواند به سایت شما جلوه هوشمندانه تری را ببخشد.

2. Permanent Redirect : توجه داشته باشید در صورتی که کاربر آدرس دامنه ای را به آدرس وبلاگ خود در سرویس شما وصل کند بعد از چند روز از طریق موتورهای جستجوگر مانند گوگل به این دلیل که وبلاگ مربوطه از هر دو آدرس قابل دسترس است مطالب تکراری شناسایی می شود که این می تواند برای سئو و رتبه وبلاگ های موجود در سرویس شما خیلی مضر باشد. برای رفع این مشکل با فعال سازی امکان Permanent Redirect بعد از اتصال یک دامنه به هر وبلاگی دیگر آدرس اصلی آن وبلاگ به آدرس دامنه وارد شده با یک انتقال 301 امن متصل می شود و اگر موتورهای جستجوگر و کاربران آدرس قبلی وبلاگ را وارد کنند به آدرس جدید به صورت خودکار هدایت می شوند.

3. User Domain Mapping Page : با فعال سازی این مورد به محیط مدیریتی و یا همان پیشخوان همه کاربران سیستم وبلاگ نویسی شما گزینه جدیدی اضافه می شود که به کاربران این اجازه را می دهد که خود آدرس دامنه مورد نظر خود را به وبلاگ خود اتصال دهند.

4. Redirect administration pages : برای حفظ امنیت رمز عبور و وبلاگ کاربران سایت خود پیشنهاد می کنیم حتماً این امکان را فعال کنید. با فعال سازی این امکان در افزونه WordPress MU Domain Mapping کاربران تنها از طریق صفحه ورود در آدرس اصلی وبلاگ خود توانایی ورود به محیط مدیریتی وبلاگ خود را دارند.

5. Disable primary domain check : برای افزایش رتبه وبلاگ های میزبانی شده توسط سایت شما پیشنهاد می کنیم این گزینه را فعال نکنید. کار این بخش نیز این است که در صورتی که چند دامنه به وبلاگی اتصال داده شده باشد تک تک این دامنه ها به صورت سایت جداگانه و یکتایی نمایش داده می شوند که این امر باعث به وجود آمدن مطالب تکراری در آدرس های مختلف یک وبلاگ می شود که در نهایت منجر به کاهش رتبه وبلاگ مربوطه در موتورهای جستجوگر مانند گوگل ، بینگ و یاهو می شود.

در نهایت نیز برای اتصال دامنه هایی که خریداری کرده اید به هر یک از وبلاگ های سایت خود می توانید با استفاده از گزینه Parked Domains در پنل مدیریت هاست سایت خود دامنه های مورد نظر را مشخص کنید. البته به یاد داشته باشید قبل از این کار باید تنظیمات DNS دامنه خود را از طریق پنل مدیریتی دامنه خود برابر با nameservers ( چیزی شبیه به ns1.tortak.com و ns2.tortak.com ) هاستینگ سایت وبلاگ دهی خود تنظیم کرده باشید. در آخر نیز دوباره به محیط پیشخوان سایت خود بازگردید و با استفاده از صفحه اضافه کردن دامنه جدید ( Domains ) در زیر منو تنظیمات تعیین کنید که دامنه پارک شده در هاست شما باید به کدام یک از وبلاگ ها متصل شود که از طریق ID وبلاگ مربوطه ( برای پیدا کردن ID هر یک از وبلاگ ها کافی است از منو اصلی وردپرس خود گزینه سایت ها را انتخاب کنید و با رفتن بر روی هر یک از وبلاگ ها آدرسی در مرورگر شما ظاهر می شود که شامل ID آن وبلاگ است ) قابل آدرس دهی است.


چگونه سرویس وبلاگ دهی خود را توسعه دهم ؟

تیم طراحی و بهینه سازی سایت تورتک آماده است که سرویس وبلاگ دهی و وبلاگ نویسی شما را با تعرفه های معقول به موفقیت های بزرگ برساند. در مجموع خدماتی که تورتک می تواند برای سایت جدید شما که توسط این سیستم راه اندازی شده است عبارتند از :

1. بهینه سازی و سئو : اولین پیشنهاد ما به شما این است که بهینه سازی و سئو سایت خود را به تیم حرفه ای تورتک واگذار کنید تا خیلی سریع سیستم وبلاگ دهی شما و وبلاگ های ساخته شده در آن بتوانند در رتبه های اول جستجوهای انجام شده در موتورهای جستجوگر ظاهر شوند و با این کار بتوانید خیلی زود سیستم وبلاگ نویسی خود را عمومی تر کرده و کاربران جدیدی را به سیستم خود جذب کنید. البته کارهای دیگر نیز در پک بهینه سازی سایت تورتک برای سایت شما انجام می شود که برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

2. طراحی سایت و پوسته وردپرس : سرویس وبلاگ نویسی شما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارد که ابتدا ظاهر صفحه اصلی آن حرفه ای و کاربر پسند طراحی شده باشد تا بتواند کاربران را به عضویت در سیستم وبلاگ نویسی شما تشویق کند و سپس نیاز است که پوسته های حرفه ای و زیبایی در اختیار کاربران قرار بگیرد که از آن برای صفحه آرایی وبلاگ خود استفاده کنند.

3. تبلیغات در اینترنت : یکی دیگر از روش هایی که با توجه به ساختار وب و به طور کلی شبکه اینترنت می تواند در رشد و موفقیت سرویس های ارائه شده توسط شما موثر باشد استفاده از تبلیغات اینترنتی است. البته تنها در صورتی از این طریق می توانید سایت خود را به سمت موفقیت ببرید که بهترین سرویس های تبلیغات را در اینترنت پیدا کنید و در آن ها به صورت کاملاً حرفه ای و با توجه به اصول و قوانین این کار تبلیغات سایت خود را انتشار دهید. تورتک می تواند فرآیند تبلیغات اینترنتی سایت شما را هم در سایت اصلی تورتک و هم در هزاران سایت و یا سرویس تبلیغات دیگر مانند تبلیغات گوگل و … بر عهده گیرد.منبع : آموزش ساخت سیستم وبلاگ دهی با وردپرس شبکه
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 شنبه 08 تير 1398 نظرات (0)
سلام
من یه سایت تو سیستم وردپرس دارم .
که همین الان بالا نمیاد و وقتی صفحه رو باز می کنم صفحه سفید می مونه .
تقریبا روزی نیست این مشکل پیش نیاد !
با صاحب هاست صحبت کردم میگه مشکل از ما نیست و احتمالا دلایل دیگه ایی داره این موضوع .
اما تو سایت Host Tracker که چک می کنم این خطاها رو میده .
http://0k2.001.img98.com/out.php/i493698_1.JPG
وقتی وارد سی پنل سایت میشم , بالا میاد زمانی که سایت بالا نمیاد .
اینا دلایل صاحب هاست :
1- اينکه مانيتورينگ سرور مشکل داره و چيزي ثبت نکرده
2- مشکل از سايت و اسکريپت شما هست، مثلا
1)به شما حمله‌ي DDOS ميشه که بايد اسکريپت رو بهينه کنيد
2)مود ناسازگار و مشکل داري نصب کرديد که باعث اين وضعيت ميشه
3)به اکانت اينترنت خود شما مربوط هست

من یه سایت دیگه تو همین سیستم وردپرس دارم که هر چی کد و اسکریپت توی سایت اول نصب کردم توی سایت دوم هم وجود داره ! اما برای سایت دوم مشکلی پیش نمیاد .
هر دوشون هاستشون از CirtexHosting تامین میشه البته سرورشان متفاوت .
ببخشید خیلی صحبت کردم , ممنون میشم منو راهنمایی کنید .
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 3 شنبه 08 تير 1398 نظرات (0)
قالب صحیفه وردپرس ترجمه اختصای بیگ تم با کیفیت عالی به صورت در اختیار کاربران قرار داده شده این قالب در همه سایت ها به فروش گذاشته شده , هیچ شک و تردیدی در خود ایجاد نکنید که این نسخه چرا رایگان هست و اون یکی ها پولی , مطمئن باشید همین قالب هست که دارن می فروشن و با نام ارجینال … بگذریم. بیگ تم به دلیل اینکه تعداد زیادی از کاربران عزیز از این قالب استفاده می کنه این قالب رو به صورت رایگان ارائه میده و همیشه پاسخگوی کاربرانش هست. همچنین نکته مهم ارائه فیلم آموزش کار با قالب برای اولین بار فقط توسط ما ارائه شده. ما قالب وردپرس صحیفه را کامل بررسی و از هر نظر آن را برای یک وب سایت فارسی بهبود بخشیده ایم و همیشه آپدیت های آن به صورت منظرم ارائه می شود.


صحیفه ( sahifa ) بهترین و حرفه ای ترین قالب وردپرس در زمینه خودش هست , این قالب می تونه برای همه زمینه های مناسب باشه مثل خبری , مجله ای , وبلاگی , آموزشی , شخصی , شرکتی و …
قالب وردپرس صحیفه Sahifa Theme به نسخه 5.6.3 در تاریخ 95/9/8 هیچ سایتی تا کنون این نسخه رو قرار نداده دوستان

برای بروز رسانی قالب قبلی رو حذف کنید و بعدش این قالب را جایگزین کنید چون نام پوشه ی قالب با قبلی یکی هست نصب نمیشه , اگر افزونه کش نصب کرده اید حتما کش را خالی کنید , قالب را نصب کنید و لذت ببرید.

لینک دانلود قالب صحیفه

منبع: وب سایت بیگ تم مرجع قالب وردپرس رایگان

لینک مفید امروز وب سایت معماری 98
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 2 شنبه 08 تير 1398 نظرات (0)
سلام دوستان بعد از مدتی بی کاری تو انجمن یه پلاگین فارسی کردم که متاسفانه توی ایران خیلیا با قیمت های نجومی ( تا 60 هزار تومن دیدم ) گذاشتن برا فروش .

البته اونا هم زحمت کشیدن و فارسیش کردن امیدوارم منو ببخشن ولی من دوست داشتم رایگان بزارم .

دوستان این پلاگین دارای کپی رایته اگه دوست دارید حلال باشه میتونید هزینه اش رو به سایت اصلی پرداخت کنید در غیر اینصورت میتونید استفاده کنید کاملا نال شده اس .

http://userproplugin.com/userpro

کد های میانبر رو میتونید با قالب ها و استایل هاش از این لینک دریافت کنید :

http://userproplugin.com/userpro/enh...mns-no-filters


دموی آنلاین :
نگین گیم ، بازی آنلاین


قابلیت ها ( نسخه 1.0.36 ) : ( خودم حال نداشتم بنویسم کپی کردم )


ساخت فیلد و فرم به روش کشیدن و رها کردن (drag and drop)انتخاب فونت آیکون برای تمام فیلدهاقابلیت ساخت چندین فرم عضویت برای کاربران مختلفامکان دنبال کردن و دنبال شدن کاربرانابزارک ورود و عضویت تمام ایجکستغییر مسیر صفحات ورود ، عضویت و ویرایش شناسنامه ی وردپرس به محیط سایترتبه دهی به کاربران و اهدای مدال به آن ها به صورت دستی و خودکارسازگار با وردپرس، ووکامرس و بی بی پرسامکان مخفی سازی قسمتی از مطالب برای کاربران غیر عضوقابلیت افزودن فیلد دلخواه برای کاربران و نمایش آن در سایتقابلیت جستجو در بین کاربران (از درون وب سایت)پروفایل بسیار زیبا برای هر کاربر ،‌ با قابلیت افزودن تصویر پس زمینهنمایش پروفایل کاربری کاربران همراه با جزئیاتمسدود کردن دسترسی به صفحه های ورود و ثبت نام و پروفایل پیشفرض وردپرسورود با نام کاربری یا ایمیلقابلیت ایجاد زمینه ها و فیلد های نا محدود برای فرم پروفایل و ثبت نامقابلیت انتشار مطلب به صورت مستقیم برای کاربران از درون وب سایتقابلیت نمایش مطالب یک کاربر با کدهای کوتاهو ...

قابلیت های اضافه شده در ورژن 2.3.1

تغییراتی برای زیبا سازی رابط کاربری انجام شده است .فارسی سازی 80% توسط ( برنامه نویس ، طراحی وبسایت ، فروشگاه )قابلیت دنبال کردن ( توییت کردن )اعمال تغییراتی در صفحه مدیریت افزونهقابلیت همگام سازی با بادی پرس ، ووکامرس و ...و کلی قابلیت دیگه ...بزودی از برنامه نویس ...

دموی انگلیسی :
بخش مدیریت : ( تقریبا 95% فارسیه اگه کسی کاملش کرد بزاره )نسخه جدید این پلاگین بزودی فارسی میشه و میزارم برای دانلود ( اگه تشکر ها فراموش نشه )

دانلود نسخه 1.0.36 :
کد PHP:  http://mr-programer.ir/wp-content/uploads/userpro_2.zip 
دانلود نسخه 2.3.1 :
کد PHP:  http://mr-programer.ir/wp-content/uploads/userpro_2.3.1.zip 
تشکر زیر تاپیک فراموش نشه ...
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 شنبه 08 تير 1398 نظرات (0)
گزینه های مهم و تاثیرگذار در کیفیت طراحی سایت بهینه شده


کیفیت در تمامی صنایع می توان گفت مهمترین گزینه در داشتن تمامی لوازم و ابزارآلات است در طول تاریخ تجربه به مدیران موفق نشان داده که همیشه کیفیت و کمیت پیشی دارد و مخصوصن که با مرور زمان کیفیت خودرو فراگیر و مردمی کرده است


در مقوله طراحی سایت به جرات می توان گفت که کیفیت یک سایت با مراجعه کنندگان واقعی و تعداد آنها مشخص میکنند در واقع مراجعه کنندگان به صورت ناخواسته کیفیت یک سایت را مشخص میکنند چند نمونه از گزینه های مهم در کیفیت طراحی سایت بدین شرح است


دامنه یا آدرس اینترنتی:
اگر نامه دامنه شما کوتاه و رسا باشد برای مراجعه کنندگان تایپ آن آسان و در حافظه آنها ماندگار خواهد بود و منجر به مراجعه های بعدی خواهند انتخاب نام دامنه بسیار مهم است به عنوان مثال شرکتی چه سطح فعالیت خود را محدود به ایران می کنند بهتر است از دامنه های با پسونده ir و یا com استفاده کنند قطعا از نظر موتورهای جستجو مثل گوگل یاهو و … رسا بودن و کوتاه بودن نیز جزء معیارهای اصلی می باشد.


زمان بارگزاری سایت (سرعت لودینگ)
ساده ترین مثال در این مورد این است که اگر زمان لود سایت شما زیاد باشد مراجعه کنندگان خسته شده و بدون در نظر گرفتن سایت شما آن را ترک خواهند کرد به همین دلیل در متن بالا گفته شده مراجعه کنندگان به صورت ناخواسته کیفیت سایت را مشخص میکنند . سرعت لود سایت ارتباط مستقیم با نحوه کدنویسی و حجم سایت دارند یک توصیه مهم در طراحی سایت این است که طراحان به گذاشتن عکس های حجیم وادار نکنید سایت کم حجم با طراحی عالی جزء بهترین سایت ها می باشد.


رابط کاربری user interface
رنگ بندی سایت رابطه ی مستقیم با قدمت شرکت نوع کسب و کار یا نوع فعالیت آن دارد . این مسئله یک موضوع روانشناسی و کاملا اثبات شده است به طور مثال سایتی با مراجعه کنندگان خانم در رده های سنی ۲۰ تا ۳۵ سال کاملا متفاوت با سایتی صنعتی با مراجعه کنندگان آقا می باشد همچنین دسترسی در سایت نسبت به اهداف آن متفاوت است به طور مثال در یک سایت فروشگاهی با اقلام خیلی زیاد دسترسی و تفکیک پذیری جزء اولین اولویت ها می باشد شرکت های قوی و معتبر در زمینه طراحی سایت به کمک رابط کاربری ابتدا طرح سایت ها بر روی کاغذ پیاده کرده تا بهترین رابط کاربری را برای سایت طراحی کنند تا کاربران وارد شدن به سایت نیز راحت تر بتوانند از امکانات سایت استفاده می کنند


استفاده از عکس های متن دار و طرح خاص:بیشتر کاربران و مراجعه کنندگان و علاقه زیادی به خواندن مطالب طولانی ندارند با توجه به اینکه سایت ترکیبی از طرح ها و عکس ها و مطالب می باشد طراح می توان سخن خود را با استفاده از عکس ها و طرح ها نیز بیان کنند با این روش در طراحی سایت مراجعه کننده احساس خستگی نکرده و از سایت شما لذت خواهد برد و این کار امکان مراجعه بعضی از آن مراجعه کننده را به سایت شما را آسان خواهد کرد

منبع : رسام وب
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 جمعه 07 تير 1398 نظرات (0)

آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل


آقای رایان بعد از خرید هاست مورد نظرش حالا تصمیم گرفته سیستم مدیریت محتوای وردپرس رو بر روی هاست نصب کنه تا بعد از نصب وردپرس بتونه وب سایتش رو راه اندازی کنه و محصولاتش رو به مشتریاش معرفی کنه.
وردپرس دقیقا چیه ؟

وردپرس یه سیستم مدیریت محتوای محبوبه که به شما کمک میکنه تا بدون هیچ نیازی از دانش برنامه نویسی وب سایتتون رو با چندتا کلیک راه اندازی کنید، البته سیستم مدیریت محتوا های زیادی در سرتاسر جهان وجود داره، اما وردپرس به دلیل سادگی و امکانات زیادی که داره تونسته به محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان تبدیل بشه طوری که بیش از 60 درصد از وب سایت ها در سرتاسر جهان توسط سیستم وردپرس راه اندازی و مدیریت میشن.
و اما قبل از نصب وردپرس بر روی هاست حتما باید توجه داشته باشین که دامنه شما فعال شده باشد تا قادر باشید مراحل نصب وردپرس رو دنبال کنید، اگه تازه هاست و دامنه خریداری کردین و دامنه شما .ir هستش باید دقت کنید که دامنه های .ir در حدود 24 الی 48 ساعت بعد از ثبت دامنه فعال و قابل استفاده میشن و تا قبل از این زمان شما نمیتونین وردپرس رو بر روی دامنه ir نصب کنید، اما اگه از فعال بودن دامنه خریداری شده اطمینان دارید ادامه این ویدئو رو تماشا کنید.
در این ویدئو تصمیم داریم وردپرس رو بر روی هاست سی پنل نصب کنیم.

21 مرحله تا نصب وردپرس روی هاست سی پنل


در مرحله اول برای نصب وردپرس بر روی هاست خریداری شده ابتدا باید سیستم مدیریت محتوای وردپرس رو دانلود کنید تا در مراحل بعدی اون رو بر روی هاستتون آپلود کنید، برای دانلود آخرین نسخه وردپرس فارسی به وب سایت wp-persian.com مراجه کنید و از منو های بالا بر روی گزینه دریافت کلیک کنید، و سپس از سمته چپ این صفحه بر روی دریافت نگارش 4.5.2 کلیک کنید و آخرین ورژن وردپرس رو دانلود کنید، توجه داشته باشید که در زمان تهیه این آموزش آخرین نسخه وردپرس 4.5.2 هستش اما ممکنه وقتی که شما میخواین وردپرس رو از این سایت دانلود کنید نسخه های جدید تری هم ارائه شده باشه.
ادامه این آموزش را در لینک نحوه نصب وردپرس روی هاست سی پنل مشاهده نمایید.
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 جمعه 07 تير 1398 نظرات (0)
تب تک : در بخش معرفی قالب وردپرس این بار نوبت قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس) هست شما میتوانید با دانلود قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس) یک وب سایت خلاقانه و چند منظوره داشته باشید .

قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس)Moose نام یک قالب جدید و تجاری برای سیستم وردپرس می باشد که مناسب راه امدازی وب سایت هایی با موضوع نمونه کار و کسب و کار،مد،اتلیه و عکاسی و.. می باشد. این قالب بسیار زیبا از طراحی واکنش گرا نیز بهره می برد و در آن بیش از ۶۰۰ فونت گوگل پشتیبانی می شود . قابلیت های کلیدی پوسته Moose می توان به پشتیبانی از ووکامرس , ساخت گالری تصاویر , نصب و راه اندازی مشابه دمو با یک کلیک , کنترل پنل مجزا و قدرتمند و همچنین قابلیت تغییر بی نهایت رنگ در این پوسته زیبا اشاره کرد.


اینم بخش ترجمه از زبان طراح قالبآسان برای استفاده – بدون دانش برنامه نویسی مورد نیاز قدرتمند مرز پنل مدیریت Passepartout به با گزینه های متعدد طرح وارد سایت نسخه ی نمایشی با یک کلیک آژاکس انیمیشن انتقال صفحه سفارشی پیمایش انیمیشن ها در عنوان منطقه محتوای تمام صفحه وجد آمدیم کشویی با تصویر و پشتیبانی از ویدئو، و اثر اختلاف منظر انیمیشن های سفارشی پیمایش در مورد محتوای وجد آمدیم لغزان SVG گرافیک در وجد آمدیم لغزاننمای از قالب قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس)
نمای از قالب قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس)۱
نمای از قالب قالب خلاقانه و چندمنظوره ۴Mooseبرای مشاهده بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

پیش نمایش قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس) به زبان انگلیسی

در صورت استقبال این قالب فارسی سازی و راست چین خواهد شد به صورت رایگان

دانلود قالب خلاقانه و چندمنظوره Moose(موس)


منبع
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 3 جمعه 07 تير 1398 نظرات (0)
سلام
با اولین جلسه اموزش وردپرس (فعلا لوکال هاست) درخدمتتونمایشالله یه روزی همه‌مون یه وردپرس‌دان همه‌کاره بشیم D:واسه جلسه اول میخوام به آموزش ساختن لوکال هاست بپردازم که به نظرم اولین قدم ساخت لوکال هاست هستشواسه ساختن یه سایت ما نیاز به سرور داریم که اطلاعاتمون رو توش بزاریم تا بقیه افراد با مراجعه به اون سایت مارو ببینن
این سرور هارو شرکت های مختلفی میفروشن و شما میتونین با توجه به نیازتون اونارو بخریدولی ما سایت رو فعلا واسه آموزش میخوایم پس نمیخوایم زیاد خرج کنیم پس چیکار کنیم ؟؟
میایم خودمون یه سرور تو کامپیوتر خودمون شبیه‌سازی میکنیم الان این ینی چی؟؟ ینی اینکه ما با استفاده از چن تا نرم‌افزار ساده سرور لینوکس رو که از PHP , mySQL هس پشتیبانی میکنهخب پس با این کار ما کلی تو هزینه ها و وخت صرفه‌جویی کردیم ما همه کاره‌ایمبه این برنامه ها اصطلاحا لوکال هاست میگن چنتا از برنامه های معروف رو من اسم میبرم که ببینید
اولیش که من خودم برخلاف خیلی از سایت های دیگه پیشنهاد میدم
۱٫WAMP SERVER (لینک دانلود)واسه دانلود یکیشو انتخاب کنید من شخصا نسخه php 5.5 رو انتخاب کردم حالا با بقیه هم مشکلی نیس
این برنامه خیلی ساده نصب میکنید و تموم

خیلی از سایتا اینو پیشنهاد دادن ولی من خودم با این برنامه حال نمیکنم با پورتای بقیه برنامه ها قاطی میشه . خلاصه اعصاب ادمو حسابی خورد میکنه مخصوصا اگه از برنامه اسکایپ استفاده کنیداز این به بعد هم من با برنامه wamp توضیح میدم اونایی که طرفدار xamp هستن بقیه دوستان هستن که کمک کنن
خب وختی اینارو نصب کردین حاضریم ک شروع کنیم
تو تسک‌بار برنامه رو بازکنین و گزینه Start all serveices رو بزنید و منتظر بمونید تا ایکون برنامه سبز بشهخب فعلا درس این جلسه تمومه
با ادامه اموزش ها همراه باشید

منبع: وبسایت تخصصی خدمات مبتنی بر وب مایتر | MyTer.IR
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 شنبه 01 تير 1398 نظرات (0)
چند روز پیش از حدود 70 سایت وردپرسی که لیست آنها را در ادامه گذاشتم حمله dDos داشتیم .
این سایت ها قطعا هک شده اند و به شکل رباط به فرمان هکر برای اتک به بقیه سایت ها استفاده میشود .
کاربران وردپرس پیگر قضیه باشند احتمالا باگ جدید کشف شده و عمومی منتشر نشده .
لیست اتکر ها :

کد: http://www.joeydevilla.com http://www.nettendenser.dk http://www.ecorazzi.com http://www.woothemes.com http://fosfor.com http://www.celtics247.com http://honestreporting.com http://forexmailservice.com http://ts3cine.com http://sweetgrassthemovie.com http://republicofbacon.com http://www.bowlluckystrike.com http://www.templateaccess.com/wpdemos/wp7 http://liveoakmedia.net http://amazonpilgrim.com http://coolvibe.com http://mygreenside.org http://cgabriel.com http://bluesrockreview.com http://dossierjournal.com/blog http://eablog.us http://www.solarpanels-prices.co.uk http://www.artshamsky.com http://www.memphismeansmusic.com http://www.hakkiceylan.com http://manara1ram.blog.com http://www.mikolka.info http://blogs.democratandchronicle.com/political http://cmp.hku.hk http://www.totalpackers.com http://desmoines2012.140conf.com http://www.softiran.net/index.php http://www.outsidethebeltway.com http://all4mychild.com/blog http://bur-han.ca http://www.startablog101.com http://nodepositblog.com http://guerrerogallery.com http://www.na1st.org http://therrysays.com http://foodalogue.com http://www.aloevera-scout.de http://aventure-personnelle.net http://www.archer-group.com http://thesocialbusinessbook.com http://www.mantelmasterpieces.com http://www.slcsem.org http://www.etargeting.com http://imatters.net http://anewmarketingcommentator.com http://commiegirlcollective.com http://liveloveandrun.com http://healthyincandyland.com http://dreamteamro.net http://www.hellogames.org http://gmapalumni.org/chapomatic http://timetosinghello.com http://rachelrambach.com http://www.mysweetandsaucy.com http://www.solvencyiiwire.com http://flyaecfi.com http://dessertbuzz.com http://xentek.net http://www.cmybacon.com http://www.kuroyumes-developmentzone.com http://hipinvestor.com http://www.host-tracker.com/ http://generallythinking.com http://www.viper007bond.com http://www.icreatemagazine.com http://alexdc.org http://emilysterne.com http://mccplanners.com http://www.marjmerges.com http://leadershipformation.com http://villajoyosa.tv http://investingpledge.com http://iheartjennysart.com http://www.thewannabeathlete.com
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 3 پنجشنبه 30 خرداد 1398 نظرات (0)
وردپرس بالاخره نسخۀ حرفه ای و پیشرفتۀ خود با نام “الوین – Elvin” را منتشر نمود. آنطور که وردپرس در بلاگ رسمی خود عنوان کرده، این نسخه سرشار از امکانات برای وبلاگ نویسان و دولوپرها است. نسخۀ ۳٫۵ وردپرس، به یادبود الوین جونز که نوازندۀ محبوب درامز (جاز) است منتشر شده و به همین خاطر Elvin نام دارد.
در مسیر توسعۀ امکانات داخلی وردپرس، یکی از بخشهای قابل توجه در این نسخه، امکانات گالری تصاویر و آپلود و در کل کار با تصاویر است. همچنین در این نسخه از وردپرس تلاش شده تا ظاهر پیشخوان تغییرات عمده ای داشته باشد تا همخوانی کاملی با رتینا و سایر سیستم عامل های جدید برقرار سازد.

قالب حرفه ای Twenty Twelve یا همان دوهزار و دوازده در این نسخه بسیار تکمیل شده و مانند یک سی ام اس کامل می تواند تمامی نیازهای شما را برای برپاساختن یک وب سایت حرفه ای یا بلاگ ساده تامین نماید که البته این قالب Responsive نیز می باشد.

برخی از امکاناتی که در این نسخه در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته بشرح ذیل است :

درون ریز از تامبلر (سیستم اشتراک گذاری تصاویر)حذف مدیریت پیوندها هنگام اولین نصبامکان تغییر بلاگ در وردپرس چند کاربره (مولتی یوزر) با سرعت بالاتر و راحت ترنصب وردپرس چند کاربره بعنوان یک زیر دستهکتابخانه های جاوا اسکریپتی جدید آمادۀ استفادهامکان کوئری گرفتن از دیدگاهها و نیز کاربران با نوع استفاده مانند کوئری قدیمی و معروفامکانات حرفه ای کار و ویرایش تصاویر آپلود شده
امیدواریم این نسخه از وردپرس نیز مانند نسخه های دیگر به خوبی مورد استفاده شما قرار گیرد. به زودی نسخۀ فارسی آن توسط تیم حرفه ای وردپرس فارسی در دسترس قرار خواهد گرفت. هم اکنون نسخۀ انگلیسی آنرا می توانید از لینک زیر دریافت کنید :
دانلود وردپرس نسخۀ ۳٫۵از تیم وردپرس فارسی به خاطر تلاشهای بی وقفه شان کمال تشکر را داریم.

و اما مهم این که خودم وقتی به روزرسانی رو شروع کردم هر مرحله بیشتر از 8دقیقه طول کشید
و وسط کار یک دفعه ارور داد
بعد که برگشتم پنل مدیریت دیدم نوشته به روز رسانی ناقص مجدد به روز رسانی کنید!
در به روز رسانی مجدد به نسخه 3.6 آلفا (مخصوص توسعه دهندگان) ارتقاء پیدا کرده
راه حلی برای این موضوع کسی داره؟
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 28 خرداد 1398 نظرات (0)
سلام

دوستان من قصدم اینه در ستون سایدبار سمت راست سایت زیر دسته های یک دسته ی مادر رو نشون بدم و جلوی این زیردسته ها نشون بده که هرکدوم چه تعداد نوشته داخلشون وجود داره

دقیقن مثل این تصویر اما با استایل دهی که خودم میخوام

http://s8.picofile.com/file/82695940...01518592c9.jpg

حالا مسئله اینه که برای اینکار میشه از ابزارک استفاده کرد یا خیر اگه میشه چه کدهایی نیازه
اگه نمیشه باید از قالب سایدبار پوسته استفاده کنم. داخل سایدبار باید از چه کدی استفاده کنم؟

تابعی که برای نمایش زیردسته های یک دسته مادر دیدم اینه

<?php wp_list_categories(orderby=name&title_li=&child_o f=IDMadar&hide_empty=0); ?>

اما ایرادم اینه که وقتی از این تابع تو ابزارک استفاده میکنم فقط زیردسته ها رو لیست میکنه و هیچ استایلی نداره و نمیدونم چطور بهش کلاس بدم

و دوم اینکه تعداد نوشته های هر زیر دسته رو جلوش نمایش نمیده
درباره Wordpress ,
منیجر بازدید : 1 دوشنبه 27 خرداد 1398 نظرات (0)
سلام
من برای شمارش تعداد بازدید پست ها از این کد استفاده می کنم :
کد: <?php function getPostViews($postID){ $count_key = post_views_count; $count = get_post_meta($postID, $count_key, true); if($count==){ delete_post_meta($postID, $count_key); add_post_meta($postID, $count_key, 0); return "0 بازدید"; } return $count. بازدید; } function setPostViews($postID) { $count_key = post_views_count; $count = get_post_meta($postID, $count_key, true); if($count==){ $count = 0; delete_post_meta($postID, $count_key); add_post_meta($postID, $count_key, 0); }else{ $count++; update_post_meta($postID, $count_key, $count); } } remove_action( wp_head, adjacent_posts_rel_link_wp_head, 10, 0); add_filter(manage_posts_columns, posts_column_views); add_action(manage_posts_custom_column, posts_custom_column_views,5,2); function posts_column_views($defaults){ $defaults[post_views] = __(بازدید); return $defaults; } function posts_custom_column_views($column_name, $id){ if($column_name === post_views){ echo getPostViews(get_the_ID()); } } ؟> و برای کش از افزونه ی W3 Total Cache
چطوری میتونم کاری کنم که شمارش تعداد بازدید پست ها کش نشه تا شمارش دقیق انجام بشه؟؟
افزونه کش رو که غیرفعال میکنم شمارش انجام میشه اما فعالش که میکنم شمارش روی یه عدد قفل میشه و تا یه مدت دیگه بالا نمیره!
درباره Wordpress ,

تعداد صفحات : 7

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1,700
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 13
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2,567
 • باردید دیروز : 3,780
 • بازدید هفته : 6,347
 • بازدید ماه : 122,949
 • بازدید سال : 510,892
 • بازدید کلی : 1,917,099