loading...
صفحه اصلی آرشیو تماس با ما

آموزش هاستینگ

آموزش راه اندازی هاستینگ و مباحث فنی مرتبط به هاستینگ

 1. آموزش هاستینگ
 2. اخبار دنیای فناوری
منیجر بازدید : 0 شنبه 17 خرداد 1399 نظرات (0)
موسسه مالی بین المللی مستر کارت با انتشار بیانیه‌ای رسما همکاری با موسسات ایرانی برای فعالیت در کشورمان را تکذیب کرد. این بیانیه پس از آن منتشر شد که اخباری مبنی بر حضور این سرویس در ایران مطرح شد. با زومیت همراه باشید.

پس از انتشار اخباری در مور حضور مستر کارت در ایران و سرویس دهی در داخل کشور، این کمپانی آمریکایی رسما با انتشار بیانیه‌ای حضور در ایران را تکذیب کرد. سِث اِیسن، سخنگوی مستر کارت امروز اعلام کرد که شرکت مطبوعش فعالیتی را در کشورمان ندارد. وی در این خصوص گفت:مستر کارت تا زمانی که تحریم‌های آمریکا برای فعالیت‌ کمپانی‌های آمریکایی از میان برداشته نشود، فعالیتی در این کشور نخواهد شد.محمد واعظی، وزیر ارتباطات کشورمان در سخنانی اعلام کرده بود که شرکت پست ایران قراردادی را با یک کمپانی غربی به امضا رسانده که سرویس مستر کارت را به ایران خواهد آورد. وزیر ارتباطات اعلام کرده که بود که شرکت پست توافقی را با ویژن کارت ایرانیان نهایی کرده که مستر کارت را به ایران خواهد آورد تا مشکل کاربران ایرانی برای مبادلات پولی بین المللی حل شود.اواخر سال گذشته‌ی شمسی نیز اعلام شد که بانک مرکزی ایران در حال انجام مذاکراتی با ویزا و مسترکارت است تا این کمپانی‌ها در کشورمان سرویس دهی کنند.از جمله‌ی کمپانی‌هایی که خبر توافق آن در زومیت نیز منتشر شد مربوط به کمپانی ترکیه‌ای iyzico است که هدف از آن برقراری ارتباط ۲۳۰ میلیون کارت بانکی صادر شده در ایران برای ارتباط با شبکه‌ی بانکی بین المللی بود. این شرکت ترکیه‌ای اتصال به شبکه‌ی سوئیفت را نقطه‌ی آغاز فعالیت خود خوانده بود.

منابع :
http://www.zoomit.ir/2016/8/15/13462...activity-iran/
http://en.trend.az/iran/business/2570363.html
منیجر بازدید : 2 شنبه 10 خرداد 1399 نظرات (0)
یک مسوول بانک مرکزی در نشست مشترکی با مدیر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و تعدادی از استارتاپهای مسدود شده این حوزه برگزار شد از تلاش برای حل مشکلات قانونی استارتاپهای خدمات پرداخت اینترنتی ( فین‌تک) خبر داد و گفت امیدواریم طی هفته جاری مشکل مسدود شدن استارتاپها حل شود.

ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی در میزگرد دنیای اقتصاد درباره استارتاپ‌های حوزه پرداخت اینترنتی گفت : این شرکتهای نوپا هم ایجاد ارزش میکنند و هم کارشان به ایجاد شغل در این زمینه کمک میکند. به همین دلیل ماهیت این کسب وکارها می‌تواند به فضای مالی کشور کمک کند و بانک مرکزی مخالف این جریان نیست.
حکیمی با اشاره به اینکه در ایران نیز همانند بسیاری از کشورها مقررات‌گذاری و قانون‌گذاری در این عرصه پس از حضور این شرکتها و ارایه خدمات باید صورت گیرد گفت : طی دو سال اخیر برای بررسی این موضوع جلسات مختلفی با دستگاه‌های مختلف حاکمیتی ونظارتی داشتیم و در یک مقطع با تشکیل کارگروهی برای تعدادی از این شرکتها در حوزه تکنولوژی‌های مدرن فعالیت می‌کردند شرایط فعالیت فراهم شد تا مدل قانونی مشخص تدوین شود.

به گفته مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی دو نگرانی حقوقی بخش رگولاتوری برای این کسب وکارهای نوپای اینترنتی در این است که اولا در بخش تجمیع حساب‌ها پول مردم داده نشود و دوم اینکه این شرکتها به موسسات سپرده‌گذاری تبدیل شوند

حکیمی با اشاره به اینکه بانک مرکزی به دنبال دادن مجوز در این عرصه نیست و توان و قصد نظارت بر حوزه‌های خرد پرداخت را ندارد گفت : یک راه حل پیشنهادی می‌تواند این باشد که سطح نظارت بین تمام زنجیره پرداخت تعریف شود به این ترتیب مثلا میتوان مسوولیت کار و نظارت بر این شرکتها را به شرکتهای PSP سپرد که آنها هم از طریق بانکها تحت نظارت زنجیره‌ای بانک مرکزی قرار دارند.

حکیمی ابراز امیدواری کرد موضوع این کسب وکارها خیلی زود در نشست مشترکی که بین مرکز توسعه تجارت و بانک مرکزی به این منظور تشکیل خواهد شد تعیین تکلیف شود و در این زمینه بانک مرکزی تلاش خواهد کرد کمترین آسیب به این حوزه نوپا وارد شود. وی از استارتاپهای این حوزه خواست در این دوره گذار تلاش خود را برای دستیابی به یک چارچوب قانونی متناسب بیشتر کنند.

محمد گرکانی مدیر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه نماد اعتماد باید به کسب وکارهای اینترنتی داده شود گفت: ما موافق بروز مشکل برای هیچ کسب وکار نوپایی که به طور قانونی مشغول فعالیت است نیستیم و همواره بر این تاکید کرده‌ایم که در مورد این طیف از شرکتهای نوپا رگولاتور حوزه بانکی باید وارد عمل شود .

وی با اشاره به این که برگزاری این جلسه نشان دهنده عزم متولی توسعه تجارت الکترونیک و متولی حوزه بانکداری برای حل مشکل پیش آمده برای تعدادی از کسب و کارها در این زمینه است گفت : در مقاطع مختلف با هماهنگی دستگاه‌های مختلف راه‌حل‌هایی برای ادامه کار این کسب وکارهای نوپا اندیشیده شد که باعث شد این کسب وکارها تا روشن شدن تکلیف قانونی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی ابراز امیدواری کرد ضمن حل مشکلات استارتاپهایی که در این زمینه طی روزهای اخیر دچار مشکل شده‌اند به طور کلی روالی برای حضور کسب وکارهای نوپای پرداخت اینترنتی به طور قانونی فراهم شود و بخش تجارت الکترونیکی کشور از حضور این کسب وکارها در این فضا استقبال میکند.

در این میزگرد سعید مشهدی زاده بنیانگذار استارتاپ Payping نیز با اشاره به اینکه استارتاپهای این حوزه تمام تلاش خود را برای حرکت قانونی به کار بسته اند گفت : میزان نظارتی که شبکه‌ای چون شاپرک میتواند بر تمام فرآیندهای پرداخت انجام دهد بسیار بالاتر از استانداردهایی هست که در بسیاری از کشورها در این زمینه اجرا میشود وبه همین دلیل فعالیت کسب وکارهای نوپا نه تنها کمترین خللی در بحث پرداخت کلان کشور ایجاد نمیکند.

همچنین میلاد جهاندار بنیانگذار استارتاپ باهمتا با اشاره به اینکه در طی 18 ماه فعالیت حدود 18 نفر در این شرکت مشغول به کار شده‌اند و با مشورتهای حقوقی تمام جوانب احتیاط آمیز رعایت شده بود از مسدود شدن این استارتاپ ابراز تاسف کرد و گفت : ما در این کسب وکار به دنبال مجوز نیستیم بلکه به دنبال این هستیم اولا روال قانونی مشخصی برای فعالیت ما اعلام شود و دوم اینکه نماد اعتماد به این کسب وکارها هم تعلق گیرد چراکه این نماد نشانه اعتماد مشتریان تبدیل شده است.

جهاندار گفت: مسدود کردن یک استارتاپ صدمه بزرگ به مشتریان و سرمایه‌گذاران آن است و تمام زحمات جوانان علاقه‌مند به این حوزه را به سرعت به باد می‌دهد.

منبع : روزنامه دنیای اقتصاد
منیجر بازدید : 1 سه شنبه 23 ارديبهشت 1399 نظرات (0)
یک شرکت الکترونیکی- کامپیوتری می خواهد سیلیکون های موجود در تلفن های هوشمند شما را با الماس جایگزین کند. به گزارش کلیک، ممکن است تا کنون چیزی در رابطه با شرکت نیمه رسانا Akhan نشنیده باشید، اما این شرکت در حال تولید سخت افزار هایی است که در تلفن های هوشمند، ساعت های هوشمند، لپتاپ و یا هدست های واقعیت مجازی بعدی شما به کار خواهد رفت. اجزاء جدید نه تنها عمر طولانی تری دارند، بلکه عملکرد بهتری نیز نسبت به فناوری های امروزی دارند. این اجزاء همچنین اثرات مخرب زیست محیطی بسیار کمتری خواهند داشت. اما راز این اجزاء در چیست؟ الماس.
بله درست شنیدید به جای استفاده از سیلیکون، این شرکت می خواهد از سنگ مورد علاقه جواهرفروش ها استفاده کند.
چرا پردازنده هایی از الماس بسازیم؟
به نظر می رسد که الماس، نه تنها سخت ترین ماده معدنی است، بلکه قابلیت هایی نیز در انتقال گرما دارد، که این امر موجب نگهداری انرژی بیشتری نسبت به وسایل الکترونیکی سیلیکونی خواهد شد. مواد معدنی به طور میانگین پنج برابر گرم تر می شوند و همچنین در حدود ۹۰ درصد گرمای تولید شده در جریان عبور و انتقال الکترون ها را از دست می دهند.
کارل شورباف ، مدیر اجرایی این شرکت می گوید : ما تنها شرکتی در جهان هستیم که این الماس ها را تولید می کنند. و ما در این راه خود را به طور ویژه ای مسئول ایجاد یک اکو سیستم جدید می دانیم.


به نظر می رسد که کاربرد های چنین فناوری ای بی نهایت باشد. برای وسایلی چون تلفن های هوشمندی که در جیب شما است، الماس می تواند به شکل چشم گیری میزان حرارت تولید شده را کاهش دهد . یک تلفن هوشمند الماسی در حالی که امکان گفتگوی طولانی تری را برای شما فراهم می آورد، در عین حال در کنار گوشتان بسیار سردتر خواهد بود. دمای بالا معمولا باعث کاهش عمر مفید وسایل الکترونیکی می شود، و این بدان معنی است که کاهش حرارت تولیدی باعث افزایش عمر این دستگاه ها خواهد بود.
در ضمن تلفن شما نازک تر نیز خواهد بود چرا که دیگر به ابزار های کاهش دما همانند آنچه در وسایل سیلیکونی وجود دارد، نیازی نیست. و به عنوان یک مزیت دیگر این ابزار های الکترونیکی عملکرد سریعتری خواهد داشت،چرا که چنین شرایط حرارتی ای عملکرد را افزایش می دهد.
به گفته شورباف نکته حیرت انگیز این است که این وسایل ارزانتر خواهند بود، چرا که دیگر به ابزار های خنک کننده نیازی نخواهد بود.
و این تنها تلفن های هوشمند نیستند که از چنین فناوری ای بهرهمند خواهند شد. تولید کننده های خودرو های الکترونیکی چون تسلا به دنبال بهبود بهینه مداری الکترونیکی ۱۸ درصدی هستند. هدفی که با الماس های این شرکت به راحتی قابل تحقق است. این الماس ها که به صورت سفارشی ساخته می شود، در صنایع سنگین و صنایع هوا فضا کاربرد خواهند داشت چرا که این صنایع معمولا به مواد مستحکمی نیاز دارند که در مقابل تشعشات مقاوم باشند.
به گفته شورباف: هم زیبا و لوکس بوده و هم از فناوری بالایی برخوردار خواهد بود.
حفاری و کاوش برای الماس
آدم خان، بنیانگزار و مدیر اجرایی شرکت اخان، در سال ۲۰۰۷ هنگامی که در حال تجاری سازی الکترونیک بر پایه الماس بود به فکر تاسیس این شرکت افتاد. خان که فارق التحصیل دانشگاه استنفورد است، مهندس برقی بود که به دنبال حل چالش های موجود در تولید انبوه الماس بود: پرورش الماس ؛ فرآیند کشت و رشد یک لایه الماس بر سطح یک پایه ویفر مانند، و آماده سازی؛ فرآیند فراوری خواص الکتریکی الماس.
خان توانسته است تا از سوی همکاران دانشمند اش در کتابخانه ملی وزارت انرژی آمریکا کمک های ویژه ای دریافت کند. وی با امضای توافقنامه های مجوز مالکیت فکری، شرکت خود را قادر به استفاده از روش های ویژه تولید الماس های مصنوعی و استفاده از آن برای تولید خازن ها، ترانزیستور ها و مقاوم ها کرده است.


تحقیقات این آزمایشگاه، همچنین با یکی از نوآوری های اولیه خان هماهنگی دارد؛ الماس هایی که به صورت موفقیت آمیزی به فلز های رسانا متصل می شوند. این نوآوری بیش از هر چیز در فرآیند اتصال این دو است. خان توانسته است تا راهی برای اتصال فلز ها و آلیاژ های مختلف به ویفر های الماس بیابد به نحوی که رسانایی تحت الشعاع قرار نگیرد. این کشف، راه را برای آخرین محصول این شرکت هموار ساخت : نیمه رسانا هایی از الماس. محصولی که موجب امتیاز کار بر روی آن در سال ۲۰۱۲ از سوی این شرکت گردید.

نه آن الماس هایی که شما تصور می کردید
الماس های اخان، الماس هایی نیستند که شما در یک جواهرفروشی آن را بیابید. در مقابل این ها ، الماس هایی هستند که جریان های الکترونیکی را درون گجت های شما انتقال می دهد.
وی در این رابطه می گوید : هنگامی که از الماس سخن به میان می آید، همه یا به الماس های معدنی فکر می کنید و یا الماس های خونین را در نظر می آورند. در مجموع درک ایده الماس های نیمه هادی برای عموم مردم کمی مشکل است. بر خلاف الماس هایی که از معادن سیبری و زیمباوه استخراج می شود، الماس های اخان توسط دست ساخته شده و از متان به دست می آید. ماده ای که بیش از هر چیز در جهان وجود دارد.
در فرآیند تولید، اخان با استفاده از حرارت اشعه های مایکروویو، رآکتوری را که از هیدروژن، آرگون و متان پر شده است را گرما می دهد. هنگامی که این چرخه به پایان می رسد، متان به وضعیت پلاسما رسیده و ظاهر و قوام گاز های فوق گرم را پیدا می کند. نتیجه این فرآیند، لایه نازکی از الماس به قطر ۱/۷۰ موی انسان است و آینده از همین جا آغاز می شود.
وسایل نیمه شفاف و تا شدنی
نتایج این اقدامات هیجان انگیز تر تلفن های هوشمند الماس دار است : ابزار های نیمه شفاف و تا شدنی از نتایج شگفت انگیز این تحقیقات خواهد بود. اخان در حال کار بر روی نیمه هادی های الماسی است که می توانند تا ۴۵ درجه در هر طرفی خم شوند. ابزار هایی که به باور شورباف پیشرفت قابل توجهی در ساعت های هوشمند و رهگیر های سلامت ایجاد خواهد کرد.
وی در این زمینه می افزاید : کسانی که ساعت های هوشمند خریداری می کنند و به شیک بودن آنها اهمیت می دهند معمولا به دلیل بزرگ و ضخیم بودن از استفاده از آن صرف نظر می کنند. ما می توانیم فناوری های پوشیدنی ای تولید کنیم که به اشکال مختلف تبدیل شده، انعطاف پذیر باشند و به راحتی دور مچ شما بسته شوند.
مطمئنا الماس ها یک شبه تولید نخواهند شد. اخان با تولیدات کوچکی کار خود را آغاز کرده و الماس را با فناوری های سیلیکونی حاضر برای مشتریانی که اغلب صنعتی هستند، ترکیب کرده است. این شرکت محصولات خود به ارزش ۵٫۵ میلیون دلار را تا اوایل سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه کرده و همچنین تا دو سال آینده محصولات تمام الماسی تولید خواهد کرد.
به گفته مقامات این شرکت، در آن زمان، تاثیرات محیط زیستی این محصولات غیر قابل انکار خواهد بود. این شرکت عنوان داشته که نیمه هادی های رسانا یش ، ۲۰ درصد کمتر از سیلیکون های مشابه، آب برای تولید نیاز دارند. و اینکه وسایل تولیدی به واسطه عدم نیاز به فن ها و تهویه های حرارتی، در حدود ۹۰ درصد کمتر به مواد حرارتی رایج احتیاج خواهد داشت. و نکته دیگر اینکه منابع متان مورد استفاده می تواند از آلودگی تولید شده توسط خودرو ها تامین گردد.
ممکن است تا زمان تولید نهایی انبوه ، کمی طول بکشد اما به گفته شورباف این محصول به طور حتم رقیب جدی ای برای سیلیکون خواهد بود.

منبع : digitaltrends


http://www.shahrekhabar.com/science/1468557240933624
منیجر بازدید : 2 شنبه 20 ارديبهشت 1399 نظرات (0)ورود و فروش گوشی‌های تلفن همراه به صورت قاچاق یکی از معضلاتی است که دولت و مردم با آن گریبان گیر هستند. گمرک جمهوری اسلامی ایران با راه اندازی سامانه استعلام سریال گوشی‌ های وارداتی به کمک خریداران موبایل آمده تا قدمی برای جلوگیری از قاچاق گوشی‌های تلفن همراه برداشته باشد.سامانه استعلام گوشی‌های تلفن همراه (IMEI) از سال گذشته به دست متخصصان پژوهشکده سامانه‌های هوشمند دانشگاه تهران وارد مراحل آماده سازی شد و در آینده نزدیک از آن بهره برداری می‌شود. به این ترتیب مردم می‌توانند با ارسال سریال گوشی به شماره 30008887 از اصل بودن و غیر قاچاق بودن گوشی تلفن همراه خود مطمئن شوند.


کمک سامانه استعلام سریال گوشی به مبارزه با قاچاق کالا

این سامانه بخشی از سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی و یکی از برنامه‌های گمرک جمهوری اسلامی برای مبارزه با قاچاق است و طی آن از سال گذشته واردکنندگان را ملزم کرد تا سریال گوشی‌های وارداتی خود را در سامانه گمرکی ثبت کنند و حالا این بانک اطلاعاتی آماده بهره برداری شده است. این اقدام بیان کننده سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است و نشان می‌دهد که هوشمند سازی اطلاعات کالاهای وارداتی می‌تواند بهترین روش برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق باشد. هفته گذشته نیز کالاهای قاچاق کانتینری به کمک سامانه جامع گمرکی کشف شد که این نشان از قدم‌های بزرگی است که گمرک با اتکا بر دانش متخصصان ایرانی برای مبارزه با قاچاق کالا برداشته است.به این ترتیب به خاطر داشته باشید که هنگام خرید یک گوشی تلفن همراه شماره سریال گوشی را به شماره سامانه استعلام سریال گوشی‌ های وارداتی، 30008887 پیامک کرده و از اصالت کالا اطمینان پیدا کنید.


لینک منبع
منیجر بازدید : 4 جمعه 19 ارديبهشت 1399 نظرات (0)
حدود سه سال پیش محققان شرکت Yandex یک تروجان کشف کردند که به Mayhem مشهور شد که با کامپایل خود به عنوان یک سرویس فعال در سرور قرار می دهد و به نرم افزار های مخرب اجازه می دهد که حتی تحت مجوزهای محدود (restricted privileges) هم اجرا شوند. Mayhem اساسا یک ربات مخرب برای سرور های وب سایت ها می باشد که قابلیت دریافت دستورات متعدد از یک C&C یا همان مرکز فرماندهی و کنترل بات نت ها را دارد ؛ همچنین با ابزار های استفاده شده در فایل های پنهان سیستمی می تواند سایت های دیگر را جهت بررسی آسیب پذیری ها اسکن نماید، دست به حملات brute force بزند و یا حتی بخشی از یک حمله DDoS باشد! تشخیص معماری سرور

این بدافزار هر دو معماری x32 و x64 را هدف قرار می دهد و این قابلیت را دارد که بهترین نسخه سازگار با معماری سیستم را انتخاب و اجرا نماید، اگر چه بسیاری از بد افزار های دیگر هم روش هایی برای شناسایی معماری و نوع سیستم قربانی داشتند اما روش های مورد استفاده Mayhem برای این کار به روز شده اند و شیء مشترک مخرب (malicious shared object) کاهش یافته که احتمالا به منظور فریب آنتی ویروس ها و سیستم های نظارتی بوده است. تغییر به شیء به اشتراک گذاشته شده

قطعه کدی در این بدافزار مسئول کپی و راه اندازی نرم افزارهای مخرب است.
بر خلاف نمونه های اصلی از سال ۲۰۱۴، هیچ اشاره ای به متغیر سیستم MAYHEM_DEBUG وجود ندارد.

همچنین، نام این shared object از libworker.so به jquery.so تغییر یافت ( استفاده از نام جی کوئری به عنوان یک روش انحرافی).


نتیجه

این نوع بدافزار نشان می دهد که چگونه نویسندگان بدافزار وب سرورها را به عنوان یک هدف محبوب می بینند چرا که سرورهای وب قدرتمندتر از رایانه های شخصی هستند و اغلب کنترل های ضد ویروس کمتری دارند. که این امر نیاز به اقدامات پیشگیرانه ارائه دهندگان خدمات میزبانی و مدیران سرور ها برای نظارت بیشتر است.

برای جلوگیری از حمله هایی که قصد سو استفاده از آسیب پذیری های وب سایت شما را دارند و همچنین مقابله با حملات brute force و DDoS پیشنهاد می کنیم با استفاده از یک فایروال مناسب از وب سایت خود محافظت نمایید.

منبع: سنترال هاستینگ
منیجر بازدید : 3 چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 نظرات (0)


دیروز در خبرها خواندید میلیون ها اکانت تلگرام مورد حمله هکرها قرار گرفتند، و با توجه به محبوبیت زیاد این اپلیکیشن پیام رسان در کشور ما، بسیاری از کاربران نگران افشای اطلاعات شخصی خود هستند.

در همین راستا، امروز شبکه اجتماعی فوق بیانیه رسمی به شرح زیر صادر کرده:


آرامش خود را حفظ کرده و به پیام رسانی ادامه دهید

بسیاری از رسانه ها حمله عظیم هکرها به تلگرام را گزارش کرده اند، اما جای نگرانی نیست.

حساب های کاربران

گروهی از هکرها توانسته اند به بررسی انبوه شماره تلفن های ثبت شده در تلگرام پرداخته و 15 میلیون شماره تلفن را که اپلیکیشن تلگرام روی آنها فعال است، شناسایی کنند. بنابراین، گروه فوق تنها به اطلاعاتی عمومی و ساده دست یافته، و هیچگونه دسترسی به خود حساب های کاربری ندارند. زیرا ما با تغییر API در سال جاری، اینگونه دسترسی به اطلاعات خصوصی را ناممکن ساخته ایم.

با این حال، از آنجا که تلگرام بر اساس مخاطبین تلفن همراه کار می کند، هر فردی می تواند به بررسی این موضوع بپردازد که آیا شماره تلفن خاصی در سیستم ما به ثبت رسیده یا خیر. این قابلیت در تمامی اپلیکیشن های پیام رسانی مبتنی بر مخاطب (واتس اپ، مسنجر و …) نیز وجود دارد.

کدهای ارسالی از طریق پیامک

در ارتباط با چند مورد گزارش مبنی بر دسترسی به حساب های کاربری از طریق مداخله در کدهای تأیید ارسال شده به وسیله پیامک، باید بگوییم این تهدید نیز چیز تازه ای نیست و ما مدت ها به کاربران خود در برخی کشورهای خاص در این زمینه هشدار داده ایم. پیشنهاد می کنیم ویژگی تأیید اعتبار دومرحله ای را روی اپلیکیشن خود فعال سازید تا از این تهدید در امان بمانید.

بنابراین اگر احتمال می دهید اپراتور مخابراتی شما امنیت پیامک ها را تضمین نمی کند، با استفاده از اعتبارسنجی دومرحله ای می توانید با رمز عبور مخصوص از حساب کاربریتان محافظت نمایید. در این صورت، تهدیدی از سوی هیچ هکری متوجه شما نخواهد بود.
منیجر بازدید : 6 چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399 نظرات (0)
بزرگ‌ترین خرده‌فروشی ورزشی در انگستان با نام «اسپورت دایرکت» سال گذشته مورد نفوذ قرار گرفته و هنوز این رخداد به کاربران آن اطلاع‌رسانی نشده است. سال گذشته یک نفوذگر به سامانه‌های داخلی این شرکت وارد شده و به اطلاعات شخصی کاربران این شرکت دست یافته است. این اطلاعات حاوی نام، آدرس رایانامه، آدرس پستی و شماره تلفن کاربران است
پورتال کارکنان این شرکت بر روی بستر DNN میزبانی می‌شود. نفوذگر توانسته است از آسیب‌پذیری‌های موجود بر روی این بستر که وصله نشده‌اند، بهره‌برداری کند. به گزارش منابع داخلیِ این شرکت، اطلاعات کاربران در این سامانه‌ها به‌صورت متنِ ساده ذخیره شده بود.
شرکت «اسپورت دایرکت» در شهریور ماه از این نقض داده باخبر شد. نفوذگر در وب‌گاه این شرکت شماره تلفن خود را نیز قرار داده تا مسئولان بتوانند با او تماس بگیرند. نکته‌ی قابل توجه در این نفوذ این مسئله است که وقوع آن در سال ۲۰۱۶ کشف شده ولی تاکنون به کارکنان اطلاع داده نشده است. به احتمال زیاد کارکنان «اسپورت دایرکت» از این مسئله ناراحت خواهند شد چرا که اطلاعات به سرقت رفته، اطلاعاتی حساس و شخصی بوده است.

منبع : تیم امنیتی , تیم هکری , تیم اکسپلویت , تیم تحقیقاتی iedb.ir
منیجر بازدید : 5 يكشنبه 31 فروردين 1399 نظرات (0)
احتمالا نام الگوریتم پاندا گوگل رو شنیده اید.این الگوریتم که نسخه های زیادی از اون تا الان منتشر شده یکی از الگوریتم های مهم گوگل هست که روی این الگوریتم مانور زیادی میده.
دیروز و امروز خبرهای داغ و جدیدی مبنی بر تغییر در این الگوریتم در فضای مجازی اینترنت از جمله شبکه های اجتماعی فیسبوک ، گوگل پلاس و یوتیوب پخش شده که این الگوریتم به نسخه ۴٫۰ ارتقاء پیدا کرده.این الگوریتم یکی از الگوریتم هایی است که با اسپم مبارزه میکنه.برای درک بهتر یک عکس متحرک میزارم ببینید این الگوریتم چه کاری رو انجام میده:در این تصویر فرض کنید سایتتون اون چرخ دستی هست و چیز هایی هم که درون محتوای سایت تون هست. حالا فرض کنید این وسایل داخل چرخ دستی برای سلامتی شما و خانواده و یه سری افراد دیگه ضرر داره و مفید نیست. اگه دقت کنید پدر و پسر هر دو چاق هستند و این نشون از چربی زیاد هست.حالا گوگل پاندا با این مطالب غیرمفید اینطوری برخورد میکنه.شما هم هیچکاری نمیتونی بکنی.
تنها راه شما اینه که محتوای مطالب تون رو مفید تر کنید و به فکر سلامتی خودتون و اطرافیانتون باشید.


آدرس پست:آپدیت جدید الگوریتم پاندا گوگل
منیجر بازدید : 4 يكشنبه 31 فروردين 1399 نظرات (0)
آشنایی با 12 غول برنامه‌نویسی دنیا


اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که هر روزه از آنها استفاده می‌کنید، به خودی خود خلق نشده‌اند بلکه افرادی در جایی دیگر و زمانی دیگر با نوشتن کد آنها را آفریده‌‌اند. گرچه همه چیز بستگی به پلتفرمها و سخت‌افزاری دارد که این اپلیکیشنها روی آن اجرا می شوند. و البته وب و تمام اینترنت هم در این میان نقش بسزایی دارند. این نکته را نیز نباید فراموش کرد، زبانهای برنامه نویسی مورد استفاده برنامه نویسان برای خلق این مصنوعات هم در ابتدا توسط افراد دیگری نوشته شده‌اند.

و اما چه کسانی در قله هرم برنامه نویسی دنیا ایستاده‌اند؟

لینوس توروالدز خالق لینوکس است. سیستم عامل رایگانی که در یکی از اتاقهای خوابگاه دانشگاه هیلسینکی متولد شد. امروزه، لینوکس سیستم عامل منتخب دیتاسنترها، سوپرکامپیوترها و مزارع سرور عظیم دنیا است و البته ارتش عظیمی از هواخواهان متخصص را در پشت سر خود دارد.و البته توروالدز بخاطر زبان تند و تیزش هم شهره خاص و عام است. در یکی از کنفرانسهای اخیر هنگامی که یکی از حاضران از وی سوال کرد که آیا رویه فعلی شما باعث رویگردان شدن کاربران از لینوکس نمی‌شود؟ پاسخ داد “برایم مهم نیست!”

سر تیم برنرز لی تنها غول حاضر در این لیست است که نشان شوالیه را از دست ملکه الیزابت دوم دریافت کرده است. او پروتکل انتقال ابرمتن (HTTP ) را ابداع کرد. وب جهان گستر (World Wide Web) هم براساس این تکنولوژی ساخته شده و در حقیقت وی را باید پدر اینترنت نامید.


برنرز لی این روزها رهبری “اتحاد برای اینترنت ارزان” را بر عهده دارد. سازمانی غیر انتفاعی که توسط غولهایی چون گوگل، فیسبوک و مایکروسافت حمایت می‌شود و سعی می کند دسترسی به اینترنت پرسرعت را با قیمتی به صرفه در اختیار تمام مردم جهان قرار دهد.
دانلد کنوت از دانشمندانی است که به لطف تحقیقات و مطالعات دانشگاهی وسیع در زمینه علوم کامپیوتر، اکنون عنوان “پدر تحلیل الگوریتم‌ها” را از آن خود کرده است. هر چیزی در دنیای اینترنت، از الگوریتم فید اخبار فیسبوک تا پیشنهادات آمازون به نوعی مدیون کارهای این مرد هستند.

در سن ۷۷ سالگی کنوت هنوز در حال نوشتن مجموعه کتابهای دنباله‌داری با نام “هنر برنامه نویسی کامپیوتر” است که آخرین جلد آنها در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است. او همچنین استاد افتخاری دانشگاه استنفورد است.
برندان ایچ مخترع “جاوا اسکریپت” است. این زبان برنامه نویسی به طور پایه یک استاندارد علمی برای توسعه اپلیکیشنهای تحت وب است.

اخیرا ایچ تبدیل به مرجع بحث و جدالهای فراوان شده است: اندکی پس از آنکه به عنوان مدیرعامل موزیلا انتخاب شده (شرکت سازنده مرورگر اینترنتی فایرفاکس) وی جمع‌آوری کمک‌های مالی برای NOM را آغاز کرد. این گروه حامی برنامه ازدواج همجنس‌گرایان در ایالت کالیفرنیای آمریکا است. البته پس از حواشی ایجاد شده، وی از این سازمان جدا شد.
سلیمان هایکز بنیانگذار داکر است. یک تکنولوژی فوق‌العاده جذاب که توسعه‌دهندگان و برنامه نویسان به آن عشق می‌ورزند. زیرا به آنها اجازه می‌دهد کدهای‌شان را یک بار نوشته و سپس در هر سیستمی به اجرای آنها بپردازند.

داکر در حقیقت یک پروژه جنبی در شرکتی با نام دات‌کلود بود. اما هنگامی که این پلتفرم عرضه شد، شرکت از حمایت آن سر باز زد. داکر امروزه بیش از یک میلیارد دلار ارزش گذاری می‌شود.مارک زاکربرگ مشهور نیز فیسبوک را در اتاق خوابگاه دانشگاه هاروارد خلق کرد. امروزه فیسبوک مشهور با شعار “سریع حرکت کن و همه‌چیز را بشکن” مشغول توسعه فرهنگ استارت‌آپ در سراسر دنیا است.فلسفه و جهانبینی شخصی زاکربرگ بر ارتباطات جهانی و اجتماعی همچنان فیسبوک را با قدرت به جلو می‌راند.
دیوید هاینمیر هانسن برنامه‌نویس دانمارکی است که در انجمنهای برنامه نویسی بیشتر با نام DHH شناخته می‌شود. او خالق روبی‌آن‌ریلز است. یک فریم ورک برنامه نویسی تحت وب فوق‌العاده محبوب که در سال ۲۰۰۵ جایزه “هکر سال” گوگل را نصیب وی کرد.

هانسن همچنین عاشق اتومبیل‌سواری است و حتی سال ۲۰۱۲ در مسابقه ۲۴ ساعته لو مان فرانسه هم شرکت کرده است. در سال ۲۰۱۴ هم طی یک مسابقه در کلاس مربوط به خود نفر اول شد.
ریچارد استالمن از دهه ۸۰ میلادی مشغول مبارزه برای نرم‌افزارهای آزاد است و تا کنون چندیدن پروژه موفق در زمینه عرضه برنامه ها و ابزارهایی دارد که متعلق به هیچ شخص یا شرکتی نیستند.

شاید بیشترین شهرت استالمن به دلیل ارائه ایده “کپی‌لفت” بود. وی می گوید که ایده قانون کپی‌رایت می‌تواند برای اطمینان از باقی ماندن نرم‌افزارها تحت قانون مالکیت عمومی مورد استفاده قرار گیرد. درست مانند ایده مفهومی جنبش بازمتن که موجب خلق تکنولوژی‌های جذابی چون داکر، لینوکس، هادوپ، اسپارک و غیره شده است.برام کوهن در سال ۲۰۰۱ پروتکل بیت‌تورنت را ابداع کرد. این پروتکل جهشی تازه در دسترسی کاربران به دانلود سریعر فایلهای بسیار حجیم بود. به این صورت که آنها را به قطعات کوچکتر می‌شکند و همه قطعات را به صورت همزمان از منابع مختلف دریافت می‌کند.

بیت تورنت به شکل مهیبی در بین کاربران محبوب شد و پیش‌بینی می‌شود بیش از ربع میلیارد کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. سال گذشته تام یورک از گروه موسیقی رادیوهد، آلبوم جدیدش را به صورت اختصاصی روی بیت تورنت منتشر کرد. با گذشت زمان ماهیت ناشناسی در بیت تورنت و سرعت دانلود تشدید شده آن باعث شده که به فرمتی معمول و مشهور برای دانلود غیرقانونی فیلم، موسیقی، کتاب یا بازی تبدیل شود.


جیمز گاسلینگ مخترع جاوا است. این زبان به همراه جاوااسکریپت توانسته به محبوب‌ترین زبان برنامه نویسی دنیا تبدیل شود. البته این دو برنامه چندان شبیه هم نیستند و تنها نامهایشان با هم نزدیکی دارند.

گاسلینگ زمانی که مشغول همکاری با سان میکروسیستمز بود، موفق شد جاوا را پایه گذاری کند. سان یکی از شرکتهای پیشرو در تکنولوژی است که سال ۲۰۱۰ توسط اوراکل خریداری شد. پس از این معامله، وی شرکت را ترک کرد و به یکی از بزرگترین منتقدان اوراکل تبدیل شد. از آن زمان، او ۵ ماه به همکاری با گوگل پرداخت و پس از آن به استارت‌آپ لیکوید روبوتیکز پیوست.
بیارنه استراس تروپ دانشمند دانمارکی است که در سال ۱۹۷۸ زبان برنامه نویسی C++ را اختراع کرد. او زبان سی (ابداع توسط دنیس ریتچی) را در اختیار گرفت و برخی امکانات تازه را به آن افزود تا آن را برای تعداد بیشتری از کاربران قابل استفاده بسازد.

وی همچنان تمام وقت مشغول کار است: او صاحب صندلی علوم کامپیوتر در کالج مهندسی دانشگاه A&M تگزاس است و همچنین استاد مدعو دانشگاه کلمبیا به حساب می‌آید. و البته در شرکت آمریکایی Morgan Stanley هم مشغول به کار است.
جان کارماک یکی از موسسان id Software است. این شرکت شهرت جهانی خود را مدیون خلق بازی Doom است. البته نباید از خاطر برد که تکنیکها و حقه‌های گرافیکی ابداعی وی همچنان در پروژه های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

امروزه وی به عنوان مدیر ارشد تکنولوژی در شرکت تجهیزات واقعیت مجازی Oculus VR (یکی از زیرمجموعه‌های فیسبوک) مشغول به کار است و دانش گرافیکی خود را برای خلق نسل بعدی هدستهای واقعیت مجازی به خدمت گرفته است.


منیجر بازدید : 9 شنبه 30 فروردين 1399 نظرات (0)
پس از حدود یک ماه تلاش و رایزنی گروه های ایرانی خارج از کشور، سرانجام غول اینترنی "یاهو" از محدودیت هایی که علیه ایرانیان وضع کرده بود، عقب نشینی کرد.

شورای ایرانیان امریکایی (نایاک) با انتشار خبر مربوط به لغو محدودیت های اعمال شده از سوی شرکت "یاهو" برای کاربران ایرانی اشاره می کند که ایرانیان مقیم داخل و خارج ایران از این موضوع استقبال کرده اند و در این باره می افزاید:"شرکت "یاهو" که پیش تر محدودیت هایی را بر کاربران ایرانی برای ساخت ایمیل و استفاده از خدمات آن شرکت وضع کرده بود اینک تضمین داده که ایرانیان قادر خواهند بود تا ماه سپتامبر سال 2014 میلادی حساب کاربری تازه افتتاح نمایند.

این اقدامی قابل توجه است چرا که پیش تر شرکت "یاهو" اعلام کرده بود به دلیل تحریم های وضع شده از سوی امریکا علیه ایران آن شرکت با محدودیت هایی در زمینه ارائه خدمات به کاربران ایرانی مواجه شده است." یکی از ایرانیان فعال در کمپین ارسال نامه به شرکت "یاهو" و درخواست از مدیران آن شرکت برای لغو محدودیت های اعمال شده علیه ایران بوده است. او ضمن ابراز خرسندی در این باره افزوده است:"امروز، یاهو تصمیم درست را اتخاذ کرده است. در صورتی که "یاهو" به اعمال محدودیت ها علیه ایران ادامه می داد این موضوع ناقض حقوق بشر بود. تغییر تصمیم "یاهو" نشان داد که فشار مردمی می تواند تاثیرگذار باشد."

شرکت "یاهو" در سپتامبر سال 2013 میلادی با اعمال محدودیت برای کاربران ایرانی ای که قصد ساخت اکانت در سایت یاهو را داشتند ذکر شماره تلفن را برای آنان الزامی ساخته بود با این حال کد تلفن کشورهایی که از سوی دولت امریکا تحریم شده اند از جمله کشور ایران برای کاربران غیر قابل دسترسی بود. این موضوع سبب شدتا بسیاری از ایرانیان نتوانند آدرس ایمیل جدیدی در سایت "یاهو" برای خود بسازند. پس از این تصمیم یاهو تعداد زیادی از ایرانیان که اکثرا در خارج از کشور به سر می برند با ارسال نامه ای برای مسئولین شرکت "یاهو" خواستار لغو محدودیت های اعمال شده شدند.
منیجر بازدید : 2 جمعه 29 فروردين 1399 نظرات (0)
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه پیش بینی ما این است که بیش از 80 درصد کاربران از مدل جدید تعرفه گذاری اینترنت ثابت، رضایت داشته باشند.، افزود: در این مدل، منافع مردم ، شرکت های اینترنتی و حمایت جدی از تولیدکنندگان محتوای بومی، دیده شده است.


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس آذری جهرمی در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اشاره به اینکه وضعیت ارتباطات در مناطق زلزله زده نرمال است، افزود: نخستین حوزه ای که در زلزله غرب ایران وضعیت را به حالت نرمال رساند، ارتباطات بود و گزارشی از وضعیت نامناسب ارتباطی از منطقه نداریم.
آذری جهرمی تصریح کرد : در حال برنامه ریزی برای به دست آوردن منحنی وقوع خطرات در حوزه ارتباطات هستیم و مدیر کل پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات با کمک دانشگاه امیر کبیر مسوول مطالعه در این زمینه شدند تا طرح جامعی تهیه و در حوادث این چنینی خسارت ها به حداقل ممکن برسد.
وی در بخش دیگری از این گفتگو به بحث تعرفه های اینترنت ثابت اشاره کرد و اظهار داشت : اپراتورهای اینترنت ثابت در این خصوص جلسه ای در سازمان تنظیم مقررات داشتند و در این رابطه توجیه شدند، البته در این چند روزه بعد از اعلام مدل تعرفه های جدید هم با استقبال مواجه شدیم و هم ابهامی در این خصوص ایجاد شد که بیشترین ابهام به بحث استفاده منصفانه، ارتباط داشت.
وزیر ارتباطات به مردم توصیه کرد که در این زمینه کمی صبر داشته باشند تا شرکت های ارایه کننده اینترنت ثابت، جدول تعرفه های خود را اعلام کنند.
وی تاکید کرد : در این مدل تعرفه، منافع مردم ، شرکت های اینترنتی و حمایت جدی از تولید کنندگان محتوای داخلی دیده شده است و پیش بینی ما این است که بیش از 80 درصد کاربران از این مدل تعرفه گذاری رضایت داشته باشند.
آذری جهرمی در پاسخ به سوالی درباره ضرورت ارایه اینترنت حجمی برای کاربران کم مصرف نیز ، گفت : قبلا در مصوبه 237 یکی از اپراتورها به صورت داوطلبانه اینترنت غیر حجمی ارایه می کرد که بعد از مدتی، مدل ارایه اینترنت خود را به حجمی تغییر داد و برای عدم تکرار این موارد، این مدل تعرفه گذاری طراحی شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اجرای طرح رجیستری نیز گفت : تمام اجزای این سیستم برای اجرا آماده است و تنها لحاظ کردن موارد غیر فنی این طرح برای ایجاد کمترین اختلال و مشکل برای مردم باقی مانده است و این موارد غیر فنی نیز در حال نهایی شدن است .
وی در پاسخ به سوالی درباره جایگزینی شبکه های اجتماعی داخلی با شبکه های اجتماعی موجود در کشور نیز تاکید کرد : حمایت و توسعه پیام رسان های بومی مصوبه شورای عالی فضای مجازی است و معنی آن محدود سازی و مقابله با سایر پیام رسان های دیگر در کشور نیست.
آذری جهرمی درباره اختلال ایجاد شده در روزهای گذشته در پیام رسان تلگرام هم گفت : اختلال تلگرام مربوط به خود این پیام رسان بود و به شبکه ارتباطی کشور ارتباطی نداشت .
وی تصریح کرد : وزارت ارتباطات برای جذاب تر کردن پیام رسان های بومی در کشور گام های نخست خود را برداشته است و به پیام رسان هایی که از مرکز ملی فضای مجازی معرفی شدند ، پهنای باند رایگان ارایه شده و فضای اختصاصی و تعرفه ترجیهی نیز، در نظر گرفته شده است، البته در این مسیر گام های دیگری هم باید برداشته شود.
وزیر ارتباطات تاکید کرد : در این حوزه باید به حریم خصوصی کاربران و اطمینان مردم به این فضا نیز توجه کنیم .
منیجر بازدید : 5 دوشنبه 04 فروردين 1399 نظرات (0)
مجله اینترنتی فرهو ؛ کمتر کسی از قشر فیلم باز ایرانی پیدا می شود که سایت دانلود فیلم و سریال غیرمجاز تاینی موویز را نشناسد، این سایت غیر مجاز دانلود فیلم و سریال که هر چند روز یک بار آدرس اصلی آن ***** می شود طرفداران و کاربران بسیار زیادی به دلیل بروز بودنش در قرار دادن فیلم و سریال و همچنین دوبله فیلم ها دارد و به جرات می توان گفت اگر آدرس اصلی آن ***** نشود بدون شک جز 20 سایت پربازدید ایران در سایت آلکسا قرار می گیرد،البته برای دانلود فیلم و سریال در این سایت باید اشتراک ماهیانه پولی داشته باشید!

خبر تکمیلی بروز شد / سه شنبه 4 مهر 96از همه این ها که بگذریم خبری در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام مبنی بر دستگیری همه مدیران سایت تاینی موویز پخش شده است که هنوز خبر رسمی در این بار در خبرگزاری ها و منابع معتبر منتشر نشده است.


در متن نمونه زیر خبر بازداشت مدیران وبسایت Tiny Moviez را می خوانید:

"کلیه مدیران سایت تاینی موویز دستگیر شده اند و ادامه فعالیت این سایت بزرگ در شک و تردید است !"


البته با بررسی تیم مجله اینترنتی فرهو در آدرس اصلی سایت تاینی موویز (timoviez2.net) مشخص شد که آخرین فیلم منتشر شده بر روی این سایت مربوط به چند روز گذشته بوده ولی تاریخ آن به روز یک شنبه 2 مهر 96 تغییر یافته است،و همچنین در کانال تلگرامی تاینی موویز و صفحه اینستاگرامی این سایت هیچ بروزرسانی ای انجام نشده است.


آخرین فیلم ارسال شده در سایت تاینی موویز
خبر تکمیلی دستگیری مدیران وب سایت تاینی موویز سه شنبه 4 مهر 96دادستان تهران در خصوص ارجاع پرونده با موضوع فعالیت باند فساد و فحشا با استفاده از فضای مجازی اظهار داشت: متهمان این پرونده که هم اکنون شش نفر از آن‌ها بازداشت شده‌اند، فیلم‌های مبتذل و مستهجن را تهیه و دوبله نموده و در فضای مجازی به فروش می‌رساندند. تارنمای مورد استفاده باند مذکور به عنوان بزرگ‌ترین مرجع دانلود فیلم‌ها و سریال‌های هالیوودی فعالیت غیر مجاز می‌کرد و ظرف سه سال گذشته 18000 فیلم و سریال خارجی را پس از دوبله پخش کرده‌اند که بسیاری از آن‌ها مبتذل و مستهجن بوده است ‌و از این طریق وجوه نامشروع تسهیل کرده‌اند.

منبع : ماجرای دستگیر شدن مدیران سایت تاینی موویز TinyMoviez

تعداد صفحات : 7

موضوعات

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت در محل

 • اسکریپت های فروشگاه ساز

 • بازارچه محصولات و خدمات اینترنتی

 • سفارش طرح گرافیکی ، چاپ و نشر

 • خرید و فروش تبلیغات اینترنتی

 • مباحث و منابع آموزشی

 • مباحث دیگر

 • Colocation

 • فروش سرور مجازی

 • ثبت دامنه و میزبانی وب

 • موتور جستجو ، سئو و بهینه سازی

 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • فروش دامین

 • وب سرورها

 • معرفی سایت ، فروشگاه ، کانال و...

 • فروش پستی و پرداخت در محل

 • اشتراک گذاری

 • دیگر زبان ها

 • گفتگوی آزاد

 • درگاه های پرداخت

 • درخواست سرویس

 • فروش پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • به دنبال کارمند هستم

 • محصولات نرم افزاری

 • خرید و فروش تلفن های همراه

 • محصولات چند رسانه ای

 • آموزشگاه گرافیک و انیمیشن

 • راه اندازی و مدیریت وب سایت اینترنتی

 • سوالات و مشکلات

 • نیازمند کار یا کارمند هستم

 • درخواست سرور مجازی

 • فروش نمایندگی هاستینگ

 • اسکریپت و قالب سایت

 • مباحث و منابع آموزشي

 • دامنه ، سایت ، گروه و کانال

 • محصولات فرهنگی آموزشی

 • اسکریپت های دیگر

 • به دنبال کار هستم

 • روابط عمومی بازارچه

 • برنامه نویسی

 • تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین

 • کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی

 • سایر محصولات و کالاها

 • سی پنل CPanel

 • ارائه دهندگان خدمات پرداخت اینترنتی

 • اسکریپت های مدیریت سایت و وبلاگ

 • Wordpress

 • شبکه های ویندوزی

 • سیستم های مدیریت محتوا

 • فروش انواع ماژول،پلاگین،قالب،افزونه،امکانات سفارشی

 • Proxy / Cache / Firewall

 • اوپن وی زد OpenVZ

 • فروش هاست اشتراکی

 • درخواست هاست اشتراکی

 • فروش سرور اختصاصی

 • وی ام ور Vmware

 • بازارچه محصولات سخت افزاری

 • سیسکو Cisco

 • سرویس دهندگان خارجی

 • پنل اس ام اس ، تلگرام و ...

 • نرم افزار

 • PHP-MySQL

 • همکاری در فروش

 • لپ تاپ و لوازم جانبی

 • Joomla-Mambo

 • کار آفرینی و مدیریت کسب و کار

 • اخبار دنیای فناوری

 • محصولات و نجهیزات ورزشی

 • 2

 • فروش انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • زیور آلات و جواهرات تزئینی

 • کیف ، کفش و پوشاک

 • سئو ، بک لینک و افزایش بازدید

 • فروش نقدی و پرداخت الکترونیک

 • پلاگین طراحی کنید و 200

 • آموزشگاه زبان های برنامه نویسی

 • عینک های طبی و آفتابی

 • مسائل مربوط به انجمن

 • فروش انواع لایسنس

 • وام های بانکی و تسهیلات کم بهره

 • CentOS

 • خدمات طراحی و گرافیکی

 • دايرکت ادمين DirectAdmin

 • درخواست سرور اختصاصی

 • خرید و فروش لوازم جانبی موبایل

 • ssd

 • ubuntu

 • ایده پروری ، ایده یابی و ایده پردازی

 • انجمن خیریه

 • درخواست انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • متمرکزکننده کسب و کارهای اینترنتی

 • مباحث عمومی مرکز داده

 • بازی های رایانه ای

 • دامین

 • درخواست خدمات برنامه نویسی

 • نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

 • راه اندازی و مدیریت فروشگاه اینترنتی

 • اثاثیه منزل و لوازم خانگی

 • فروش انواع اسکریپت،سیستم عامل،نرم افزار و ..

 • مباحث و منابع آموزش

 • مباحث و منایع آموزشی

 • کلوکسو يا ال ايکس ادمين Kloxo or LXAdmin

 • اتصالات به اینترنت و ارایه دهندگان پهنای باند

 • vBulletin

 • سرور مجازی

 • تا 70 درصد تخفیف فروش دامین

 • ارائه دهندگان وبلاگ فروشگاهی

 • آرایشی و بهداشتی

 • خدمات برنامه نویسی

 • خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست نمایندگی هاستینگ

 • بازارچه خدمات برنامه نویسی

 • درخواست سخت افزار

 • ماژول ، قالب و افزونه ها

 • سرور اختصاصی

 • عطر ، اسپری و ادکلن

 • درخواست انواع ماژول،پلاگین،قالب،امکانات سفارشی

 • فروش سخت افزار

 • PHPNUKE

 • WHMCS

 • زن Xen

 • فروش ویژه شماره مجازی روسیه مخصوص تلگرام

 • شبکه های بی سیم

 • ساير مجازي سازي ها

 • دیگر سیستم ها

 • بازارچه کار و سرمایه

 • نیازمند php

 • هاست اشتراکی

 • تبلت ها و دیوایس های پرتابل

 • HTML-XHTML

 • ساير کنترل پنل ها

 • فروش عیدانه : آفر ویژه ارائه نمایندگی

 • Debian

 • دیجی سرور| فروش ویژه و استثنایی سرور مجازی از اروپا|256 مگابایت رم

 • درخواست توضیحات برای میزان مصرف cpu

 • ASP-ASP.net-Access-MSSQL

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ

 • شارژ خط به خط و کارت شارژ

 • درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

 • درخواست پنل پیام کوتاه،پیام رسان اجتماعی،تلفن مجازی

 • ساعت ، تایمر و شمارنده

 • فیلم های آموزشی

 • ذخیره سازی / SAN /NSA

 • اسکریپت های مدیریت انجمن گفتگو

 • انجمن نظرسنجی

 • سایر لینوکس ها

 • کولرگازی

 • مالیات کسب و کارهای اینترنتی

 • لایک

 • درخواست کالا و خدمات

 • طراحی حرفه ای بنر

 • الگوریتم های روتینگ

 • شرکتهای خصوصی جا به جایی کالا

 • Review دیتا سنترها

 • JavaScript

 • فایروال سخت افزاری

 • بحث در مورد نرم افزار / سخت افزار مرکز داده

 • دو سرور بدون ستاپ هتزنر ex41-ssd

 • درخواست دامین

 • Diablo 3

 • گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی

 • سایر مجازی سازی ها

 • سامان

 • US

 • پلسک Plesk

 • مدیریت

 • بزرگان

 • اکانتینگ Accounting

 • پلیر ها و پخش کننده ها

 • درخواست انواع وب سایت،گروهای اطلاع رسانی

 • نمایندگی میزبانی وب

 • فروشگاه صنایع دستی

 • سيتريکس Citrix Systems

 • سوالی در مورد فتوشاپ

 • AJAX

 • شبکه های لینوکسی

 • درخواست خدمات Payment Credit card

 • STP(Unshielded Twisted Pair)

 • هايپر وي Microsoft Hyper-V

 • نیروی انسانی

 • info

 • درخواست خدمات طراحی و گرافیکی

 • کردیت کارت ، گیفت کارت و ارز اینترنتی

 • Hard Enterprise

 • [بنـــر20 : طراحـی حرفه ای بنــر

 • ns1

 • یه مشکل در گوگل +1

 • مشکل با تمامی ماژول ها

 • صفحه اول گوگل و bing.com

 • 29IPs

 • سخت افزار

 • سیستم های بک آپ و بازیابی اطلاعات

 • trace

 • به مناسبت عيد سعيد فطر - ارائه درگاه پرداخت اختصاصی سامان

 • کارکرد عالی

 • ایندکس گوگل

 • onda

 • رفع خطای اتصال Remote به سرور MS SQL 2008 - Microsoft SQL Server

 • ساير لينوکس ها

 • %25 تخفیف دانشجویی

 • .info

 • KIMSUFI

 • معروف ترین سیستم همکاری در فروش

 • فروش سرور مجازی آمریکا با قیمت ویژه ( دائمی ) 512 =9

 • آموزش (10) mcsa

 • هايپر وي ام HyperVM

 • فروشگاه تبلیغاتی لونو

 • فروش دامنه های tp24

 • کلاسترینگ و محاسبات ابری

 • فروش ویژه اینترنت پرسرعت +adsl2 آسیاتک در سراسر کشور + 15

 • درخواست خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • پذیرش نمایندگی فروش هاستینگ

 • آزمون تومر

 • جشنواره اقساطی فروش سرور اختصاصی ex-px هتزنر آلمان با 65٪ تخفیف

 • پشتیبانی

 • PHPBB

 • سرور مجازی ماهانه 7 هزار تومان ، تحویل آنی ، مجازی ساز kvm

 • هاستینگ نامحدود + دامین رایگان + 1 ماه گارانتی بازگشت پول + آپ تایم 99.99 فقط 29

 • آلوما ولت طرح دار

 • پلاگين

 • رپورتاژ

 • خدمات Payment Credit card

 • فروش vps ویندوز با رم 512 مگ وارز ساپورت مناسب دانلود و آپلود فقط 18

 • نیازمند پاکت حباب دار a5

 • 10

 • فروش Positive SSL با قیمت 19

 • افزایش قیمت دامنه های .com .biz

 • حتی بدون عضو

 • 4 ماه سرور های مجازی ویژه ! هرماه یک سری ! نوروز 90

 • انتشار مقاله

 • */ فروش سرور های هتزنر

 • مهر روی ناخن

 • Token Passing

 • عدم ست شدن ns7

 • بحث در مورد سرور های فیزیکی

 • 000

 • یاهو

 • آنالیز قیمتی ۳ ارز مجازی: بیت کوین

 • Bvlgari

 • هاست اشتراکی ایران

 • فروش (46) دامنه رند آی آر هرکدام 15

 • گم شدن دو مرسوله پستی به ارزش 450

 • JQuery

 • فروش انواع گواهینامه SSL

 • مینی کار: کار ایجاد کن

 • سئو ایندکس

 • Time & Date

 • [ - Custom PHP Code - ] نمونه کد

 • سرور مجازی هلند 11

 • پوستر

 • تعرفه طراحی وب سایت

 • در کنار شما

 • خرید و فروش گیرنده دیجیتال

 • ex40-ssd

 • ثبت دامنه org=14

 • آموزش (15) mcsa

 • سایتم هک غیر حرفه ای شده

 • پرسیوا

 • فروش ویژه مجموعه مقالات

 • 90درصد تخفیف! فروش ویژه سوپر آلفا

 • فروش سرور اختصاصی ex40

 • فروش دامنه sharjemoft.com

 • Reboot

 • Virtualizor

 • علمی

 • cpanel

 • مزایده فروش وبسایت بزرگ فروش پروژه

 • مباحث عمومی در مورد سویچ و روتر

 • دوربین عکاسی و فیلمبرداری

 • خبر مهم

 • فروش ویژه پنل پیام کوتاه کاربری با تعرفه ارسال ثابت 87 ریال از اپراتور 3000 با ماژول whmcs

 • Xlhost

 • اکانت پریمیوم همزمان رپیدشیر

 • سامانه پیام کوتاه با خط 10 رقمی فقط 5

 • خريدار عمده بازي ps1

 • سرور مجازی با رم 256 فقط 7

 • dv

 • آفر ویژه سرور اختصاصی از Los Angeles

 • نمایندگی دایرکت ادمین

 • برنامه نویسی نرم افزار تلفن همراه

 • IPS

 • سئو

 • تفاوت phpbbو vBulletin

 • چک

 • آپدیت خودکار nod 32 بدون وارد کردن یوزر

 • اداری

 • سرور مجازی ارزان آلمان

 • انجمن

 • شبکه های tcp/ip

 • فرانسه

 • سايت هاي دانلود

 • سرور مجازی ایران ویندوز/لینوکس: یک گیگابایت رم+100 گیگابایت هارد+50گیگابایت پهنای باند > ماهیانه 30

 • هدر

 • آموزش (16) mcsa

 • با این روش

 • Paypal

 • خریدار اسپمر وبلاگ (میهن بلاگ

 • ساختمانهای درحال ساخت تهران

 • فروش ویژه سرور مجازی مدیریت شده | رم 4 18

 • 100t | رم 1024 = 17

 • رابطه بين 11سپتامبر

 • 16G RAM

 • تجارت الكترونيك

 • تنظیم پروپوزال و انگیزه نامه (کارشناسی ارشد، پیش دکترا، دکترا) Proposal

 • U43JC

 • شاخهای سیستم عامل لینوکس

 • آموزش (11) mcsa

 • سئو سایت

 • Rapidshare

 • قالب

 • فروش بک لینک ماهانه و رپورتاژ دائمی در دو سایت با اتوریتی های 38

 • HP DL160 G6

 • BootStrap

 • 2x1TB or 256GB SSD

 • طراحی هدر

 • آمریکا

 • مخابرات مرکز داده

 • نرم افزار تبلیغات در تلگرام

 • فروش ویژه سرور مجازی از المان

 • [25% تخفیف دائم] فروش ویژه سرور اختصاصی هتزنر سری ex

 • دامنه با پیج اتوزیتی 22

 • کنسول های بازی و لوازم جانبی

 • خريدار عمده دستگاه دور كننده گربه

 • Graphicriver

 • 412

 • Internal Error

 • 1090

 • خرید ساعت ck

 • مباحث کلی و راه حل دیتا سنتر

 • آفر ویژه رپورتاژ
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2,463
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلین : 15
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1,109
 • باردید دیروز : 4,084
 • بازدید هفته : 1,109
 • بازدید ماه : 39,649
 • بازدید سال : 261,855
 • بازدید کلی : 3,283,001